web'n'walk light a PDA

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod firerescue 13. 11. 2007 21:07

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s web'n'walk light u T-Mobilu a využití u PDA? Chci si do PDA (Asus696) nainstalovat operu mini4 a připojit se přes telefon K750i přes BT a prohlížet na PDA web stránky. Bude se na to zvýhodnění web'n'walk light vztahovat, nebo to operátor pozná a stažená data mi naúčtuje? Internet mám doma i v práci, ale napadlo mě, že za 100kč/měsíc bych se mohl připojit kdekoliv.

//Aleš P.: Přesunuto ze sekce O2, T-Mobile, Vodafone a další v ČR, oznámeno soukromou zprávou.
firerescue
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aligues 2. 12. 2007 21:02

Jo to by me taky zajimalo. Je to dost realne ponevadz opera mini se pripojuje pres urcitou proxy. Ale jistota to neni. Myslim ze neco o tom bylo na foru ce4you. To je vic zamereno na pdacka tak zkus mrknout tam.
Aligues
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 27. 12. 2007 22:45

jj, já myslím že takhle by to mohlo fungovat, ale pro jistotu bych šel na prodejnu...
Jiří Kuruc
Junior