Huawei E620 od Vodafone.

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cittellus 31. 3. 2007 23:35

Zdravím! Vodafone inzeruje Huawei E620 kartu na které je napsáno, že umí HSDPA,3G,EDGE, GPRS. Mně ovšem přišla karta na které je napsáno jen GPRS a EDGE. Mám obavu jestli mi neposlali starý typ karty. Na obalu je napsáno vše, ale po téměř měsíčních problémech a jednáních aby mi vůbec došlo to co jsem si objednal jim už moc nevěřím. Zkoušel jsem měnit, ale nechtějí. Mám ji vrátit a jít k T-Mobilu? Díky předem za radu. Tento dotaz není o tom co má nebo nemá Vodafone spuštěno.
Cittellus
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 4. 2007 00:37

nevím jak si pomůžete změnou operátora, co vyzkoušet se simkartou od O2 projet rychlost , pokud máte přístup Praha, Brno, Karlovy Vary, Plzeň) tak vyzkoušet, jestli UMTS a HSDPA na kartě funguje. Já když ji dostal, tak na ní bylo také jen GPRS EDGE napsáno. A to asi z toho důvodu, že je přímo pakovaná pro Český Vodafone a ten jinou síť nepodporuje, jen GPRS a EDGE.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 1. 4. 2007 11:06

Ne tam jde,že VF podporuje pouze GSM a EDGE, jinak ti co mají ET simku tak v pohodě jedou i ostatní sítě na této kartě.Kvůli tomu tyto BUSkarty nejsou(někdy) neboť VF jsou minimlně o 1000 kč levnější záleží, jakým způsobem ji pořídíte.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cittellus 1. 4. 2007 17:57

Díky za info. Stejně jim nedám pokoj, mám podezření, že ta inzerovaná je E621. Za to jak se mnou jednali. To je ale jiné téma. Ještě mám otázku. Proslýchá se že VF by měl letos propojit síť s T-Mobilem. Právě kvůli zrychlení. Vždyť nemají všude ani EDGE. Slyšel někdo o tom něco? Díky!
Cittellus
Junior

Odeslat příspěvekod polda 1. 4. 2007 21:32

Co si ještě pamatuji,jedná se o poskytnutí volné kapacity na BTS v místech kde druhý op žádnou nemá nebo nestačí výkon.TZN pouze technické řešení,které nijak nezaregistrujeme.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 18. 7. 2007 14:20

~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 18. 7. 2007 16:29

Kdyztak bych nekde nasel i to orig. CD :), ale takto je to rychlejsi.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 18. 7. 2007 19:38

kdybych byl ženská dostal bys pusu,na ten šmejd od eTrotla to nechtělo chodit,origo od Huawei - diodka hezky svítí modře a běží 3G........supr Cooper
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 7. 2007 19:36

já měl za to,že je to na případné připojení vnější antény,neboť to vypadá stejně jako konektor od ANYDATA na CDMA.
jinak máš v těch dalších správcích něco lepšího než je původní od Coopera?Já jsem rád,že mi to jede tak si to nechci roz..rat.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 21. 7. 2007 14:28

doporučuju i těm co mají origo správce od VF - zmizí Vám rozmazané obrazy a rychleji načítá, dokonce GPRS,EDGE běží líp než od ET, TMO kartu jsem zapomněl doma takže nevím jakou rychlost bude mít on.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarin063 30. 7. 2007 16:49

[quote="Fíla";Správce b]Vodafone Mobile Connect[/b] je fakt tragédie, jelikož přihlášení do sítě a připojení k internetu přes něj trvá asi tak 2x delší dobu než přes správce od výrobce karty - Huawei. 9. 7. sice vyšla jeho nová verze, která už umožňuje alespoň změnit APN (předchozí verze tvrdošijně pořád nastavovala dataplus.vodafone.cz a vytáčení přes *99***8#), ale jinak je snad ještě horší, než ta původní. Navíc pro mě z nepochopitelného důvodu došlo u něho k oddělení funkce příjmu a odesílaní SMS do samostatné aplikace.

kb]K těm originálním správcům:c/b] Pokud někdo máte doma nějaké HF s 2,5mm jackem, vyzkoušejte, zda Vám bude fungovat telefonování přes tuto datovou kartu. Já jsem zatím zkoušel HF od Nokie 6510, ale neúspěšně - ve sluchátkách nebylo nic slyšet a ani mikrofon nefungoval. Volání podporuje poslední uvedený správce z mého přehledu.p/quote]
Zdravim potrebuji SW k mac OS 10.4 nevíte kde by mohl být k dostání? Děkuji za jakoukoliv informaci. Jarin
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 30. 7. 2007 20:42

AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jarin063 2. 8. 2007 14:24

diky za tipy ale nepomaha pise to ze neni sim Vodafone nejspise neobsahuje ceskou lokalizaci

cest jarin :wink:
jarin063
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 2. 8. 2007 16:48

tak to nejak nechapu, co ma spolecneho lokalizace softu s funkcnosti SIM??
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 13. 8. 2007 11:05

nikde se nemůžu dohledat, jestli má nějakou externí anténu?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků