T-Mobile SK: Rýchlý internet a pokrytí signálem

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod riccky 25. 1. 2007 08:16

Už od 28.10.2005 využívám službu rýchlý internet. Nikdy jsem neměl problém a šlapal fakt dobře, přesně tak jak společnost T-mobile udávala. Ale jednoho krásného dne, přesně 7.11.2006 se rozhodli o takzvaný upgrade vysílačů bez toho aby jakkoliv zákazníky upozornili že se může stát že služba nebude fungovat dokud si neudělám upgrade firmware v modemu. No vem to čert, upgrade byl úspěšně proveden ale internet stále nedostupný. Po mnoha výmluvách mě nakonec po 2.mesících ujistili že chyba je v modemu. Takže jsem další měsíc čekal na modem a potom konečně tento nový 100% funkční modem zapojil do počítače, ale internet nikde. Dorazili mě tím že mi včera řekli že prostě nemají dostatečný signál a proto se nemůžu připojit. Tak se ptám přoč si celou tu dobu účtovali a dodnes účtují poplatky za tuto službu a PROČ mají mapu pokrití která není pravdivá a ohánějí se tím že pokryli 70% obyvatelstva na slovensku. Podle nich je nás tady asi jen milión...
riccky
Junior

Odeslat příspěvekod d. 25. 1. 2007 11:31

ked si bral modem,tak si mal na danom mieste signal a po upgrade nemas?
d.
Junior

Odeslat příspěvekod tomec83 25. 1. 2007 11:49

Podla toho ako tu pises, predpokladam, ze si cech. Pokial viem, tak operator moze za hranicami svojho uzemia(statu) rusit signal pre Rychly Internet. Predsa je pravda, ze to sluzba pre slovenskych zakaznikov. Tak By som si z toho nerobil hlavu. Ak sa mylim, tak navstim najblizsiu predajnu a podaj podnet o premeranie intenzity signalu.
tomec83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riccky 25. 1. 2007 12:49

... předtím služba fungovala normálně, až po upgrade se signál ztratil.

Mluvím sice česky,ale připojuji se na Slovensku a to v Šali. Podnět na proměření intenzity signálu jsem dal už 2x, a bylo miřečeno že signál je v pořádku a proto dospěli k názoru že musí být zlý modem, ale nebyl... Až včera se přiznal jeden s operátorů na lince z datového oddělení že ty informace o měření nebyly pravdivé a že dodnes tedy není problém vyřešen a ani v nejbližší době vyřešen nebude !!! A přitom mi pocelou dobu trvdili že problém není na jejich straně....
riccky
Junior

Odeslat příspěvekod tomec83 25. 1. 2007 13:51

No a nemas viacej znamych , ktori vyuzivaju sluzbu Rychly Internet? Ak ano skuste tam prist viaceri a vsetci dajte podnet na to iste. Samozrejme musia byt uzivatelia sluzby. PS: Ja chodievam do Veči a tam som tiez nechytil ziadny signal na PCMCIA kartu.
tomec83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riccky 25. 1. 2007 14:01

Mám pár známých kteří mají podobný problém, ale co nechápu je že nejsou ochotní to řešit. V klidu platí za něco co jim nefunguje. Jeden je z Veči... Původně taky podali podněty, ale nakonec se na to vykašli..., jsem v tom sám.
riccky
Junior

Odeslat příspěvekod xy2000 25. 1. 2007 19:46

Takto "funguje" Flarion, čiže "rýchly" internet od T-Mobile....
Speedmeter


Rýchlosť Vašeho pripojenia je 29.5 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 3.7 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
xy2000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin300 25. 1. 2007 21:45

radšej si daj internet od orangeu cez EDGE alebo 3G. Cez GPRS som išiel rýchlejšie ako toto.
Martin300
Junior

Odeslat příspěvekod Garcia 25. 1. 2007 22:05

takze.. vobec sa necuduem ze ludia maju problemy s Flarionom... moj otec sa tiez dobre odrbal a dal si tuto parodiu na internet s nazvom flarion.. vsetko fungovalo celkom dobre.. obcas vypadky.. ale ako tak isiel,, asi tak 5.11.2006 sa stalo ze zrazu prestal fungovat.. pockal som par dni a kedze ani potom internet nesiel zavolal som do T-debilu co sa deje.. tak ako vzdy hned vsetko zvalovali na mna ze mam chybu v PC a uz nich je vsetko OK.. samozrejme je to blbost kedze signal na modeme neovlada PC ale modem sa ovlada sam (jedna sa o stolovu verziu).. cingol som kamosovi do T-M a ten mi povedal ze chyba je u nich.. totizto pokazil sa im vysielac a nevedia to opravit.. len pre info: dnes je 25.1.2007 a internet funguje asi tak 1H denne... aj to pada kazdych 10min.. a samozrejme T-M je uplne jedno ze to nejde.. ucty veselo chodia dalej.. a chybu na vysielaci asi ani nikdy neopravia lebo vzdy na linke povedia ze "my nevieme kedy sa to opravi"... proste nenormalna arogancia..

a vec dalsia.. v predajniach veselo predavaju modemy dalej a zakaznikom az po podpise zmluvy povedia ze internet bohuzial nejde a nikto nevie do kedy este nebude fungovat..

ps: jedna sa o mesto Levice..
HTC Charmer WM6 Chinese WWE Rom + 2GB SD
Samsung U800 Soulb
LG KS360 + 4GB MicroSD
Garcia
Junior

Odeslat příspěvekod d. 26. 1. 2007 03:32

Tak neplatte prip. zruste zmluvu.Vsak nebudem platit za nefunkcnu sluzbu,ak je navyse pokrytie v mape a realne nie.
d.
Junior

Odeslat příspěvekod riccky 26. 1. 2007 07:25

...pravda, neuvěřitelná arogance. Včera jsem jim zas kapku promluvil do duše na tom jejich slavném datovém oddělení abych si aspoň kapku ulevil za ty prachy co jim platím. Dovolili si mi říct že reklamace které jsem podával už v před dvěmi měsíci pokladají za vyřízené a už se k tomu nebudou vyjadřovat. Jak můžou považovat reklamaci za vyřízenou, když služba stále nefunguje...
riccky
Junior

Odeslat příspěvekod Garcia 26. 1. 2007 09:36

to je proste t-debil.. zrusit zmluvu nemozem lebo potom naparia poriadne penale... oni vobec neberu do uvahy ze ti ten net nejde koli tomu ze "oni za nic nerucia".. takze heslo t-debilu je "KUP, PODPIS ZMLUVU A CI TI TO IDE ALEBO NEJDE AJTAK BUDES PLATIT"...
HTC Charmer WM6 Chinese WWE Rom + 2GB SD
Samsung U800 Soulb
LG KS360 + 4GB MicroSD
Garcia
Junior

Odeslat příspěvekod riccky 26. 1. 2007 10:00

Ve smlouvě o poskytování služby je psáno: Poskytovatel musí zajistit aby si mohl službu využívat... Pokud služba nefunguje, je to porušení smlouvy o poskytování služby ze strany poskytovatele a od smlouvy můžeš odstoupit.
riccky
Junior

Odeslat příspěvekod riccky 26. 1. 2007 10:10

...jo, a to se ještě můžeme zmínit o pokrytí signálem což je prakticky podvod. Jen decentně jsem to nadhodil při včerejším rozhovu z operátorem, a nastalo ticho. Měl jsem taky zajímavý rozhovor s člověkem který se věnuje všeobecným právním záležitostem a za těchto okolností by neměl být problém rozvázat tu smlouvu o připojení. Já bych rád ale docílil toho, aby ta služba FUNGOVALA !!!
riccky
Junior

Odeslat příspěvekod jolana 26. 1. 2007 10:13

d. píše:Tak neplatte prip. zruste zmluvu.Vsak nebudem platit za nefunkcnu sluzbu,ak je navyse pokrytie v mape a realne nie.

Hmm, to sa ti vravi, ale exekutora hradis ty, o.k.? :mrgreen:

No je s tym problem a ide ako slimak :eh
jolana
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků