umts internet??????

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod radoslavdz 13. 1. 2007 22:47

mam problem som v taliansku doteraz som isiel na gprs kupil som si simku od vodafone pretoze mam plny signal umts predplatil som si net na mesiac spojil s pc spustil net a ide rychlostou okolo 35kb/s takze tak isto ako gprs a na displayi je plny signal 3g treba nejaky specialy driver na umts mam nokiu pc suite a n 6680
radoslavdz
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 15. 1. 2007 21:50

To já mám rychlost 115kb/s přes GPRS. Nevím jak to chodí v Itálii, ale zdá jse mi to hrozně málo. Skus zavolat na infolinku toho operátora a zeptej jse ho na možnosti připojení k internetu, snad ti vysvětlí tu rycholst nebo nabýdne rychlejší připojení.
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 16. 1. 2007 13:04

vaclavbarak: 115 kb/s přes GPRS?? :D Tak lepší vtip už jsem dlouho neslyšel. Nepleteš si to náhodou s EDGE?? Tam by taková rychlost ještě byla reálná, ale na GPRS?? :lol:
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Yngwie 16. 1. 2007 13:39

Tak bych řekl, že tak nějak to bude. I když na EDGE docela slabota - mě se povětšinou podaří přesáhnout 200kb/s :wink:
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 16. 1. 2007 15:27

Yngwie: shodli jsme se na tom, že uživatel václavbarak měří rychlost podle bubliny, která mu u Windows vyskočí. :-))
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Yngwie 16. 1. 2007 15:31

:lol: ještě že už pár let nevím, co to jsou windows :lol:
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radoslavdz 17. 1. 2007 22:55

takze volal som na centralu do milana a povedali mi ze maju pretazenu siet ale ako to je mozne ked na displayi teefonu svieti plny signal 3 G
radoslavdz
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 18. 1. 2007 00:59

U dat muzete mit plny signal a pritom nepotecou. Vytizenost dat na signalu nepoznate. Signal urcuje dostupnost site.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý