LG KF510 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod t0x!n 17. 8. 2008 15:20

cca 4-5dni pri 1-2 hovoru denne a par SMS
t0x!n
Junior

Odeslat příspěvekod FUNKo22 24. 8. 2008 13:11

Zdarec, chci se zeptat majitelu, jakou maji zkusenost s nahravanym zvukem u videa... Byl jsem na jednom festaku, a natacel jsem zaznamy, ale kdyz jsem to doma prehral na PC tak jsem se dost zdesil, tak kvalita zvuku je priserna... Tomu se ani zvuk nedal rikat, jenom to chrchlalo... Si rikam jestli nahodou neni spatnej mikrofon... ??
FUNKo22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 24. 8. 2008 14:11

Tak to se neboj, že máš špatnej mikrofon. To je tim jak tam sou ty stěny repráků a řve to jak tur :-D Ten mikrofonek to prostě nepobere
Koukni třeba na youtube: (taky nahrávaný mobilem) http://www.youtube.com/watch?v=X0XUqU9Ivoo
Ten zvuk není zrovna nejslavnější
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PingPing 24. 8. 2008 18:49

Zdar,
Chci se zeptat, jdou někde sehnat témata do KF510 ??
Mám tenhle telefon pár dní, zatim poměrně nezvyk na ovládání ale je to zábavnej a stylovej telefon a ovládání k tomu patří :-) takže spokojenost.
Ale ty témata by se mi nějaký hodily, přece jen po symbianu.... :hmm: :oops:
PingPing
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 24. 8. 2008 19:31

Já sem teda hledal, ale nenašel jsem. Myslím si, že to nejde :-(
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loner84 27. 8. 2008 11:20

Docela by mě zajímalo jak se na něm píšou SMSky a kde najdu mazací tlačítko ??
Někdo tady psal že nejde hovor přijmout bez vysunutí ..jak to teda je ?
Podíval bych se i po nějakých schématech ale nemám je na čem vyzkoušet,
kdybych něco našel kdo se obětuje ?
Čekám až mi vrátí prachy za N6300 (která se furt resetovala >:-( )
Jo a co se týče her tak mám v rozlišení 320x240(N6300 měla stejné rozlišení),
takže jestli má někdo zájem hodím to na edisk.
Mimochodem zkoušel tam někdo už číst dokumenty s příponou *xls a *doc
a co takhle soubory *swf umí ?????
loner84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PingPing 28. 8. 2008 21:47

SMS se píšou standartně jako na nokiích ( 0 je mezera apod) a mazací tlačítko se nachází vpravo dole na vysunutém dotykovém tlačítku. ( takže nad klávesnicí vpravo).
Co se týče přijmutí hovoru jinak než vysunutím, nejde to.
Schémata klidně otestuju, nevim akorát kde nějaký sehnat. Hry taky,ale tolik se v nich nevyžívám.
PingPing
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamaraadd 29. 8. 2008 10:01

Chtěl bych vědět, kde jste telefon koupili - myslim tim jestli v kameným obchodě nebo přes net, nějak se mi ho nedaří sehant.
kamaraadd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávista 29. 8. 2008 14:27

loner84 píše:Někdo tady psal že nejde hovor přijmout bez vysunutí ..jak to teda je ?

Když ti někdo volá, ovládací část (dotyková tlačítka) se aktivují. V menu lze nastavit tři možnosti přijetí:
1) vysunutím
2) pouze tlačítkem Odeslat
3) libovolnou klávesou
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loner84 31. 8. 2008 12:42

To : Slávista> z toho co jsi napsal tedy vyplívá že to bez vysunutí jde.Holt někteří se moc asi nehrabou v nastavení a pak odpovídají že bez vysunutí ne e ..Co se týče dotykové plochy tak sem někde četl že je to hodně citlivé..jak to je ?A zkoušel někdo ty dokumenty PDFka a tak ??jak sem se na to ptal ???
loner84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávista 31. 8. 2008 19:25

Ano, jde to tedy i bez vysunutí ;-)
Co myslíš pod pojmem "hodně citlivé"? Řeknu ti to asi tak, reagují výborně! ^^
PDF vyzkouším...
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ymce 31. 8. 2008 22:54

ahojky,chtěla bych se zeptat,zda je možné si nastavit na spořiči čas a datum,popř zda je vidět nepřijatý hovor a sms. Nebo je to jako u některých druhů SE, že nelze a displej se po zamknutí kláves vypne a musí se něco namáčknout. Moc dík:o)
ymce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávista 1. 9. 2008 15:11

loner84: Mobil dokáže přečíst PDF i XLS ;-)
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamaraadd 2. 9. 2008 21:35

ymce píše:ahojky,chtěla bych se zeptat,zda je možné si nastavit na spořiči čas a datum,popř zda je vidět nepřijatý hovor a sms. Nebo je to jako u některých druhů SE, že nelze a displej se po zamknutí kláves vypne a musí se něco namáčknout. Moc dík:o)


Tak zatim se mi zdá, že je to ten druhý způsob: jedno zmáčknutí = MT se rozsvítí, dvě zmáčknutí = telefon lze ovládat pomocí senzorvých kláves.

Už jste někdo zkoušel paměťovky? Funguje SDHC? Jakou nejvyšší kapacitu telefon vezme?
kamaraadd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod loner84 3. 9. 2008 20:30

Slávista : díky to jsi mě potěšil ..co ty hry došlo ti to ? Jede aspoň něco ?Sakrafix peníze nikde já už ho chci taky :)
loner84
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků