Koupim CDMA s ANYDATA

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod offline 14. 3. 2006 11:15

Je tu nekdo kdo ma CDMA s modemem ANYDATA a chce se ho zbavit a prevest smlouvu na nekoho jineho???

dejte mi vedet na tomas@gymkh.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azaseja 14. 3. 2006 11:29

S tim modemem si vůbec nepomůžeš. Máme jich 5 a tech starých GPC-6420 taky 5 a připojení padá všude stejně a navíc u toho nového je nedořešený konektor antény.... vůbec tam nedrží.
azaseja
Junior

Odeslat příspěvekod offline 14. 3. 2006 15:59

ale pomuzu:D , ja jiz CDMA mam a jsem jednim ze spokojenych zakazniku a tak to shanim pro kamarada..... leti mi to pul mega a to staci, na to ze je to mobilni me to max. vyhovuje...z antenou jsem stoho vytahl i megabit...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 31. 3. 2006 22:07

taky znám spoustu lidí co jsou maximálně spokojeni 8)
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Odeslat příspěvekod hlinkam 7. 4. 2006 11:28

Nebyl by nějakej modem na prodej. Trošku sem si ten svůj rozšlápnul :o)
hlinkam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza D. 22. 4. 2006 11:06

Se mi to zdá, nebo začíná být CDMA poslední dobou nedostatkové zboží? Každý ho chce? Já ho koupil před vánoci, a jsem taky docela spokojený, jen občas ty výkyvy rychlosti. Jinak i streaming jede v pohodě. Kámoš by ho chtěl taky, ale nemá pokrytí. Já jsem v Brně a mám co potřebuji. Ale že bych svůj modem prodal...
Někdo by mě musel chvíli přemlouvat.
Honza Dadák
Honza D.
Junior

Odeslat příspěvekod damier(smazano) 25. 4. 2006 14:20

Ja bych teda AnyData klido prodal 8) kdyby nekdo mel zajem..

Pripojeni je ok ale radsi bych tu novou CDMA PCMCIA kartu,
do notase by byla lepsi .. :wink:
damier(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ales Jiri 25. 4. 2006 17:34

CMA PCMCIA karta chyta pomerne blbe signal tam kde moc neni...na to je lepsi ANYDATA...ale jestli se pohybujes v mistech se silnym signalem, tak proc ne...
Ales Jiri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 22. 5. 2006 19:05

Já používam ANYDATA a nezdá se mi, že by měl nějakej špatnej dotek. Apokud chcete, aby vám to běhalo rychle, tak zkuste lepší anténu a né tu standartní, která je na dvě věci
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Junior

Odeslat příspěvekod MPxondra 23. 5. 2006 18:54

offline píše:Je tu nekdo kdo ma CDMA s modemem ANYDATA a chce se ho zbavit a prevest smlouvu na nekoho jineho???

dejte mi vedet na tomas@gymkh.cz

JA, uz sem ti posilal mail
MPxondra
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 23. 5. 2006 19:01

Jako alternativu k UPC chello obcas pouzivam Anydata a jsem spokojenej. Jen konektor na antenu je fakt debilni a nedrzi to tam. Jinak s externi antenou je signal dobrej (v Praze).

A taky je dobry nabijeni z USB....
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý