Převod služby

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Zalmas 15. 1. 2006 12:39

Měl bych dotaz, co všechno obnáší převedení této služby na někoho jiného. Mám závazek zhruba ještě na rok a vzhledem k tomu, že je u nás již dostupné ADSL, tak bych se této služby rád zbavil. Uvítám všechny rady a zkušenosti s převodem CDMA. Pokud byste měli někdo zájem, tak koncem února by bylo možné převod uskutečnit. Podrobnější info na miko23@seznam.cz
Zalmas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@tezz 15. 1. 2006 17:57

S tím, na koho chceš službu převést, zajdete na značkovku Eurotelu, ty podepíšeš výpověď z důvodu převzetí a nový majitel sepíše novou smlouvu a přebere po tobě veškeré závazky. Pokud do konce tvé smlouvy zbývalo např. 6 měsíců, nepodepisuje nový majitel smlouvu znova na 2 roky, ale pod jeho jménem pouze doběhne původní závazek. Poplatek za převzetí (což je teď tuším už jenom 95 Kč, původně 495 Kč) hradí nový majitel, takže tebe to nebude stát nic, než ten podpis. Pak předáš novému majiteli modem, on dostane nové heslo a je to. Jak se spolu vyrovnáte ohledně ceny modemu, je na vás.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zalmas 16. 1. 2006 19:21

Díky za odpověď. Zbývá už jen sehnat někoho kdo to na sebe vezme.
Zalmas
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků