Všeobecné podmínky 450MHz ( CDMA)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eser 4. 4. 2005 14:09

Vážení nespokojení, nevím jakou jste kdo v době pořízení CDMA podepsal smlouvu, ale pokud jsou v ní uvedeny stejné, nebo podoné informace jako v bodech 4.3.1, 4.3.3, 10.1 a přílohy č.1, v momentálně platných všeobecných podmínkách pro tuto síť, to vše na adrese :
http://www.eurotel.cz/public/eb/27/ee/a ... 450MHz.pdf

Potom se domnívám, že zde naříkáte opravdu zbytečně a raději ani neupozorňujte své okolí na to, co vše jste ochotni podepsat, aniž by jste si to přečetli.
Pokud tam tyto informace nebyly uvedeny, opět zde naříkáte zbytečně a upozorňujete okolí na svou neschopnost, protože už jste dávno mohli mít zrušenou smlouvu.
Upozorňuji ty co se domnívají, že ten cár papíru nazvaný smlouva, nemá žádnou hodnotu, tak bohužel v extrémních případech, může mít pro Eurotel hodnotu i několika desítek až set tisíc ve váš neprospěch.
To se ale v podstatě týká jen těch, co by chtěli porušit smlouvu třeba tím, že nebudou za poskytovanou službu platit, byť je dle jejich názoru velice špatná. Ale vše toto se dá ošetřit smlouvou, kdo ji podepsal nevýhodnou, ten bohužel musí trpět a raději i mlčet.
Přesto věřím, že v budoucnu se najde více více gramotných a smlouvy ctících lidí, než je dnes.
Eser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.S.P. 4. 4. 2005 20:04

Smlouva není nad zákonem. Taky tam mohli dát bod s tím, že zákazník daruje ledvinu a nebylo by to platné. Eurotel sám ve smouvě píše, že se jedná o testovací provoz, ale v reklamách o tom není ani slovo. Tady jde spíš o (ne)morálku tohoto giganta. Až Vodafone přebvezme Oskara, tak mu sklapne. Otázkou je, zda se ještě bude jednat o Eurotel, nebo o španělksou Telefónicu. No, jako zákazníci se máme určitě, v pozitivním slova smyslu, na co těšit a pracovní úřady pro změnu na nával nezaměstnaných z ET, protože se s neschopnými hodně rychle rozloučí :wink:
M.S.P.
Junior

Odeslat příspěvekod Medved 4. 4. 2005 20:11

Eser píše:Vážení nespokojení, nevím jakou jste kdo v době pořízení CDMA podepsal smlouvu, ale pokud jsou v ní uvedeny ...v/quote]


Dekujeme nasi kriminalni ustredne za postrehy a prosime i dalsi zamestnance firmy Eurotel o vyjadreni.
Medved
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ovo 5. 4. 2005 03:54

Eser píše:Přesto věřím, že v budoucnu se najde více více gramotných a smlouvy ctících lidí, než je dnes.e/quote]

Po dlouhé době jsem si díky tobě podmínky přečetl a teprve jsem si uvědomil, jak podivné jsou. V postatě je porušuju už tím, že moje dcera si nemění každý týden PIN na telefonu od Oskara.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eser 5. 4. 2005 15:35

Rád bych nahlas řekl, za co některé místní přispěvatele opravdu považuji, bohužel zdejší adminové nad vámi drží ochranou ruku. Pravda z mého úhlu pohledu je pro ně nevhodná k zveřejnění na tomto fóru, proto ji vždy bleskurychle odstraní. I když ty vaše pravdy, to je věčinou taky pěkný paskvil.
Ale ta teorie, která se razila i na cdma.cz, že pokud někomu CDMA chodí bez problému, nebo tuto službu dokonce pochválí, je automaticky zaměstnancem Eurotelu byla nejspíše poprvé zapsána do fóra duševním prosťáčkem, ale celkem si tam našla mnoho jemu podobných.
Eser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ovo 5. 4. 2005 19:21

Eser píše:Rád bych nahlas řekl, za co některé místní přispěvatele opravdu považuji,o/quote]

No já nevím, založíš si thread na podmínky provozu 450 Mhz a přitom nemáš CDMA, každej tvůj příspěvek *****í konfliktem na sto honů. Zkus nějaké lokální fórum v Těšíně, možná ti to tam bude bližší, tady jsou relativně mírní soupeři.
Pokud jsi chtěl vyjádřit spokojenost s CDMA, které nemáš, potom jsi mohl navštívit vlákno "jsem spokojen s CDMA" a nikdo by ti tam nenadával, pokud jsem si všimnul.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků