O2: ICQ v mobilu přes Java aplikaci

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Policak 15. 11. 2007 09:59

pedrooo píše:Zazipoval som tie JARy a dal to na rapidshare. Vyskusajte a uvidite ... mozno to bude fungovat aj vo Vasom telefone ;)

http://my.opera.com/o2test/links/

Takze jsem stahnul, nainstaloval verzi pro N73 do E61i a.....funguje. Pri startu je rozhozena uvitaci grafika, ale aplikace samotna uz se prizpusobi rozmeru displeje. Je to jednoduche, az primitivni, ale pouzitelne. U E61i nejede zvuk, jen vibrace,ale to muze byt tim, ze pro nej neni aplikace primo napsana. Mam pausal, takze nepoznam, jestli se pres WAP uctuje nebo ne.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p@p@ t. 15. 11. 2007 11:02

pedrooo píše:Zazipoval som tie JARy a dal to na rapidshare. Vyskusajte a uvidite ... mozno to bude fungovat aj vo Vasom telefone ;)

http://my.opera.com/o2test/links/


Strašně rád bych to zkusil, ale jsem na komunitní síti schovaný za jednou IP adresou a rapid tu síť tudíž vidí jen jako jedno PC. Hodil mi, že si to můžu stáhnout za 191 minut :( Tolik času sedět u kompu nemám. Nemohl bys to (nebo někdo jiný) uploadnout jinam? Třeba na Edisk PLS :oboze
p@p@ t.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 15. 11. 2007 13:33

Je to maly, poslu ti to na mail, napis na PM
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pattrick17 15. 11. 2007 17:03

Já ho mam a funguje, ale problém je že mam třeba 40 kontaktu online a zobrazuje se mi treba jenom 15..
Pattrick17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nickdo 16. 11. 2007 06:18

Tak koukám vám to funguje ale někteří si stěžujete, že to hlásí nějaké chyby při spuštění, používá to nějaký certifikát obsažený v JADu, JAR má v sobě pro který telefon je určen. Zda si to nějak ověřuje, nevím.
Uvádím zde svůj JAD pro SE k750i, ovšem celý certifikát sem nedám, jednak to bude přehlednější a taky by to stejně asi nefungovalo...

MIDlet-1: ICQ,/icon.png,com.icd.client.ICMIDlet
MIDlet-Icon: /icon.png
MIDlet-Jar-Size: 157843
MIDlet-Jar-URL: http://wap.javagames.eurotel.cz/std_dwnl/1/65/3710465/ TO2CR_IM_K750i_Cz.jar
MIDlet-Name: ICQ
MIDlet-Permissions: javax.microedition.io.Connector.http,javax.microedition.io.Connector.sms,javax.microedition.io.Connector.socket,javax.microedition.io.PushRegistry,javax.wireless.messaging.sms.send,javax.wireless.messaging.sms.receive
MIDlet-Vendor: Comverse
MIDlet-Version: 1.73.11
MicroEdition-Configuration: CLDC-1.0
MicroEdition-Profile: MIDP-2.0
MIDlet-Certificate-1-1: MIIFGzCCBAOgAwIBAgIQC3ZlUe5T0p64X4+atd+NoJeToAsiNa20Radku
MIDlet-Certificate-1-2: MIIEvzCCBCigAwIBAgIQQZGhWjl4389JZW+atd+NoToJeTakyDlouhy==
MIDlet-Jar-RSA-SHA1: Ze12SMPmHn+5w3K8DYnhqNhp5Ow+atd+TohleJeJenNa3Radky=

(konec JADu. Bacha, adresa v MIDlet-JAR-URL obsahuje záměrně mezeru za posledním lomítkem, jinak by se neukázala celá, link funguje jen přes wap)
nickdo
Junior

Odeslat příspěvekod nickdo 16. 11. 2007 06:43

bigosp píše:Nejspokojenější jsem s Twist +surf a programem VN ICQ za nějakých 150 kč měsíčně, ale skvěle fungující.
Zdar Bigosp./quote]


Nechtěl bys hodit nějaký link na web tvého VN ICQ?
nickdo
Junior

Odeslat příspěvekod p@p@ t. 16. 11. 2007 08:55

Policak píše:Je to maly, poslu ti to na mail, napis na PM


Dík za nabídku. Právě jsem to testnul stáhnout a asi jsem někoho od nás ze sítě zle překvapil, jestli čekal na svoje stažení z rapidu :twisted: Po otevření rapidu na mě vyskočilo počítadlo a na něm 0,8 minuty :shock: , takže jsem to už stáhnul a jdu to odzkoušet.

edit: Tak jsem se dal do testování. Úplně první dojem byl dobrej, ale na druhej pohled už jsem našel pár much. Tak ve statusech jsou jen 3 nabídky (online, nepřítomen, a nevidtelný). Vyberu-li v menu "Možnosti" volbu "Obnovit seznam", tak dostanu hlášku "Neexistuje seznam kontaktů". Ale když dám "detaily uživatele, tak ho to načte i s aktuálním statusem a aktualizuje ho i v seznamu. Dál mám na PC v seznamu ICQ i několik lidí jenom jako telefonní kontakt (pro zasílání SMS zdarma). Tyto kontakty mobil sice načte, ale neodliší je od "plných" kontaktů s icq číslem. Taky mi přijde dost hroznej tón oznámení nový zprávy. Dál to nadřazuje nastavení mobilu před nastavením ICQ. Do oznámení jsem si zaškrtl "Zvuk a vibrace", ale v aktuálním profilu na founu mám vibrace vypnuté. Při třech příchozích zprávách to jen udělalo ono "tudu", ale bez vibrací. A taky nikde nevidím možnosti nastavení pro statusy. Jako po kolika minutách jsem nepřítomen ...
p@p@ t.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob_dylan 16. 11. 2007 15:01

Mam Nokii 6230i, aplikace se nacte, rekne si to o cislo icq a o heslo, pak dam pripojit a po chvilce to rekne Chyba-chyba spojeni. Na wapu normalne brouzdam zadarmo...nema nebo nemel nekdo stejny problem?
Don't think twice it's alright...
Bob_dylan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob_dylan 16. 11. 2007 16:00

Tak uz sem se dostal pres hlasku chyba spojeni. Tentokrat mobil po chvilce stahovani adresare hlasi vyprel casovy limit...
Don't think twice it's alright...
Bob_dylan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 16. 11. 2007 16:02

To jsme na tom stejně :cry:
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pyxis 16. 11. 2007 16:11

A jako se dostat přes tuto hlášku :?:

Obrázek

Obrázek
pyxis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T1003 16. 11. 2007 18:20

Hm, mi to pise to samy. :( :cry:
Taky mi po chvili stahovani adresare hlasi vyprsel casovy limit
T1003
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 16. 11. 2007 18:58

U nekterych mobilnich klientu jsem se setkal s tim, ze jim delal problem velky kontakt list nebo delka hesla. Rada pro ty, co jim wap jede a ICQ ne: zkuste si zalozit novy ucet s prazdnym kontaktlistem a nejkratsim moznym heslem, mam dojem, ze chce aspon 6 znaku. Pokud se i tak nepripojite, bude zrada v nastaveni. Nokiari muzou spravne nastaveni vyzkouset tak, ze se pripoji k wapu douhym podrzenim tlacitka 0. Pokud se pripoji na domovskou stranku O2 Active, je nastaveni OK. Pokud to vyhodi nejakou chybu(domovska stranka nenalezena, pristup odmitnut apod.), je chyba v nastaveni pripojeni.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pyxis 16. 11. 2007 19:29

Podržením nuly se připojím na domovskou stranku O2 Active bez problémů ... už jsem zformátoval mobil, nahrál nový firmware a je to furt stejné Obrázek
pyxis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T1003 16. 11. 2007 20:53

2 Policak: Hm, tak to sem taky zkusil, i s prazdnym kontaktlistem a kratkym heslem mi to nejde :(
T1003
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků