Kolik Gtranů už jste měli?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod kalll 26. 11. 2005 14:56

Zajímalo by mě, kolikrát už jste měnili modem Gtran. Já jsem dneska provedl pátou výměnu a Eurotel mě příjemně překvapil - bez jakýchkoli okolků mi dali AnyData. Takže doufám, že tato výměna už byla poslední.
kalll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ovo 26. 11. 2005 20:24

Pořád první, 13 měsíců. Připadám si jako exot, ale fakt je, že ho často vypínám, jak ho přenáším s notesem, a samovolný rozpad připojení mi moc nevadí, to se za chvíli samo nahodí.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior

Odeslat příspěvekod Iceman 27. 11. 2005 08:57

Od srpna 2004 první, ale baterie už je druhá.
Iceman
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.ZUBR 29. 12. 2005 22:40

Ja mel dva .... kazdej prezil 5 mesicu a prenesl jsem na kazdej 100 GB dat (nahoda?) a ted mi daly AnyData .... taxem zvedavej ...
Dr.ZUBR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mapupsa 23. 1. 2006 13:16

Taky první, taky si připadám jako exot :D .
Na začátku ale byl problémek: Vůbec se nechtěl připojit, tak jsme vyndali baterku a doteď jede v pohodě a bez baterky (zapojený do el. sítě - pro šťouravce :lol: ).
MK
mapupsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod detol 23. 1. 2006 15:30

Ja mam už 4. :D a pokažde mi to měnili jako děravy fusekle :mrgreen:
detol
Junior

Odeslat příspěvekod diamant 23. 1. 2006 15:53

Sme měli taky 4 a teď nám dali AnyData, sem zvědavá. Co se týče instalace AnyData, tak nic složitějšího sem snad ještě neviděla :twisted: a to že sem instalovala dooooooooooooooooost programů a dokonce i přidávala HW do kompu, ale tohle sem fakt teda nepobrala, asi sem nějak zhloupla :roll: :shock:
diamant
Junior

Odeslat příspěvekod detol 23. 1. 2006 15:56

Ja, kdyz jsem dostaval 4. tak uz byl Any data, ale pry meli jeste na sklade gtran :D a podle "ohlasu" kamarada muzu byt rad, ze mam gtran :-)
detol
Junior

Odeslat příspěvekod honzapm 23. 1. 2006 15:57

CDMA máme od března 2005 a máme už druhej modem... Ten první se začal asi po 5 měsících provozu sám odpojovat asi tak po 1 - 10 minutách... A jak Eurotel opravdu, ale opravdu nemám rád, tak tady musím říct, že modem vyměnili ihned a bez řečí, což jsem ocenil...
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to. (Albert Einstein)
honzapm
Junior

Odeslat příspěvekod mates III 23. 1. 2006 16:07

ja měl 2 gt trany a ted anydata,ale gttran me pripadl lepsi-ale zas moc dlouho nevydrzel
mates III
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.ZUBR 23. 1. 2006 17:27

diamant píše:Sme měli taky 4 a teď nám dali AnyData, sem zvědavá. Co se týče instalace AnyData, tak nic složitějšího sem snad ještě neviděla :twisted: a to že sem instalovala dooooooooooooooooost programů a dokonce i přidávala HW do kompu, ale tohle sem fakt teda nepobrala, asi sem nějak zhloupla :roll: :shock://quote]

Hehe, tak to je cool, co je slozityho na tom vlozit CD do mechaniky, pockat, nez Windows rozpozna a sam nainstaluje HW a pak nastavit tu jejich aplikaci (nebo ne, jak kdo chce, me ososbne se nelibi). Mozna muze nastat problem v tom, ze modem standardne komunikuje pres USB na 115kbps, ale zjistil jsem, ze v nekterych pripadech je to skoro jedno jak rychle komunikuje (kdyz neni dostatek signalu, resp odstupu signalu od sumu). Modem celkove komunikuje pomaleji nez G-tran, coz me stve, bly jsem zvyklej an rychlosti kolem 200kB/s (kilobajt, pro ty co neznaj jednotky) a ted tak 140 kB/s v nejlepsim pripade ...
Dr.ZUBR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jony 23. 1. 2006 17:37

druhy, ale mohl bych mit i ten prvni, protoze chyba nebyla v modemu, ale v prodluzovacim USB kabelu...
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Junior

Odeslat příspěvekod diamant 26. 1. 2006 15:58

Dr.ZUBR píše:Hehe, tak to je cool, co je slozityho na tom vlozit CD do mechaniky, pockat, nez Windows rozpozna a sam nainstaluje HW a pak nastavit tu jejich aplikaci (nebo ne, jak kdo chce, me ososbne se nelibi)....

Hmmm, tak nevím, nevím... CD jsem do mechaniky dala, začala instalovat (tak blbá fakt teda nejsem) a pak nastaly ty problémy, se to nainstalovalo, ale modem to po připojení přes USB fakt teda nenašlo. Sem to předělávala asi 5x a pořád nic. Sem myslela a přišla si jako magor, nakonec sem volala na tu linku datový podlory (nebo jak se to jmenuje, ta jejich placená) a tam mi řekl, že je to u tohodle modemu normální a musí se to v hodně % případů dělat ručně a obcházet jinym způsobem. Tak sme si zaplatili volání asi 10min. a nastavili si to jinym způsobem (hlavně že je k tomu CD se softem, kterej vám vše nainstaluje jen s pár kliknutíma... ó jak jednoduché :shock: ) :pozor2
diamant
Junior