LG KP500 Cookie - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Novotass 18. 9. 2009 16:15

Jestli myslíš u her tak ano
ICQ.: 227-813-716
Jsem majitelem: LG KP501 Cookie
Novotass
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 18. 9. 2009 16:25

udelali jste to i u opery mini 5 ? jestli ano je problem stale ?
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod expeeterska 6. 10. 2009 18:57

zdravím,koupil jsem si toto LG asi před týdnem.Docela se mi zalíbilo a to jsem tomu moc nevěřil. :D četl jsem toto fó rum a koukám že pár lidí má taky jako já problém sehnat nějaké hry typu: motion senzor hry. Je to již nějaký pátek co jste tu o tom psali, tak se chci zeptat zda se již nezměnila situace k lepšímu? myslím že na ty hry nečekám sám :D
expeeterska
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sovkin 6. 10. 2009 20:13

prssim vas surne.. .casto sami staqva ze po odeblokovani stlacim hociaku ikonu na mobile napise mi DOSIAHOL SA MIAXIMALNY POCET APLIKACII .... nevime co s tim .... prsoim velmi by som bol rad keby poratite....
sovkin
Junior

Odeslat příspěvekod Habakuk 7. 10. 2009 09:19

Mohu se zeptat? Na obrázcích vidím u pravého tlačítka, kterým se ukončuje hovor něco jako červenou diodu. Je to fakt dioda, nebo co to je? Jestli ano, co indikuje? Díky za info.
Habakuk
Habakuk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biker65 18. 10. 2009 17:58

Máš otevřeno několik aplikací, tak je musíš všechny pozavírat.
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod micindev 21. 10. 2009 12:27

podarilo sa niekomu syncnut kontakty medzi kp500 a inym dumbom napr cez google sync, zyb...daco?


frajerka to nafasovala a ja som sa s tym chvilu zabaval..potom chvilu zaoberal...a potom nejaku chvilu nervoval a bojim sa ze jej to rozbijem
micindev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod helbi 25. 10. 2009 16:40

Zdravím, zakoupil jsem si tento telefon a sháním do něj navigaci. Vůbec se nevyznám a prosím o radu. :) Pokud jsem založil duplicitní téma tak se omlouvám.
helbi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dany0 28. 10. 2009 22:38

Vzhledově se mi moc nelíbí, obzvlášť to GUI ale je levný, tak se ptám jestli dneska za to stojí. Jestli je funkcionálně porovnatelný s dnešními telefony apod.

Zvládně jeho procesor i náročnější úkoly? (pro vaši představu je náročný úkol taková 3D hra) Je dostatečně "uoravitelný"? Můžuž kompletně vyměnit jeho vzhled? Co synchronizace?

Tak povídejte a nepřehánějte :-) .
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alahod 29. 10. 2009 11:51

čau,do tůtoho mobilu navigaci neseženeš,musel by jsi k tomu mít modem jelikož ho o nemá v sobě a do googlu napsat navigace do nějakýho mobilu kterej má stejný rozlišení displeje.
alahod
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ka.cz 30. 10. 2009 10:59

Super telefonek, na Aukru jsem na něho za pár korun koupila luxusní kryt, kterej je jakoby pogumovanej a vyřešil jedinej můj problém s klouzáním z ruky, telefon teď sedí dokonale a je pořád jak novej. Jinak všem tenhle mobil doporučuju.
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Slávista 1. 11. 2009 13:01

Nazdar, mám zájem o tento mobil a zajimalo by mě, jestli lze vypnout zvuk spouště fotoaparátu. V katalogu je uvedeno, že nikoliv. Opravdu to nejde nijak "obejít"? :)
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barney222 2. 11. 2009 00:47

nazdar mam ten telefon dva dni a riesim tieto veci zatial

1. malicke obrazky volajuceho
2. neviem pridat nove widgety
3. neviemako nahrat nove temy resp. hry
4. preco ked si nahram nieco na kartu v adresaroch nie je to v telefone v adresaroch, jedine ked idem priamo cez pametova karta....

zatial vsetko ak mi viete poradit ako to vyriesit... dakujem...
barney222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 15. 11. 2009 10:43

já telefon mám a řeknu vám že je to hrůza, hry nahrát není problém, jen je najít je horší, temata žádná nenahrajete, widgety taky ne, jen ty co jsou tam v zakladu jdou použít ;-)
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod In_My_Memory 2. 12. 2009 15:59

ľudia ja by som sa Vás chcel opýtať iba na jednu vec. máte niekto skúsenosti s odblokovaním tohto telefónu? ide mi v ňom iba T-Mobile, ale ja by som potreboval, aby mi vzal aj Orange sim kartu.
In_My_Memory
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků