LG KF510 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MurphyL6 24. 10. 2008 13:48

S těmi kartami nevím, ale v jednom zahraničím foru jsem četl, že si tam někdo dal 4GB kartu a naplnil to písničkami a nešel mu zpustit mp3 přehrávač. A te zadní kryt se vážně trošku hýbe, ale to je velice zanedbatelné :)
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-game 24. 10. 2008 16:44

S tou kartou by som to nerobil ved 2gb je dost velka kapacita a nebudem zbytocne zatazovat telefon na ukor jeho rychlosti a funkcnosti, nemam s tym dobre skusenosti. co sa tyka toho krytu telefon ma super konstrukciu ale ten zadny kryt sem tam sa hybe ale riesenie je uplne jednoduche proste si tam vlozte nejaky kusok papiera a neni problem :) ja som si ho tak vyplnil a nic sa ani nepohne
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek001 24. 10. 2008 17:01

diki moc za chytry a jednoduchy napad a vynalez... a aj za odpovede :P
krtek001
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtek001 24. 10. 2008 22:25

Este ma napadlo. Som asi lajk ale nejak tu nikde neviem najst to makro ktore by to malo mat...povie mi niekajky dobrovolnik kde ho najdem...prosim o co najpresnejsi popis aby som mu aj pochopil... ĎAKUJEM !!! :P
krtek001
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-game 25. 10. 2008 11:59

:) makro nehladaj ale proste odfot nieco zblizka a uvidis ten zazrak :) je to mudro vyriesene ze automaticky ked fotis nieco zblizka tak sa ti nastavi makro.
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek001 27. 10. 2008 16:11

:) diki moc... som len myslel ze to ma aj dake specialne tlacitko ako ostatne telefony ale toto sa mi paci este viac :P... inac tento fonik odporucam uplne vsetkym je uplne nadupany okrem toho ze nema wifi a GPS ale ked ma niekto doma notebook a GPS tak naco mu to bude vtelefone :roll:
krtek001
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod c.h.a.r.l.e.s2 4. 11. 2008 21:44

zdravím všechny tady dnes jsem četl různé recenze na LG KF600 a jsem na rozpacích jestli si ho mám objednad tak bych potřeboval poradit a kdo má zkušenosti s mobilama LG
c.h.a.r.l.e.s2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marketka07 5. 11. 2008 19:47

Ahojky, chtěla bych se zeptat- 1. Píšou se na tomto mobilu dobře smsky??
2. Jak hlasitý je zvuk foťáku?
3. Jak hlasitě hrají reproduktory?
...Děkuju mooooc:))
marketka07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 6. 11. 2008 17:39

c.h.a.r.l.e.s2:
myslim,že telefony LG jsou pomalé...a mají dost chyb firmware, ale nemusí každý kus..

marketka07:
1. SMSky? No, mě teda moc ne. Telefon má takovou dost plastovou klávesnici-je z jednoho kusu plastu, prostě ty tlačítka se mačkají docela tvrdě a dost dělám přehmaty
2. Hlasitost zvuku foťáku můžeš regulovat-ale vypnout nelze-vypnou de pouze zvuk zaostřování-spouště už ne :( docela mě to štve
3. Telefon má pouze 1 reproduktor-a je myslím dostatečně hlasitý a kvalitní až se divím, na takovou malou škvíru :)
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sevri 7. 11. 2008 11:09

Máte v orig. balení manuál - brožurku, nebo jen na cd?
n5110 - n3310 - n3120 - lg2400 - samsung sgh d500 - a teď konečně můj phone snů- lg kf510 :-))
sevri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 7. 11. 2008 14:35

jo, oboje tam je, jak brožurka, tak CD...a na CD asi návod je, nevím nechce se mi to zkoumat :-D
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BillGate 8. 11. 2008 13:57

Na CD je prográmek na správu telefonu pře kabel (sms, tel. seznam).
A mam dotaz : Stává se taky někomu, že na noc vypne telefon a ráno po zapnutí je na hodinách zhruba čas vypnutí??Dokonce se mi to stalo i s datumem.Asi nějaká vada firmware.
BillGate
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marge01 8. 11. 2008 14:46

Ahoj,mám taky dotaz na 510tku.
Viděl jste jí někdo v té červené barvě? Není to už moc do kolotočů?:-)
Jaké má LG to vnitřní menu? Měla jsem zatím jen Nokie a SE tak abych se v tom uměla zorientovat..Je to hodně jiné?
Hodně lidí nadávána Shine a Pradu,že jsou poruchové-myslíte že tohodle se poruchovost tolik netýká?
Díky moc!!!!
Marge01
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-game 8. 11. 2008 16:14

co sa tyka toho casu tak ano telefon po vypnuti nedokaze aktualizovat cas takze po opetovnom zapnuti ukazuje len cas ktory bol predtym nez sa vypol je to naozaj katastrofa ze takuto hlupost telefon nedokaze.
V tej cervenej farbe vyzera telefon o trochu menej luxusne ale je zas vhodny skor pre zeny . celkovo je ale tiez pekny
co sa menu tyka ja som presiel zo sony ericsonu a uplne vpohode sa orientujem v menu ziadny problem a zda sa mi ze tu je menu este o nieco lepsie.

No ak by ste mi vedeli niekto poradit najviac ma tomto telefon stve jeho vydrz.Proste telefon ktory mi vydrzi maximalne 2 dni a to sa na nom ani nehram ani nepustam hudbu tak to je pre mna strasne mala vydrz.Pritom mam nastavene minimalne podsvietenie.Ak naozaj poznate niekto ako zvysit vydrz baterky alebo ci sa da kupit silnejsia tak mi prosim napiste.

Inak som s telefonom nadmieru spokojny len ta vydrz je kamen urazu!!!
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod c.h.a.r.l.e.s2 8. 11. 2008 23:30

dík za odpověd na můj dotaz,v úterý si jdu pro nový LG KF600 tak jsem zvědavý jak s ním budu spokojený ted nevím jestli jsem neudělal chybu ve výběru telefonu až budu mít zkušenosti napíšu tu pro ostatní
c.h.a.r.l.e.s2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků