LG KP500 Cookie - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Carismatico 31. 1. 2009 23:20

Poslouchá někdo na tomto mobilu hudbu, četl jsem teď v recenzi, že hudební výstup je jeden z nejlepších mezi telefony. Tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy. Díkes
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod niki007 5. 2. 2009 12:35

Co foťák, jak z něj vypadají fotografie? Dá se něco vyfotit, nemá ani blesk-diodu nic, tak by mě to zajímalo. Nemohl by někdo dát nějaké foto na ukázku?
niki007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čurila plenkovič 6. 2. 2009 13:30

Chci se zeptat jak je vidět displej na slunci a jestli jsou majitelé tohohle telefonku s jeho provedením a kvalitou spokojení.
čurila plenkovič
Junior

Odeslat příspěvekod Quo 7. 2. 2009 14:18

na pripojenie vlastnych sluchatok treba redukciu, lebo v baleni nie je a su tam len vlastne sluchatka od LG, ktore nie su prave najkvalitnejsie ;)
Fotky?
Ved fotacik nema ani AF a ani makro, fotky su naozaj vhodne len na momentky a pre ludi, ktory sa pocas fotenia nepohnu (skratka bezny fotak, ktory sa da prirovnat napr ku 6120c, a podobnym fonom bez AF a makra ;) ) :)
citatelnost displeja je v pohode, ved teraz vonku velmi slnko nesvieti, uvidime v lete :)
BTW:
budci tyzden budem mat k dispozicii 3ks tohto fonu - full vybava, nove, slovencina/cestina, ak by mal niekto zaujem... ;)
quongo
Quo
Junior

Odeslat příspěvekod _tomiik 10. 2. 2009 07:52

Tento mobil vlastním asi 10 dní a jsem velmi mile překvapen jeho kvalitami. Za nějakých 3800,- bez DPH je to super mobil. K mobilu vlastním ještě 4GB kartu SDHC.
Výdrž:
Po prvním nabití vydržel cca 3 dny, byl jsem trošku zklamán, ale jak se ukázalo bylo to tím, že jsem ty první dny intenzivně zkoumal funkce a vlastnosti telefonu. Nyní je telefon 7 dní od nabití a zatím hlásí plný stav, nevypínám na noc, telefon využívám jako služební, tedy několik hovorů a SMS denně, úkoly a poznámky.
Foťák:
Žádný zázrak, ale pro vyfocení flipčártu po poradě, nebo pro momentku v terénu na některém námi provozovanám zařízení naprosto stačí. Pro fotky z dovolené a akcí s kamarády mám normální digitál, takže foťák v mobilu mi svojí kvalitou plně vyhovuje.
Hudba:
Přehrávání hudby je velmi kvalitní ať už přes reproduktor tak do sluchátek, nejsem žádný supr. znalec, ale za ty peníze to hraje fakt dobře:)
Displej:
Rozlišení, jas, zobrazení je fakt úžasné, předtím jsem měl jakousi nokii s 65 tis barev a tohle je úplně jiná třída:). Drobnou výtku bych měl k reakcím na dotyk, chvíli mi trvalo než jsem se naučil používat ten správný grif, subjektivně se mi zdá, že je nutno na displej trošku zatlačit aby reagoval, jako nejlepší se mi jeví ťukání na displej nehtem (palcem), ovládání jednou rukou je bezproblémové.
Odolnost:
Zatím nepozoruji sebemenší opotřebení, vše dokonale lícuje, nevrže a nikde ani škrábnutí.
Komunikace:
Zatím jsem zkoušel jen připojení bluetooth k NTB a USB kabel s mass storage, vše funguje bezva, zatím jsem nezkoušel dodávaný soft z CD, ale mám to v plánu pro synchronizaci kalendáře a Outlooku. Mobil musí být přepnut do příslušného režimu spojení. Při mass storage se přihlásí jako dva disky (vnitřní paměť a karta).

V případě zájmu rád napíšu další info.

Udělal jsem jednu vzorovou fotku:
http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... 86&cat=598
_tomiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ramon 11. 2. 2009 14:28

Diky za minirecenzi :) Nejvic me zaujala ale vlastnost Mass storage rezimu, ze jde pristupovat i k vnitrni pameti telefonu, coz je pro me novinka! Jeste jsem to u zadneho telefonu nevidel [momentalne vlastnim LG Viewty]...
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod Quo 11. 2. 2009 15:28

Ja este doplnim, ze uz mi cez ruky preslo 6 tychto fonov. (teraz mam este 2ks na predaj :lol: )
A musim napisat, ze najnovsi fw je v porovnani s predoslymi o dost rychlejsi, dokonca by som napisal, ze je rychlejsi ako F480 :)
quongo
Quo
Junior

Odeslat příspěvekod horrmon 11. 2. 2009 21:13

halo majitelia !!! ...skoda ze vas nieje viacej :) co vam na kp500 prekaza ,hneva, co by ste zmenil, scim nie ste spokojny...
...a co vsetko sa da na tomto mobile menit ,upravovat(napr.:pridavanie novych widgetov, alebo nejake ine zmeny pomocou skryteho menu?) ...kolko verzii noveho FW je dostupnych-a prinasaju aj nejake zmeny...????????????????
horrmon
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 2. 2009 21:32

Mě se teď do ruky dostala KP500ka moc jsem ji nevyzkoušel, protože nevím zda ji neprodám, ale napíšu pár postřehů.

Překvapila mě kvalita reproduktoru, takhle hlasitou reprodukci, jsem slyšel jen u pár telefonů, a že mi jich pár rukama prošlo, taky překvapivě zvuk není zkreslen

Dále musím pochválit citlivost akcelerometru, funguje bezchybně a tak jak má

Displej je parádní, kontrastní a pěkně barevný, reakce jsou určitě rychlejší jak u Viewty

A na co jsem byl nejvíc zvědav ? na prohlížeč obrázků, vložil jsem pam. kartu kde mám cca 800 obrázků v rozl. 3 mpx a Světe div se, KP500ka si s tím podarila na jedničku, rychlé načítání, žádné prodlevy, svižné reakce u Viewty jsem čekal několik minut, než se zobrazí náhledy.

Co se týče mého krátkého vyzkoušení, telefonu doporučuji.

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod horrmon 11. 2. 2009 21:37

...dik a negatyva! ....
ked si uz tu ,ty si pisal aj k LG kf 750 mozes mi tam odpovedat na par podobnych otazok???...
horrmon
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 2. 2009 21:49

Tak povídej. Na negativa jsem zatím nepřišel. Možná vlastně jedno jo, telefon se mi nechtěl spárovat s BT Stereo handsfree sadou, tak snad nebude blbnout BTčko.

Jestli tě ještě něco zajímá tak povídej. Ale na moc jsem toho nepřišel, telefon jsem měl zaplý tak pět minut

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod horrmon 11. 2. 2009 22:01

k LG kf 750 : aka bola hlasitost vstavaneho repraku,bol hlasny ako kp500???
...mal si nejake problemi z ovladanim pomocou tych modrych senzorou , dochadzalo k nejakym preklikavaniam ???..preco si ho predal,co ti na nom vadilo???
horrmon
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 2. 2009 22:46

KF750 měla o něco tišší reprák, ale i tak řval na celý byt. Kvalita zvuku hlasu při hovoru byla vynikající, takový zvuk jsem ještě neslyšel. Problémy jsem ani neměl, senzorové klávesy jsou docela velké, takže nedochází k překlikům.

A co mi vadilo ?
Slabá výdrž, když jsem se dostal na dva dny, tak jsem s telefonem prakticky nic nedělal, stačilo poslouchat chvilku hudbu a telefon už pípal, že je vybit.

Pak mi také vadila nulová čitelnost na slunci a pod displej se prášilo, přišel mi taky zvláštní zvuk ze sluchátek při poslechu hudby, pokud jsem poslouchal přez sluchátka, které byly v balení zvuk byl super, ale když jsem připojil svá vlastní sluchátka Senn. CX300 zvuk byl hrozný. Fuj. To samé i když jsem připojil ještě jiná sluchátka, zvuk stál taky za prt. Takže nevím čím to bylo..

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Kindrman 12. 2. 2009 13:20

Zdravim, chci se zeptat funguje na Cookiem Vodafone smsgratis?
Kindrman
Junior

Odeslat příspěvekod Quo 12. 2. 2009 17:39

Gash píše:chcem sa spytat majitelov Cookie na problem, na ktory sme prisli s priatelkou:

pri prijati mms ju zobrazi ako prijatu multimedialnu spravu, po otvoreni je vsak fotografia zobrazena ako xx.WBMP (ciernobiely obrazok, prekresleny ako na stare bezfarebne displeje), takze nic vlastne na foto nie je vidiet. Velkost prijatej spravy je ina ako velkost odoslanej z mojho telefonu. V nastaveniach moznost ako zmenit format zobrazenia nie je. Odoslanie MMS je bezproblemove, takze v nastaveniach to najskor nebude. Skusal som posielat MMS na Cookie z troch roznych modelov, vysledok bol vzdy rovnaky. Moze byt chyba vo firmware?

Prebehol som nastavenia celeho telefonu a na nic som neprisiel, tak ak ma niekto nejaku radu, alebo podobnu skusenost, tak uvitam kazdu pomoc ;)

Teraz som to skusil posielat.
Odosielal som z KP500 v ktorej je O2 sim, na F480, kde je OR simka.
Fotka cez MMS dorazila bez problemov behom par sekund :)

Skusil som z F480 poslat MMS s obrazkom na KP500.
Najskor prisla sprava, kde som potvrdil nacitanie, trvalo to par sekund, medzitym prisiel vypis o doruceni MMS na F480 a vzapati dosla este jedna sprava na KP500, ktoru som potvrdil a zobrazilo mi poslany obrazok.
Takze tu funguje vsetko ok :)
A dalsia vec co ma prekvapila je rychlost dorucenia MMS ci uz z OR na O2, alebo z O2 na OR.

Posielal som fotku bezprostredne vytvorenu kazdym z testovanych mobilov :)
Testoval som to s tou KP500, ktora bola kupovana ako posledna - FW:
KP500AT_V10c

BTW: mam 2ks na predaj - vid inzercia ;)
quongo
Quo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka