Twist a Internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kcg 24. 1. 2007 10:53

Dobry den,
nejak se prohrabavam nabidkou T-Mobile, ale krome Twist Internet pausalu za 850,- nemuzu najit zadnou jinou moznost pripojeni k Internetu pres Twist. Zda se mi to a nebo je to fakt, ze T-Mobile takto nuti zakazniky prejit na tarif a teprve pak jim nabizi web'n'walk zvyhodneni? Jedna se mi o to, ze internet u t-mobile budu pouzivat spis vyjimecne a prijde mi zbytecne kvuli tomu platit 850,- Kc.
Diky!
Karel
kcg
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 24. 1. 2007 11:17

kcg píše:Zda se mi to a nebo je to fakt, ze T-Mobile takto nuti zakazniky prejit na tarif a teprve pak jim nabizi web'n'walk zvyhodneni?
Nezdá :)

:arrow: url=http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=32656]web'n'walk od T-Mobile na TWIST Karte?[/url]
goob zde píše:Jediné řešení je převést Twist na tarif T1 (stojí 49 Kč + DPH) a pak si aktivovat Surf+.t/quote]
O tom, jestli je právě teď platný nějaký bonus (1 nebo 2 měsíce zdarma) nemám info, musíte zapátrat na webu T-Mobile.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 24. 1. 2007 11:39

O2 to dělá podobně. S předplacenou kartou funguje pouze GPRS nebo EDGE, s neomezeným připojením O2 data nonstop taky za 850 Kč.
Docela mě to štve protože bych chtěl využívat něco rychlejšího např. CDMA ale pouze přes O2 kartu ale to zatím není možné.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 24. 1. 2007 14:54

ales76 píše:O tom, jestli je právě teď platný nějaký bonus (1 nebo 2 měsíce zdarma) nemám info, musíte zapátrat na webu T-Mobile.u/quote]


Jo, aktuálně je platný tento bonus:
Zvýhodnění Surf+ a Surf&Mail+ si můžete vyzkoušet 1 měsíc bez paušálu, pokud si některé z nich aktivujete do 30.6.2007., viz zde.

Btw: goob zmiňoval, že se mu tohoto typu bonusu daří využívat opakovaně.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod czk9 9. 6. 2017 11:08

V Tescu jsem si koupil Twist kartu,sice je na krabicce napsano pro tablety,ale v mobilu funguje pochopitelne normalne.Dobijim si za 200Kc-500Mb./40hal. za 1MB/.Mam v mobilu dve sim,jedna ciste na volani a ta od TM ciste na data.Spokojenost.
czk9
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků