simka jen pro gprs

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod pix 29. 6. 2005 23:03

dobry den,

mam mda2, eurotel tarif relax, chtel bych vyuzivat internet pres gprs, ale nejsou jaksi penizky na to, vyuzit nejakou eurotelem nabizenou moznost. rozdil mezi wapovym a internetovym pripojenim cenovej sice je, ale stejne je internet dost drahej (asi 0,24kc). nabizi snizeni asi na 0,03kc, ale za 200kc mesicne! tfuj! to je pro mne moc. 200kc je horni hranice, kterou sem ochoten za pripojeni daat i s prenesenymi daty.

napadlo me vyuzit dalsi simky jineho operatora a proto jsem se chtel zeptat nekoho, kdo je v podobne situaci, jestli nevi o reseni. zkratka abych mel moznost s minimalnim mesicnim pausalem moznost levne surfovat na internetu...
pix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frenky 29. 6. 2005 23:11

Nazdárek.Jsem taky nemajetný,na DataNonstop určitě nemám a ostatní datové tarify Eurotelu stojí za h...o.Mám u Oskara tarif Odepiš za který platím paušál 12kč měsíčně,k tomu jsem si přidal Připojení na dlouho,máš za 200kč bez Dph 10 MB na wap i net.Akorát si musím hlídat ať těch 10 Megáčů nepřeskočím,to pak by mi naskočilo rozmezí 10 - 40 Mega za 400 kč bez Dph a to už je hodně tak přeskoč k Oskarovi. Hop
Frenky
Junior

Odeslat příspěvekod pix 29. 6. 2005 23:24

Frenky píše:Mám u Oskara tarif Odepiš za který platím paušál 12kč měsíčně,k tomu jsem si přidal Připojení na dlouho,máš za 200kč bez Dph 10 MB na wap i net. /quote]

to zni slusne... diky... rano na to mrknu...
pix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod STaTOM 29. 6. 2005 23:29

Ceník ET sice neznám, ale ty ceny za net mi přijdou dost velký. U T-M stojí při tarif GPRS basic (tj.bez jakáhokoli polatku) internet 0,06 Kč/kB. Každopadně existuje jedna zajímavá možnost, ale nevešel by ses do těch 200 měsíčně :pozor2 Bylo by to za 238 Kč/měsíc. T-M nabízí datovou TWISTovou kartu bez omezení dat na 14 dní za 119,-Kč a ještě tam je 20 kaček na volání. Tyhle karty měli původně omezení,že museli být aktivovány do 30.6.05, ale prodloužilo se to o rok. Tzn. pokuď ti nevadí měnit co 14 dní datový číslo tak si jich pár nakup a co 14 dní aktivuj novou. Myslím, že 238Kč/m (pokud odečtu 2*20 korun, kterýma je každá karta přednabitá máš to za 198Kč/m ) je celkem ucházející cena za neomezený net (tzn. nemusíš si jak máčo hlídat jestli si náhodou nepřekročil nějakej datovej limit). :idea:
STaTOM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Frenky 30. 6. 2005 21:32

Tak jak ses rozhodl Pixi? myslím že wap+net s Oskarovým tarifem Připojení nadlouho je dobrý řešení akorát si je třeba pohídat abys nepřekročil těch 10 Mega jinak to je fakt dobrý
Frenky
Junior

Odeslat příspěvekod pix 1. 7. 2005 15:40

to s tim oskarem zni dobre, i kdyz tarif ODEPIS uz snad neni a soucasny nejlevnejsi stoji u nej tusim 50kc? to mame dohromady nakych 280kc (nevim ted ktere ceny jsou s DPH a ktere bez).

u tmobilu jsem nic o avizovane simce s datovym tarifem nenasel. jen neco o sleve datove simky pri zakoupeni mobilu s EDGE. mohl by jste mi prosim poslat primo odkaz na stranku tm, kde je o tom neco napsano?

dalsi, nad cim sem premyslel, je prejit na ET individual a vybrat v nem 5 volnych MB za 150kc bez dph, ale pak bych mel naopak drazsi volani a smsky... ach jo :roll: . blby eurotelacky tarify!! i trapny GOucko ma nakejch 0,06kc/kB .. a zadarmo... a tarifni zakaznici maj 0,24... a musej zaplatit dve kila jenom proto, aby se jim to snizilo na 0,03.. tomu rikam vyderacstvi.. asi prejdu nadobro k oskarovi, nebo tm...
pix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jeňýk 1. 7. 2005 21:46

... i kdyz tarif ODEPIS uz snad neni ...

Tarif Odepiš (včetně nové aktivace i přechodů :!:) samozřejmě frčí vesele dál... 8) Jenom nesmíš k jeho aktivaci použít profláknutý rodný číslo (tedy číslo již někdy v minulosti pro tarif Odepiš použitý) :mrgreen: Ale nějakejch těch babiček a dědečků se snad najde v příbuzenstvu vždycky dost, ne? :wink: :lol: Speciálně s PO SVÉM o tom (skoro) nemusej ani vědět :twisted:
Jeňýk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frenky 4. 7. 2005 17:35

Tarif Odepiš že už není k mání,to je mi divné?? Je fakt že jsem taky nenašel tu datovou kartu u TMobile za těch 119 kč,to je nějaká blbost :cry:
Frenky
Junior