Web and walk light a ICQ

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod blackknight 30. 11. 2007 18:43

Dobry den,dneska jsem si aktivoval SURF+ a rad bych se pripojil na ICQ pomoci meebo.com bohuzel to na mem sony ericssonu w200i nejak nejde...vzdy po vyplneni udaju nenachazim tlacitko pro vlastni prihlaseni ani nic podobneho:(nevite jak na to?nebo nevite o zpusobu jak se prihlasit jinou www strankou na ICQ?nechci se pripojovat pres jimma a platit tak za data,kdyz mam neomezeny net pres web'n'walk
blackknight
Junior

Odeslat příspěvekod kodyjunior 7. 12. 2007 10:05

Přesně tak, sem na tom Blacknighte uplně stejně ale zatím jsem to nikde nenašel tak jestli byste byli tak hodní a trochu nám Helpli. Díky
kodyjunior
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackknight 7. 12. 2007 13:02

Tohle mi opravdu vadí :( U konkurence je ICQ samozřejmost a jen u T-Mobile takové komplikace - tím ale nechci říct, že T-Mobile je špatný, u mě je to už přes 6 let jednička, ale tohle jsou body dolů...a taky důvod, že asi toto zvýhodnění zruším...ještě že ho teď mám až do půlky ledna zdarma...chci se ještě zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto zvýhodněním??
blackknight
Junior

Odeslat příspěvekod nokez 7. 12. 2007 15:15

Máš sice pravdu, že konkurence má ICQ zdarma. Jenže O2 pouze do konce roku a Vodafone ho má trošičku komplikovanější.
U t-mobile je zase Surf+ (internet za pár korun). Osobně používám Jimma (nastaven přes HTTP). Komunikace sice není plně v ceně paušálu Surf+, ale to co to "sežere" mě nepoloží.
Taky jsem zkoušel meebo.com a mám stejný problém jako ty. Chyba je na straně Opera Mini. Když použiji vestavěný prohlížeč (E90), nastavím si vše potřebné, přihlásím se, ale pak už nic. Ještě to budu muset vyzkoušet. Když jsem koukal, kolik kB vezme meebo.com přes vestavěný prohlížeč, myslím, že by to stejně nešlo plně používat přes Surf+.
R.
Nokia E90 + 8GB SDHC + BH-604, Nokia N70 + 1GB, MDA Touch + 1GB, BT GPS i-tec 339
nokez
Junior

Odeslat příspěvekod blackknight 7. 12. 2007 18:56

Proč by to nebylo plně hrazeno?Operátorka u T-Mobile mi řekla, že cokoli zobrazím v jejich prohlížeči, tak to nebude zpoplatněno...je v tom trošku guláš:(
blackknight
Junior

Odeslat příspěvekod nokez 7. 12. 2007 21:36

To taky měla pravdu. Já psal, že Jimm není plně zdarma v rámci zvýhodnění Surf+. Jimm taky nejede přes web'n'walk. Tak se není čemu divit.
R.
Nokia E90 + 8GB SDHC + BH-604, Nokia N70 + 1GB, MDA Touch + 1GB, BT GPS i-tec 339
nokez
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 11. 12. 2007 11:25

blacknight: Jimma v rámci datového zvýhodnění umožňuje Twist Surf+, kde při nastavení protokolu http je to zdarma (resp. za 39 Kč týdně). Faktem je, že pak Jimm častěji padá, ale na druhou stranu se nic navíc neplatí. Pro využití Jimma na paušálu v rámci zvýhodnění je třeba mít zvýhodnění Surf&Mail, ale to už stojí 236,81 Kč měs. Jiné možnosti u T-Mobilu nejsou.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nokez 11. 12. 2007 17:12

S tím Twist Surf+ nevím. Sám jsem zkoušel a pár halířů si to vezme. Na infolince mě bylo zděleno: "připojení bylo provedeno přes jiné rozhraní". Jinak vše ostatní je vážně "zdarma". Dokonce jsem měl tři týdny zdarma a rychlost neklesla ani při překročení hranice 15 MB. Jen škoda účtování za POP3 a SMTP.
R.
nokez
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 4. 2. 2008 19:17

Tu mate adresu na ICQ: m.heysan.com/icq
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Oops! 11. 2. 2008 22:19

Je teď nějaká akce na Surf+? Mám aktivovaný surf+ od října a vždy jsem platil těch 117kč (nebo kolik to je), ale za prosinec a leden mi těch 117kč nevyúčtovali...

Screen z vyúčtování, kde mám vyúčtování dat po slevě 0kč :hm
Obrázek
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod akrub.jr 12. 2. 2008 11:38

Nevím taky o žádné akci,ale ve vyúčtování za leden, mám taky po slevě 0 korun...
akrub.jr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 12. 2. 2008 17:54

Já jsem (když jsem byl u T-M) po reklamaci měl asi 3x tento balíček za 0 Kč, aniž bych o něco žádal. Pak jsem raději odešel, ale myslím, že bych to měl zdarma furt:-)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel