T-Mobile GPRS/EDGE padá ICQ

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Budvar 6. 10. 2005 09:47

No tak to souhlasí :) Já to budu poctivě hlásit :)
Budvar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 6. 10. 2005 09:55

Budvar píše:Takže pánové a dámy - T-mobile má opět výpadek ICQ - 10:26 to spadlo z ničeho nic přičemž www,mail jede... Takže nevím nevím... Tohle už je opravdu zoufalá situace... :?: /quote]


Tak zrovna za tenhle vypadek T-Mobile nemuze.
Viz http://forum.zive.cz/viewtopic.php?p=90543#90543
Ukulelembo(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Budvar 6. 10. 2005 10:04

hmm... že by ? no vzhledem k tomu že trval jen pár minut asi jo... t-mobile padal na x hodin - většinou to ten den už nešlo nahodit...
Budvar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Budvar 6. 10. 2005 12:28

A je to tu zas... zhruba 13:30 výpadek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Budvar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goliash 6. 10. 2005 12:51

Usti nad Labem, to samy, padlo ICQ a nejde nahodit.... :(
Goliash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zekon 6. 10. 2005 13:44

Tak to fakt nefrčí, ale pravda, že to na cca deset minut padlo i otcovi a ten má připojení od UPC, ale tomu to už běží a mě stále nic.
Zdar R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Budvar 6. 10. 2005 14:04

Furt nic :(
Budvar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 6. 10. 2005 14:17

To samé, stále nic...

Tak jsem teď volal na infolinku a chyba není na jejich straně. Přesněji řečeno prý o ničem nevědí...
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod emkovicz 6. 10. 2005 15:26

Mam naprosto totozny problem - Brno. Vse zacalo pokud si dobre vzpominam asi tak pred mesicem, mozna mesicem a pul.
Internet funguje naprosto v poradku, jak HTTP, POP3, SMTP, irc, proste vsechno. Jediny problem je s ICQ. Stava se ze se nemuzu vubec pripojit at delam cokoliv. Prvni jsem si myslel, ze to bude problem me konfigurace, takze jsem vse prekontroloval - jenze nic. Pak se zastavil kolega soupli jsme do meho telefonu simku od ET a zazrak ICQ se nakonektovalo takrka okamzite. Takze to mi doslo ze neco zkazeneho bude u T-Mobilu. Zkusmo jsem pripojil svuj notebook pres T-Mobile/EDGE do VPN se svou siti doma - ICQ fungovalo normalne. Kdyz jsem VPN odpojil a zkusil se opetovne prihlasit naprimo, opet nic. Je tedy vice nez jasne ze problem zpusobuje neco u T-Mobilu nebo kombinace T-Mobile - ICQ sit. Snad nedostatek prilis mnoho uzivatelu na 1 IP adresu...
Operatora jsem o problemu informoval nejprve telefonicky, odpoved byla ze o problemu nic nevi a jim ICQ jede. Dalsi den, kdyz doslo opet asi k 6 hodinovemu vypadku jsem jim poslal mejl s popisem co vse jsem zkousel z ktereho jasne vyplyvalo ze chyba neni v me konfiguraci. Odpoved byla opravdu vychytrala a to ze sluzbu ICQ sami neposkytuji takze nemuzou zabezpecit jeji funkcnost.
Jedine co me jeste drzi u T-Mobilu je ocekavani Internetu G4, takze chvili pockam, v tu dobu mi prave vyprsi i smlouva. Pokud se nic nezmeni a G4ka bude propadak jdu ke konkurenci. Abych platil skoro 1000/mesicne a neslo mi ICQ tak to je trochu moc.
emkovicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Budvar 6. 10. 2005 15:55

Moje slova... On eurotel taky není žádná výhra ale když už spadne tak se dá hnedka nahodit a všecko jede jak má... u t-mobile sice nic nespadne až právě na icq ale to je prostě nehoráznost říct že neprovozují icq - a copak provozují www, smtp a jiný věci? :(

p.s. mimochodem furt icq nefakčí...
Budvar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Budvar 6. 10. 2005 15:57

ps pardon smtp-t-mail.cz náhodou jo :) ale chápete co sem měl na mysli :)
Budvar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 6. 10. 2005 16:17

Je fakt hrozný, jak vše běží a jen to ICQ ne a ne naskočit. Jinak co se týče konkurence, tak nic moc. Ve firmě voláme s TMO, ale na data máme tři SIM od ET, jedinej já mám TMO. Co se rychlosti a kvality týče, TMO je na tom o mnoho lépe, hlavně teď, když na dosti místech se připojuji přes EDGE.
ICQ nic a to je 17:22 hod.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Budvar 6. 10. 2005 17:00

Já nikdy nic opačnýho netvrdil - T-mobile je super "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" "JEN" mu padá ICQ a to je hrůza.... Sem napíchlej přes TJAT.COM (wap) a aspoň že tohle valí páč je to přes jejich připojení a ne t-mobilu - přes ten to de ke mě po www
Budvar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrB 6. 10. 2005 17:42

mě to dělá pár dní u NEXTRY i CONTACTELU na WIFI

a dvoum kámošům na WIFI taky

takže si klidně dál proklínejte EU i TDB ale Oskara vynechte jo
Naposledy upravil petrB dne 6. 10. 2005 17:51, celkově upraveno 1
petrB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 6. 10. 2005 17:43

Užmě to začíná kakat, bude večer a ICQ stále nejde a TMO nic nedělá.
Aspoň, že NET a mejlíky fachaj.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků