Problem s GPRS(T-mo) a ICQ !

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Frenkie 7. 6. 2005 19:03

mate taky nekdo problem se prihlasit na ICQ pres GPRS ????
rano sem se normalne prihlasil,odhlasil a uz se tam nedostanu ani za nic :cry: pritom u kamose(ADSL) to v poho slo.....
Nevite nekdo ze by t-mo blokoval nejaky porty(5190) ?
Skype mi taky funguje,jen to ICQ zlobi.
zacinam mit komunikacni abstak :?
Siemens S55 (T-Mobile:Student)
Nokia 6310i (Data Unlimited Special)
PDA:iPAQ 3870 + SD 256Mb
Frenkie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Penik 7. 6. 2005 19:32

V popisované době jsem se také nemohl připojit. Nyní již v pohodě.
Penik
Junior

Odeslat příspěvekod Frenkie 7. 6. 2005 21:16

tak to ti zavidim,ja se nemuzu zalogovat ani ted :-(((((
Z PDAcka my to vzdy chodilo a ted taky nic. Bud me nekdo vyhackoval nebo mam badlou IP adresu.
Siemens S55 (T-Mobile:Student)
Nokia 6310i (Data Unlimited Special)
PDA:iPAQ 3870 + SD 256Mb
Frenkie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Penik 8. 6. 2005 18:43

Dnes v PC v poho, ale v telefonu ne a ne se přihlásit. Je to hnus.
Penik
Junior

Odeslat příspěvekod Loutka 8. 6. 2005 19:07

Mam ten samy problem, vcera dopoledne jsem se prihlasil na ICQ naposled a to na mobilu. Vecer doma nic! Pouze pres ICQ2GO ale to je na nic. Aspon nejaka komunikace. No dneska ve skole (LAN sit) jsem se prihlasil a ted doma (GPRS) zase nic. Uz me to zacina s........
Loutka
Junior

Odeslat příspěvekod mmoobbyy 8. 6. 2005 19:28

Souhlas, jimm dopoledne jakžtakž, pak už ani omylem a icq teď taky nejede :( Pokud by t-m blokoval porty, musel by to dělat od včerejška a nepravidelně a to se mi nechce věřit. Asi to bude chtít provětrat infolinku :hm
mmoobbyy
Junior

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 8. 6. 2005 19:35

Ano, pri pouziti jakehokoliv klienta dochazi k problemum pri pripojovani. Ale pro pouziti nejake wapove brany, je problem vyresen. Normalne se s tim nemuzu pripojit ani ted. Tyto problemy mam celkem casto. Reseni: Buzerovat mailbox T-Mobile a napsat o tom bleskovku. :)
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod mmoobbyy 8. 6. 2005 19:42

Můžeš to s tím wapem pls nějak upřesnit? dikes
mmoobbyy
Junior

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 8. 6. 2005 19:50

mmoobbyy píše:Můžeš to s tím wapem pls nějak upřesnit? dikes /quote]


Zadej do webového prohlížeče (mam Operu, nevim jestli to jde pres IE) http://tjat.com/ taková wapova gateway, lze ji pouzivat i v mobilu. Protoze bezi na jine domene nez Ty, tak to jde.
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 8. 6. 2005 19:53

mmoobbyy píše:Můžeš to s tím wapem pls nějak upřesnit? dikes /quote]

Jo a z jedne domeny (aby gateway vedela, odkud to jde, pac u GPRS nemas vlastni IP) muzou byt pripojeni tri uzivatele (jsou tam 2 mirrory),
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod mmoobbyy 8. 6. 2005 20:12

IE chce stahovat soubor tjat. Jiný browser ještě nemám, mám nový pc, tak začnem pokusovat :?
mmoobbyy
Junior

Odeslat příspěvekod Dimo 8. 6. 2005 20:15

Zdravíčko.
Jak vidím, nejsem se svým ICQ problémem sám. Používám dvě ICQ čísla, tři programy (Miranda, ICQ 2003a) a v Siemensu SX1 Agile Messanger a ani v nejdnom nejsem schopnej se připojit. Ani go.icq.com, jen když manuálně přepnu na http. Volám na infolinku s dotazem. Moc mě zajímá, co se děje.
Nejlepší přátelé : Foťáky, PC, internet.
Ale lidi jsou lidi.
Dimo
Junior

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 8. 6. 2005 20:22

No, WAP ma jen Opera a ta je pro zkusenejsi uzivatele, bezny uzivatel ji zacne brzy nenavidet. :) Spis zadej tu adresu primo do wapoveho prohlizece v mobilu, pokud mas unlimited tarif, plati Ti i na WAP.
Na infolince Te ani neprepojej na datove oddleleni, ta krava nic vedet nebude. Spis by pomohla ta bleskovka, na to jsou haklivejsi. :)
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod Dimo 8. 6. 2005 20:29

Tak jsem teď volal, momentálně žádný problém neregistrují, GPRS funguje, to je to jediné, co mohou monitorovat, k žádnému blokování portů z jejich strany nedochází. A kolega slečny, s kterou jsem mluvil, tomu to údajně funguje. Spíš mě poukazovala na problémy u poskytovatele (ICQ) a jestli nemám bordel u sebe. A že nejsou schopni sledovat ICQ... No, takže závěr takovej, že závadu u nich nevidí a nemají hlášenou.
Nejlepší přátelé : Foťáky, PC, internet.
Ale lidi jsou lidi.
Dimo
Junior

Odeslat příspěvekod JoVym 8. 6. 2005 20:37

No to je zase neco :x . To zase neco T-Mobile vymyslel, hned jdu volat, protoze kdyz jim platim GPRS unlimited, tak at se snazej. Mam SX1 a odpoledne pri pokusech s VPN mi prestal ICQ chodit, ale to jsem prikladal tem pokusum, ted po docteni Vasich prispevku jsem zkusil i Agilemessenger a taky nic :(
JoVym
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků