Vánoční přání pro 65 000 uživatelů CDMA

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod _-0-_ 23. 12. 2005 10:26

Mějte krásné Vánoce a skvělý rok 2006. Doufám, že nespokojení budou obdarováni lepším připojením, nežli je CDMA (což ve většině případů není problém).

Přání pro ISP Errortel: ......! (tečky nahrazují mnohá slova, která nelze napsat bez uzardění).
*** DON`T PANIC! ***

--> EFnet #cdma.cz <--
_-0-_
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 31. 12. 2005 19:36

Nikdo vás přece nenutí aby jste používali Eurotel!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod XXTeens 31. 12. 2005 20:27

_-0-_ píše:Mějte krásné Vánoce...e/quote]

Teda fuj, takovej hnusnej anglicismus. Neumíš popřát v mateřštině ?
XXTeens
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 31. 12. 2005 20:52

XXTeens: To jsem nějak nestihl. Co se ti na jeho příspěvku nelíbí?
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Abubakary 2. 1. 2006 18:49

Pokud uzavíráte smlouvu, nechápu, jak můžete říci, že je to v rozporu s dobrými mravy? Pokud ji uzavřete, je otázkou, zda si jí přečtete či ne a pokud jí podepíšete, tím souhlasíte s podmínkami, které jsou v ní uvedeny. :pozor2 Proto by mne zajímalo, zda máte také CDMA nebo ne. Pokud ano, nerozumím Vám, protože já osobně bych nepodepsal něco co se mi nelíbí a s čím nesouhlasím...tudíž pokud ano, nechápu, proč jste to podepsal...a posléze napadl tuto telekomunikační společenost. Myslím si, že žijeme ve svobodné zemi a nikdo Vás k ničemu nenutí...Pokud máte CDMA, tak opravdu vašim příspěvkům nerozumím, pokud ho ovšem nemáte, je to vaše rozhodnutí a budiš Vaše komentáře Vaším názorem...
Abubakary
Junior

Odeslat příspěvekod diamant 5. 1. 2006 11:43

No jo, ale když to člověk podepisuje, tak neví do čeho se vrhá :O jak mám vědět jak "spolehlivé" připojení mě čeká :cry: a když mám smlouvu na 24 měsíců :twisted: .....
diamant
Junior

Odeslat příspěvekod Ovo 5. 1. 2006 13:16

Přeně tak, jdeš si koupit připojení k internetu do obchodu a po půlhodině čekání, až na tebe dojde, ti předhodí osm papírů. A za tebou fronta. Nevěřím nikomu, že to někdo kompletně četl na prodejně, to jsou keci. A i kdyby, málokdo čeká něco jiného, než bylo v reklamě.

Sám jsem se kdysi napálil na leasingové smlouvě, kde byl termín "předčasné ukončení smmlouvy", což prakticky znamenalo, že je ti vůz ukraden. Nejsem jasnovidec, abych toto prohlédl při prvním čtení a ve spěchu.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior

Odeslat příspěvekod diamant 5. 1. 2006 19:05

Jsem sice VIP (přednostní zákazník Eurotelu) a platí pro mě trochu jiné podmínky. Tak dlouhou frontu jsem nestála, takový tlak na mne vyvíjen nebyl a jisté výhody tam jsou, ale na kvalitě připojení to nic nemění. A smlouva na 24 měsíců už je taktéž uzavřena :roll: a narozdíl od volání v tom internetu žádné výhody privilegovaného zákazníka tedy opravdu nevidím :? :?: VPN levnější volání tu není a rychlejší připojení se taky nekoná :lol: bych toho asi chtěla moc, co? :lol: :tleskani
diamant
Junior

Odeslat příspěvekod honzapm 14. 1. 2006 02:19

Abubakary píše:Pokud uzavíráte smlouvu, nechápu, jak můžete říci, že je to v rozporu s dobrými mravy? Pokud ji uzavřete, je otázkou, zda si jí přečtete či ne a pokud jí podepíšete, tím souhlasíte s podmínkami, které jsou v ní uvedeny.
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod maly.vena 14. 1. 2006 15:57

Abubakary píše:Pokud uzavíráte smlouvu, nechápu, jak můžete říci, že je to v rozporu s dobrými mravy? Pokud ji uzavřete, je otázkou, zda si jí přečtete či ne a pokud jí podepíšete, tím souhlasíte s podmínkami, které jsou v ní uvedeny. :pozor2 Proto by mne zajímalo, zda máte také CDMA nebo ne. Pokud ano, nerozumím Vám, protože já osobně bych nepodepsal něco co se mi nelíbí a s čím nesouhlasím...tudíž pokud ano, nechápu, proč jste to podepsal...a posléze napadl tuto telekomunikační společenost. Myslím si, že žijeme ve svobodné zemi a nikdo Vás k ničemu nenutí...Pokud máte CDMA, tak opravdu vašim příspěvkům nerozumím, pokud ho ovšem nemáte, je to vaše rozhodnutí a budiš Vaše komentáře Vaším názorem...j/quote]

Jejda,co to píšeš za bláboly,jsem normální člověk a bohužel i důvěřivý.Copak jsem mohl tušit,že taková ,,solidní,,společnost jako Eurotel mě podvede??To nemá se svobodnou zemí co dělat.Přečetl jsem si letáky,podíval na reklamu a řekl si,že do toho půjdu.Kdyby to fungovalo podle toho co prezentují,tak nikdo neřekne ani ň.Jenže skutek utek.Po skončení smlouvy to zruším a budu raději dál u Oskara. :pozor2
maly.vena
Junior

Odeslat příspěvekod apsara 19. 2. 2006 22:03

Pane, mám pár dotazů, zkuste se mně ozvat. Díky moc.
Vina Apsara
apsara
Kolemjdoucí