LG KF510 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dener3V 13. 3. 2010 15:27

Fíla: Nevím co tím přesně myslíš, ale v menu mobilu v položce připojení je na výběr:
1) Bluetooth
2) Síť
3) Připojení USB
V tom připojení USB je na výběr.
1) Datová služba
2) režim Mass storage
V obou režimech připojení USB telefon nekomunikuje.
Dener3V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dener3V 13. 3. 2010 16:25

Fíla: Používám XP Sp3. Zkusím ten postup jak si mi poradil, pak dám vědět. Zatím dík.
Dener3V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dener3V 13. 3. 2010 17:24

Fíla: Udělal jsem vše, jak si mi poradil, teď už to ani nerozpozná telefon. Ale i tak moc dík za rady a trpělivost.
Dener3V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dener3V 14. 3. 2010 10:17

Fíla:Takže jsem udělal potřebné kroky, ale je to stále stejný. Když připojím mobil k PC, tak ve správci zařízení je LGE Mobile Composite USB Device verze 4.9.7.0. Pak v modemech je LG Mobile USB Modem a LG Virtual Modem také verze 4.9.7.0.
Pokud zapojím telefon do režimu Mass Storage tak to na přenos hudby funguje v programu LG PC Suite. Telefon komunikuje i s programem LG Mobile Sync.
Ale pro komunikaci v programu LG PC Suite v režimu přenosu dat, to prostě nejede. Nenajde to vůbec telefon.V režimu bleuetooth,to telefon najde, spáruju ho s PC, ale nakonec mi to dá hlášku, že telefon není připojen.
Dener3V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dener3V 14. 3. 2010 17:17

Fíla: Taky ne, program PC Suite:
Nemůže se připoji k mobilnímu telefonu, spíš mě to připadá jako chyba v softvware telefonu. To jsem také zkoušel aktualizovat, ale pro tento model žádná aktualizace není. Tak teď už fakt nevím. myslím, že jsme udělali maximum, ale stálo to za pokus. Za všechny nápady a pomoc moc dík :-)
Dener3V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dener3V 17. 3. 2010 10:05

Fíla: Tak mám nějaké informace ohledně té synchronizace s PC, pomocí programu PC Suite 3.
Zavolal jsem na zákaznickou linke LG, kde mi bylo zdělěleno, že v tomto programu nebude tento telefon komunikovat, je to prý pro novější modely. Mám si opatřit verzy PC Suite 2,
ta prý funguje, ale jen datovým kabelem, nikoliv Blutetooth.
Nějak mě to nesedí, ale pokusím se sehnat tu starší verzy a dám vědět jak to dopadlo.
Dener3V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dener3V 21. 3. 2010 20:59

Fíla: Tak jsem se konečně dostal k tomu vyzkoušení LG PC Suite 2. Ale bohužel je to stále to samé, telefon nekomunikuje. Takže se pokusím o ten FW a pak dám vědět jak to dopadlo. Zatím se měj a dík za rady :-)
Dener3V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod to.tak 2. 6. 2010 11:26

Tenhle mobil má jiný kód pro tovární reset než jiná LG. Kdyby ho snad někdo hledal:
2945#*# and submenu "factory reset". WARNING all user data also will be deleted from phone. Sim and memory card not affected
to.tak
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků