LG KP500 Cookie - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod horrmon 12. 2. 2009 21:47

carreaum17- kedze si mal tu moznost vyskusat kf750 a kp500 pre ktory by si sa rozhodol ??? ...najhlavnejsie pre mna by bola hlasitost repraciku ( co najvacsia), pouzite materialy na konstrukcii, co najlepsia odolnost voci poskriabaniu........staci aj tvoj osobny nazor a rozhodnutie....diik!!!
horrmon
Junior

Odeslat příspěvekod Quo 14. 2. 2009 16:41

repro je na KP500 hlasne ;)
ovela hlasnejsie ako na F480 ;)
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 2. 2009 17:06

horrmon - asi bych vzal KF750 je mnohem lépe vybavená a materiály jsou lepší. Sám bych si ji teď za tu super cenu co se prodává koupil
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod horrmon 15. 2. 2009 12:06

:) quo- careaumtak: dik chlapi ...asi by som mal vziat obydva :)
carreaum17- ako myslis ze mnohem lep vybavena??? kp500 je novsi typ ,tak snad je natom lepsie,ci nie?...aj ty si toho nazoru ze kp500 hra hlasnejsie ako kf750? ( ak si este pamatas ako hrala 750 :) ).......
...skoda ze nemam moznost porovnat fony realne ,jeden vedla druheho....
horrmon
Junior

Odeslat příspěvekod Kindrman 15. 2. 2009 15:56

Chci se optat jak je na trom tento telefon s kompatibilitou "nedotykovych" aplikací?
Kindrman
Junior

Odeslat příspěvekod Quo 15. 2. 2009 21:11

opera mini, gmail - absolutne bez problemov.
ine som netestoval, napr hry vobec nehram - a tie co su v KP500 su skvele, hlavne ak chce clovek pomachrovat pred ostatnymi :lol:
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HorysMann 17. 2. 2009 01:05

Zdravíčko ... všichni tak chválíte tak já dám spíš opak. Mě se často bezdůvodně restartuje a pomelu mě to štve, nějajý škrábance mám zezadu a nevím kde se tam vzali. A výdrž při poslouchání hudby přes BT není zrovna taky 2x ideální.
Nevíte kde najít na netu firmware abych si přehrál ... to restartování je fakt denně a někdy i vícekrát :-(
HorysMann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vslayer 23. 2. 2009 12:34

2HorysMann:
http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,337.0.html

Uz jsem to udelal, zadnejch velkejch zmen jsem si nevsiml, telefon je mozna o neco rychlejsi, ale nevim to jiste. Restarty telefon netrpel ani predtim.
Vslayer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HorysMann 25. 2. 2009 15:21

Díky ti moc za odkaz. Chvilku mi to trvalo, protože už nemám XPčka (jen visty a betu 7ček) takže u kámoše jsem to udělal ... a sranda to zas taková nebyla ale povedlo se. Stáhl jsem poslední firmware co tam psali a moc jazyků tam není (korejština, čínštiny a angličtina). Tak pak zkusím ten starší nebo počkám až výjde v CZ. Příjde mi rychlejší a zatím bez problémů ... uvidím za týden. Ještě jednou díky
HorysMann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HorysMann 25. 2. 2009 23:19

Doplnění : Takže restarty nejsou ale zase se vypíná sám od sebe. Má chuť telefon vyhodit z okna to je fakt děs. Ten druhej firmware se nedá stáhnout ... furt není volnej server :-(
HorysMann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vslayer 26. 2. 2009 12:52

Ten japonskej (nebo cinskej) bych tam nedaval, spis bych sel do toho Nkovyho, zda se mi lepsi i podle reakci na tamnim foru. Hodim ti ho na leteckou postu.

Ja s cookie tyhle potize nemam, ale verim, ze to muze byt pekne otravny. I kdyz jednou se mi uz vypnul a nesel zapnout dokud jsem nevyndal baterku.

Tady je odkaz.
http://leteckaposta.cz/622785470
Vslayer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HorysMann 28. 2. 2009 11:21

Děkuji ti mooooc za ten firmware ... zatím vše absolutně v pořádku. Zachránil jsi moje nervy :-)
HorysMann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod horrmon 28. 2. 2009 13:24

...aky je postup na vlozenie noveho FW ???
horrmon
Junior

Odeslat příspěvekod Patriot.vp 28. 2. 2009 22:17

mám telefon krátce ale nedaří se mi zesílit hlasitost příchozí zprávy...u hovorů je to v pohodě ale SMS skoro neslyším ...nevíte kde se to nastavuje ? díky
Patriot.vp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ditto 1. 3. 2009 17:24

Jak si telefon vede s nedotykovými aplikacemi. Rozjel bych na tom ICQ ? Předem díky.
YEEES :-)
Ditto
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků