3G nebo EDGE, poraďte!!!

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod hrohro 9. 12. 2005 17:47

Mám dilema, rozhoduju se jestli N70,K600i,nebo N6230 nechce se mi za tel dát víc než deset, na druhé straně jsem manager a budu se chtít připojovat na net, v kanceláři už net mám takže připojení využiju spíš v terénu a doma(to je další věc)Pracuju v Brně ale bydlím cca 9 km od periferie Brna směrem na jih.Nevím jestli tam bude fungovat 3G popř EDGE(z mapky nejasné).A taky nevím jestli se za 3G(obecně) nebo data bude platit něco navíc než jen klasický běžný tarif a data nonstop.můžete mi poradit díky
hrohro
Junior

Odeslat příspěvekod plysatko 9. 12. 2005 18:44

Stačí platit jen obyč. datanonstop a edge i 3g jede jen podle pokrytí. Chce to vyzkoušet co tam pojede, ale 3g má navrch: kratší odezva, vyšší rychlost a i pokrytí se bude zlepšovat, edge je spíš na edge of interest.
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 9. 12. 2005 19:18

hrohro: od 3G si prilis neslubuj. skorej maj zalohu vo forme EDGE. v tomto najlepsie vychadza bud kupit N70 alebo aspon 6680.

s 3G budes mat problemy v zastavanych oblastiach a tak ... vlastna skusenost 3G nie je nic extra :)
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj 9. 12. 2005 19:41

tak edge od t-mob je uz skoro vsude a stale pokryvaji dalsi mista
3g od eurotelu bude jeste hodne dlouho jen velka mesta a mimo jen pomale gprs :(
olgojchorchoj
Junior

Odeslat příspěvekod Sergo 9. 12. 2005 19:45

hrohro píše:Mám dilema, rozhoduju se jestli N70,K600i,nebo N6230 nechce se mi za tel dát víc než deset, na druhé straně jsem manager a budu se chtít připojovat na net, v kanceláři už net mám takže připojení využiju spíš v terénu a doma(to je další věc)Pracuju v Brně ale bydlím cca 9 km od periferie Brna směrem na jih.Nevím jestli tam bude fungovat 3G popř EDGE(z mapky nejasné).A taky nevím jestli se za 3G(obecně) nebo data bude platit něco navíc než jen klasický běžný tarif a data nonstop.můžete mi poradit díkyab][/b]

Asi najlepsie kupit n70 a mas aj 3g aj edge.A navise je to symbian.
Sergo
Junior

Odeslat příspěvekod Mos 9. 12. 2005 20:13

N70 a mas po dileme.
Mos
Junior