T-Mobile Web'n'Walk [Surf+, Surf'n'mail+]

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 7. 10. 2006 15:50

goob: Já i kdybych chtěl, tak teď musím čekat minimálně 3 měsíce, abych si mohl aktivovat ten nejnižší tarif T1. Tak jsem si včera aspoň koupil Twist kartu za 99 Kč. : )
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 7. 10. 2006 16:42

esquire: Myslím, že by nebyl problém sehnat od někoho starší SIM. Zkus nějaké bazary. Jistě i tady na Mobilmanii bys v bazaru nějakou sehnal.. Good luck ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 7. 10. 2006 16:46

goob: Není třeba. Zatím o tom uvažuji jen v rovině teorie, tak není kam spěchat. Beztak platit 58 Kč za nic se mi moc nechce, protože pak se Surf+ o to víc prodraží a to už není takový rozdíl mezi Připojení na dlouho.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 7. 10. 2006 17:14

esquire: a právě proto Bav se a Surf+ místo O2 Pohoda ;-). Neboj, nic neprotlačuju, jen blbě rejpu :-).
Prima víkend.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 10. 2006 02:02

esquire: To je fakt, jak říká Zekon. Kdybys tenkrát neprodloužil Pohodu, mohl jsi mít Bav se a k tomu Surf+.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 8. 10. 2006 07:18

goob: No to bych nemohl mít, jelikož mám ještě rok do skončení smlouvy.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 10. 2006 11:22

esquire: No vždyť říkám, kdybys to před nedávnem znovu neprodloužil ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kačer 8. 10. 2006 11:37

chtěl bych se prosím zeptat, mám tarif Student a chtěl bych za těch nějakých 100kč ten surf+ ... to pak můžu kdekoliv přes Operu být na netu a lézt na cokoliv bo jak? a jde to nějak přepojit přes notebook, tak abych když jsem mimo město měl net na něm? děkuji .,.
MT: SE K750i + SanDisk MS duo pro 512mb
FW: R1N035
Fujitsu-Siemens Amilo Pro Pa1510
kačer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ourroboorros 8. 10. 2006 12:54

Teoreticky,pokud nejsou problémy s nastavením, měl by jsi mít prohlížení internetu přez java aplikaci (web´n´walk light ) od t-mobilu (a možná i přez operu mini) za ten paušál 99kč bez DPH. Funguje to ale pouze z mobilu,na notebook zapomeň. Pochybuju,že by se to dalo ňák oblafnout. Všechno by jsi platil. Stahování souborů z internetu taky zahrnuto není, ani obrázky. Můžeš na ně koukat, ale stahovat to nejde.Prostě jen a pouze prohlížení. Hlavně musíš mít nastavené připojení přez APN internet, jinak je to účtované. Pokud vtom mám někde chybu tak to, prosím, někdo doplňte.
Ourroboorros
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 8. 10. 2006 13:01

Napsal jsi to dobře ;-).
Jde pouze prohlížet a číst. Poštu ze seznamu, centra atd. si přečteš, odešleš, ale na přílohy zapomeň (teda aspoň myslím). Jestli chceš plnohodnotný e-mail, vem si raději Surf&mail+.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 10. 2006 13:19

kačer: Pokud si teď do konce roku aktivuješ Surf&Mail, máš první dva měsíce zdarma. Aspoň si pak vyzkoušíš, jestli bys tu stovku navíc za maily využil. Po dvou měsících si to pak snížíš na Surf+, pokud Ti to nebude vyhovovat..
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kačer 8. 10. 2006 18:00

no počkat, takže když najedu 750ce na nějakej web, kde budou obrázky, tak se mi nezobrazí?? bo zobrazí, ale nesmim si je stáhnout do mobilu a pak prohlížet offline, za to pak platim, je to tak? a ještě něco.. dá se to objednat třeba jen na měsíc? nebo se musím uvázat na rok na ten surf+? ... a kdybych měl ten surf&Mail tak to je co? to tam už můžu stahovat tý rlznž věci bo jak? díky za odpovědi, snad jste to pochopili :)
MT: SE K750i + SanDisk MS duo pro 512mb
FW: R1N035
Fujitsu-Siemens Amilo Pro Pa1510
kačer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frenky 8. 10. 2006 18:15

Mám s operátory na infolince TMobilu špatné zkušenosti,každý si mele svou,volal jsme tam včera ráno a pak večer a na dotaz jestli jde přejít s T1 zpět na Twist mi ráno odpověděla že absolutně NE,večer operátor mi říkal že áno
Frenky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 8. 10. 2006 18:16

Teď jedu přes WnW a všechno vidím. Jestli to jede offline nevím, ale proč, když to jede "zadarmo"?
Snad se raději podívej na web t-mobile. http://www.t-mobile.cz
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 8. 10. 2006 18:20

Frenky: z T1 na Twist už nelze pouze na tarif. Ale z tarifu lze na Twist. Tak to vlastně jde ;-). Je to divný, ale je to tak.

edit: teď jsem zrušil tarif na data s tím, že se to převede na Twist. T-mobile jako bonus dá ještě 20 Kč a to se vyplatí ;-). Jinak je to přímo na formuláři k výpovědi.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků