LG KF510 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kamaraadd 12. 10. 2008 19:10

Pokud se vybije, tak se vypne... Tak dam nabíječku do elektriky, dam konektor do telefonu a nabíjim... pak chci telefon zapnout, ale pokud ho nabíjim, tak zapnou nejde, tak na chvilku vyndam konektor z tlf a zapnu ho, pak znova začnu nabíjet a tlf se okamžitě vypne, prostě zčerná displej
kamaraadd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bbubakk 14. 10. 2008 19:47

Prosim.... na KF510:
Je mozne nastavit zvonenie pre kontakt?
Je mozne kontakty dat do skupin a nastavit zvonenie pre skupinu?

Dik
MC919 > OTE > J5 > T68i > V500 > P910i > L7 > E70 > Z6i > F3 > 6500slide > M3510
bbubakk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T-game 16. 10. 2008 19:35

no ahojte vsetci co mate LG KF510 mam par otazok lebo uz ho aj ja par dni vlastnim a moc si pochvalujem len...
by ma zaujimalo ci nie je moznost ako vytocit cislo resp. volat v uzavretom stave bo ma to stve ked musim stale vysuvat telefon ked chcem zavolat. mozno nejaky software novy alebo ja neviem by to spravil
dalej by ma zaujimalo ci mate tiez slabu hlasitos mp3 prehravaca lebo ja ked si to dam naplne tak to hra na moje pomeri dost potichu a neviem to nijak zvysit
no a este baterka kolko vam asi tak vydrzi??? mne priemerne len 2dni

tak dakujem kazdemu kto sa aspon trosku vyjadri :)
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 16. 10. 2008 20:21

T-game píše:no ahojte vsetci co mate LG KF510 mam par otazok lebo uz ho aj ja par dni vlastnim a moc si pochvalujem len...
by ma zaujimalo ci nie je moznost ako vytocit cislo resp. volat v uzavretom stave bo ma to stve ked musim stale vysuvat telefon ked chcem zavolat. mozno nejaky software novy alebo ja neviem by to spravil
dalej by ma zaujimalo ci mate tiez slabu hlasitos mp3 prehravaca lebo ja ked si to dam naplne tak to hra na moje pomeri dost potichu a neviem to nijak zvysit
no a este baterka kolko vam asi tak vydrzi??? mne priemerne len 2dni

tak dakujem kazdemu kto sa aspon trosku vyjadri :)

s tim neustálým vysouváním se asi vážně nic nedá dělat...a s hlasitostí mp3 přehrávače...taky mi to hraje docela potichu, ale já mám špunty, takže mi to až zas tak nevadí :-D baterka mi vydrží tak 1-2 dny >:-( to občas pustím mp3 a kouknu se tak na 2 videa a asi tak 5 sms denně a na noc ho vypínám, podsvícení mám dané na minimum. Tak jako nevím, co mi tak žere baterku. Ale mám jinačí problém. Taky se někomu nebo Vám stane, že občas vypadne signál? Mě hlavně vypadává při přehrávání videí. Vždycky na začátku se to jakože sekne a hodí mě to na hlavní obrazovku a píše to, služba nedostupná a pochvilce se to zase nahodí. Jsem myslel, že přehrátí softwaru se tohle vyřeší a ono nic >:-(
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T-game 16. 10. 2008 20:28

no moc si ma veru nepotesil som dufal ze nejaky software novy by to nejak vylpesil no co uz. a inak s vypadavanim signalu ja osobne nemam problem takze neviem co to moze byt.A kde si si nahral novy software??? neda sa to nejak cez net??
T-game
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 16. 10. 2008 22:18

no, přes net se to dá, na stránkách LG => http://cz.lgmobile.com/web/web.product. ... wareRF.laf tam dole to je..mě to bohužel doma aktualizovat nešlo (vždycky se to seklo), a tak jsem ho dal v rámci záruky do servisu. Stejně si myslím, že mám asi nějaký nepodařený kus, protože ty chyby firmware jsou otřesný. Jde Vám spustit mp3 přehrávač? Mě například ne. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem ho na to přehrátí softwaru dal. On nejdřív šel, asi 1 a teď když ho spustím, tak tam nejsou písničky :-/ prostě všech no je prázdný (Alba, Interpreti..)....ale tohle jsem už psal výš :-D
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BillGate 17. 10. 2008 23:15

Zdravím všechny.Tak jsem neodolal a taky jsem majitelem tohoto skvělého telefonku.Četl jsem to tu celé a je tu jen malá zmínka o aktualizaci softwaru (nebo asi spíš firmware) telefonu ze stránek výrobce.Tak sem se chtěl zeptat na nějaký podrobnosti ohledně toho (průběh aktualizace,když se to v průběhu pokazí tak jestli telefon i potom jde jako předtím, atd...) nerad bych v půlce aktualizace zjistil, že se něco pokazilo a že tlf budu muset poslat do servisu.
Moc díky za odpovědi...
BillGate
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MurphyL6 18. 10. 2008 10:35

BillGate píše:Zdravím všechny.Tak jsem neodolal a taky jsem majitelem tohoto skvělého telefonku.Četl jsem to tu celé a je tu jen malá zmínka o aktualizaci softwaru (nebo asi spíš firmware) telefonu ze stránek výrobce.Tak sem se chtěl zeptat na nějaký podrobnosti ohledně toho (průběh aktualizace,když se to v průběhu pokazí tak jestli telefon i potom jde jako předtím, atd...) nerad bych v půlce aktualizace zjistil, že se něco pokazilo a že tlf budu muset poslat do servisu.
Moc díky za odpovědi...

rád bych ti odpověděl, ale jak sem psal, mně to doma nešlo, tak jsem ho zanesl do servisu. Ale když jsem se pokoušel o tu aktualizaci doma, tak jsme tam myslím něco četl o tom, že by se telefon mohl pokazit, kdyby v něm třeba nebyla plně nabitá baterie...tak si mylsímk, že by se pokazit mohl.
MurphyL6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BillGate 18. 10. 2008 13:22

Ok, no radši to nebudu pokoušet se svym štěstim...A ještě tu mam takový malý postřeh, kamarád má SE W910i a jak se tu probíralo to snímání a sekání u foťáku, tak u tohodle SE je to snad ještě horší.
BillGate
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FifthAv 21. 10. 2008 10:18

Zdravím,
potřebovala bych radu, ale jako úplný laik, takže nevím, jestli mi někdo poradí. Nevím totiž jak do tohoto telefonu nahrát kontakty. Kontakty ze starého tel. mám zazálohované v pc, ale s příponou pbf.
FifthAv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FUNKo22 22. 10. 2008 11:48

2 T-game:
ten telefon se při zahájení hovoru musí vysunout ,protože na okraji klávesnice je mikrofon. Takže to asi žádnej firmware nespraví.
S tou hlasitostí to mám stejně, mám připojeny přes tu redukci sluchátka Sennheiser PMX100, zvuk má skvělou kvalitu, ale u některých setů a v hlučnějším prostředí, je to špatně slyšet. Možna by to mohlo být impedančním přizpůsobením. Ale pokud používaš ty originální sluchátka, tak to tím asi nebude...
FUNKo22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fofo007 22. 10. 2008 20:05

Inak to aj zalezii aka hlasitost je nastavena na pesnicke.... lebo mam dve rozdielne mp3 a jedna hraa ulpne nahlas a druha o polovicu tichsie.... Treba si vyhladat na nete software na upravu hlasitosti mp3-jek a potom by sa mal ciastocne vyriesit problem z hlasitostou...
Fofo007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fofo007 22. 10. 2008 20:19

Som nasiel dobry program na upravu hlasitosti mp3-jek.... Vola sa mp3gain
Fofo007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BillGate 23. 10. 2008 21:02

Ahoj, chci se zeptat o jaké kapacitě používáte paměťové karty?Zatím mam 1GB ale chci koupit větší, a v návodu píšou, že maximálně 2GB a na anglickejch stránkách výrobce zase píšou max 4GB. Tak nevím ...
BillGate
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek001 23. 10. 2008 21:24

Caute ja ja som uz tiez jednym z vlastnikov tohto bomboveho mobiliku. Mal by som zopar otazok na skusenejsich. Mozem tam narvat aj 4GB SDkartu alebo radsej 2GB. A ako je na vasich modeloch zadna cast krytu. Moja sa jemne hybe, co mi trochu vadi tak som zvedavy ci to robi aj vasa krytka. Inac som s nim zatial spokojny...
krtek001
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků