Internet na mobilu přes PC

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 2. 2009 19:58

Mňo, já jak jsem si s tím hrál, tak mi přestalo fungovat v mobilu youtube...docela na pytel, docela to nechápu, myslím že jsem všechno vrátil jak to byo...no evidentně ne...
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod easton87 21. 2. 2009 19:57

a pojde to aj na Nokii 6280??
easton87
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 2. 2009 20:12

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod easton87 22. 2. 2009 12:58

n73 mi predsa symbian nie?
easton87
Junior

Odeslat příspěvekod radegast 1. 3. 2009 19:24

Ještě jeden postřeh. Hlavně pro ty, kteří s tím furt bojují.
Po každé změně nastavení je třeba znova spustit Operu a to i v případě, že se upravovalo jen něco na straně PC.
Mám to z vlastní zkušenosti, byť teď už mi to funguje bez problémů a pokaždé co to spustím, tak když zapomenu nejdřív spustit PAN v PC a spustím Operu v mobilu, pak dodatečné spuštění PAN v PC nestačí. Musím ukončit a znova spustit Operu.
radegast
Junior

Odeslat příspěvekod adio999 5. 3. 2009 00:31

to:nitram47 moc pekny navod akorat mam problem vbodu 5 nerozumim a bod 7 mi nejede jinak vsechno ok dekuji za radu mocccccccc :-) :-) :-)
adio999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 5. 3. 2009 17:16

ja som to pisal pre svoj typ. pokial taku moznost nemas (starsi typ fonu) tak to kludne vynechaj.
ak mas BT Toshiba a rovnake drivery, nemal by byt problem. napis mi na ICQ, nejak to rozchodime
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RasczRici 31. 3. 2009 19:11

Zdarec. Mám k770i a jede to krásně podle tohoto návodu s SDK! A i přes BlueSoil!!!!http://semania.mobilmania.cz/navod-data-v-mobilu-pres-pocitacove-pripojeni-k-internetu.html. Možná se to bude sekat... zpusobuje to moc aplikací v mobilu. trochu to promažte a surfujte bez zastavení! 420312404-ICQ
RasczRici
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RasczRici 1. 4. 2009 14:40

Zdar. Zrovna pisu z mobilu... Pokud vam to uz naskakuje ale zamrza vam mobil-pc často nastavi v opeře typ spojení na socket! To je špatně! Radsi to vždy pred použitím zkontrolujte aby to bylo na html! KDYŽ se vam to naopak ani nepripojilo - nastavte v Deviceexplorer umožnění serial network ve File. Jinak nemá pc moznost vas spojit. Dotazy na icq 420312404
RasczRici
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anakunda 2. 4. 2009 09:39

mám dotaz na nitram47 nebo někoho komu to jde, jak je možný že ván funguje sdílení internetu když máte PanUDefaultAccount jenom v toku dat, v profilech internetu úplně chybí ne? Tak to vám chodí jenom YouTube nebo všechno? Mě to nejde
Anakunda
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 2. 4. 2009 20:30

zdielanie internetu je v pocitaci. PanUDefaultAccount je pristupovy bod ktory znamena, ze na net nejdes cez operatora ale cez pc. aj Opera sa riadi cez nastavenie v toku dat (nastavenie pre prudy). pokial mas aktivny PanUDefaultAccount, tak telefon ide vyhradne cez BT. youtube mi nejde vobec (zrejme ho zatial nepodporuje fon). vsetko ine ide tak isto, ako cez operatora s tym rozdielom, ze je to ovela rychlejsie oproti EDGE ;-)
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dopsler 16. 4. 2009 18:31

prosim tě kde seženu ten driver toshiba pro BT Belkin
dopsler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 16. 4. 2009 19:47

a preco si myslis, ze Toshiba ti bude fungovat na tvojom adapteri? tu si stiahni pre tvoj, ale ci to pojde na net podla navodu k Toshibe.. :hm http://www.belkin.com/support/article/? ... 0&scid=228 ale ak chces vyskusat Toshibu, narychlo som nasiel verziu 6.30 http://bluetooth-stack-for-windows-by-t ... ormer.com/ ale ci ti to pojde nezarucujem, kedze kazdy adapter ma svoj softver
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dopsler 16. 4. 2009 19:58

toshiba nefunguje nenajde připojene BT :-(

u toho BT mam ovladače Broadcom WIDCOMM 5.5.0.3200 a v tom ovladači chybí políčko PAN Network Access Point
Naposledy upravil nitram47 dne 16. 4. 2009 21:11, celkově upraveno 1
Důvod: zlúčené
dopsler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 1. 8. 2009 20:03

zivan píše:Ja myslim, ze normalni mobil (bez OS) se ti k internetu pres BT ani nepripoji.

Hm, tak to mi je zahadou, ako sa moj SE c902 (bez OS) tak uplne jednoducho dostane cez BT na internet :hm
Naposledy upravil nitram47 dne 2. 8. 2009 00:01, celkově upraveno 1
Důvod: presunuté z témy "Externí Wifi?"
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka