Nokia 6230i a O2 EDGE

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod wossik 26. 10. 2007 00:30

Máte zkušenost s příjmem EDGE u Nokie 6230i? Nedávno jsem vyzkoušel Nokii N70 na datové přenosy a na určitém místě jsem se připojil nejen na GPRS, ale i na EDGE bez problémů. Proto jsem si pořídil na připojení k internetu Nokii 6230i (stejná třída GPRS i EDGE) a zkusil se připojit v místě, kde s N70 jsem chytal bez problémů EDGE a 6230i běží stále pouze s rychlostí GPRS. V čem by mohl být problém? Telefon je původně od ET a používám O2 Data nonstop. Nastavení pro datové přenosy je tam původní od operátora Eurotel. :hm
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 10. 2007 05:56

Ako si zistil ze je to len gprs? Podla [G] v lavo hore? Mne tam tiez svieti len [G] aj ked som v pokriti edge. A na druhom tel. Mam [E]. To stahovanie mi ide pomalsie. Ale mozno je to tym ze to pomalsie zobrazuje ako 6288. A neviem ci vobec dokaze zobrazit [E] a zobrazuje G aj ked stahuje cez E. Ale to nepoviem lebo nemam navod pri sebe. A mam verziu fw 3.23
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wossik 26. 10. 2007 10:15

No, podle displeje jsem se neorientoval, to jsem myslím i v nějaké diskusi četl, že 6230i nezobrazuje připojení EDGE, ale spíše podle rychlosti - v místě, kde s N70 se byla 5ti násobně vyšší, tak s 6230i mi běžela dokonce nižší než doma, kde mám jen GPRS. :hm
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý