k čemu jsme se vlastně zavázali ?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod JóNáš 6. 4. 2005 20:35

Poradí mi někdo? K čemu jsme se zavázali ve smlouvě na poskytování služeb? Je tam napsáno že budem odebírat služby 12 měsíců minimálně v ceně 555+DPH. Co to znamená? Znamená to že budeme odebírat jakékoli služby v nejmenší možné ceně, nebo to musí být tato služba a ET jen napsal nižší cenu kvůli tomu kdyby snad chtěl slevnit?
Jde mi o to že mám CDMA a problému s různými FUPy akorát tak dost a chci z celé té mašinérie co nejlevněji vycouvat. Třeba zpět na GPRS - EDGE.
JóNáš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.S.P. 7. 4. 2005 00:56

Můžete využívat třeba hlasové tarify, ale vždy to musí být minimálně 555Kč. Když nebudete využívat nic, tak stejně musíte platit těch 555Kč.
M.S.P.
Junior

Odeslat příspěvekod VladoMan 21. 4. 2005 12:03

[quote="JóNáš"oPoradí mi někdo? K čemu jsme se zavázali ve smlouvě na poskytování služeb? Je tam napsáno že budem odebírat služby 12 měsíců minimálně v ceně 555+DPH. Co to znamená? H/quote]

To znamena to, ze kdyz treba pojedes nekam na mesic do tramtarie, tak si muzes docasne deaktivovat sluzbu a pak to platis tech 555+DPH po dobu, co to nepouzivas
VladoMan
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků