DEFINITIVNÍ FUP - DŮVOD KE ZMĚNĚ ISP - PODVOD TISÍCILETÍ

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Railbot 31. 5. 2005 09:53

Tak ET zase po nejakem tom testovani povolil kohoutky...jedu pres 100kB/s z HTTP. Nadhera. Velky rozdil oproti vcerejsku.
CDMA - více ze života! :D
Railbot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Railbot 31. 5. 2005 09:56

Mik3 píše:
Railbot píše:Tak jak vam to dnes komu jede? U me zmizela FUP na HTTP a jedu neomezene uz nekoliko hodin...
hmm no u mě omezeno naprosto vše (mam staženo 270GB za 68 dní - to jde ne? /quote]


Mno, pochybuju, ze kdyz jsou na tobe uplatovany vsechny FUP tak bys dokazal tolik stahnout. Ne vazne by me zejimalo co proboha stahujes za blbosti?? Ale stejne pochybuju, ze by si s CDMA stahnul 270GB za dva mesice, to je hodne velka kravina :pozor2:
CDMA - více ze života! :D
Railbot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cinique 31. 5. 2005 10:13

No... ja nevim... Mi to vyslo na prumernou rychlost 52kB/s pri stahovani nonstop celou tu dobu. Pokud Mik takovyto dlouhodoby prumer ma, tak mi nezbyva, nez mu zavidet.

Btw Railbote, tobe taky. Protoze ja sice uz par dni FUP nepocituji (alespon si to myslim), ale rychlost stahovani z cehokoliv mi nepreleze 40kB. Vetsinou se drzi kolem 25. A i serfovani po netu je nehorazne pomaly. Nacitani nekterych stranek je obcas otazkou i nekolika desitek sekund :-/
..................> líp už bylo <...................
cinique
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _-0-_ 31. 5. 2005 11:33

cinique: 52 kBps
Mik3: 46 kBps 280 dni
_-0-_: od ledna 28 kBps, poslední 2 měsíce: 32 kBps, od zavedení FUP_4 17 kBps

PC mi běží 24 hodin denně, průměr posledních měsíců je ovlivněn dramatickým zvýšením downloadu po zavedení FUP_3 a neméně dramatickým poklesem po zavedení FUP_4.

Došlo mi, proč posunul ET dobu bez limitace (s menší limitací) o 1 hodinu - mezi 08:00 a 09:00 byla vždy nejvyšší rychlost, takže se jedná opět o snížení celkového trafficu. Např. dnes byla rychlost ráno cca 800 kbps, v noci to bývá několikrát méně. V mém případě tak "ušetří" přibližně 250 MB denního downloadu.

Denní limitace na P2P se mi dnes zvýšila - pohybuje se okolo 7 kBps, denní rychlost mám nižší (z HTTP i FTP při vypnutém P2P), nežli po zavedení FUP_3 (cca poloviční).

Načítání stránek je pomalejší nežli z klasického dial-upu, některé jsou občas nedostupné (i při odpojeném P2P).
Naposledy upravil _-0-_ dne 31. 5. 2005 17:47, celkově upraveno 4
*** DON`T PANIC! ***

--> EFnet #cdma.cz <--
_-0-_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Railbot 31. 5. 2005 12:59

ET si z nas dela srandu? Ja fakt uz nevim. Jak jsem avizoval v minulych postech tak mi to skutecne jelo stahovani 120kB/s v prumeru az do ted. Pred chvili mi zacali bzucet bednicky u kompu (mam u nich antenu - zacina to vzdy kdyz se neco deje se signalem nebo ja nevim) a to nevesti nic dobryho. V tu ranu download upad na 10kB/s a po chvili pripojeni uplne padlo a pripojil jsem se az ted. A rychlost? Opet stejna...uz si pripadam jak pokusnej kralik.
CDMA - více ze života! :D
Railbot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cinique 31. 5. 2005 13:27

Railbot píše:ET si z nas dela srandu?


ano. uz bezmala rok.
..................> líp už bylo <...................
cinique
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mik3 31. 5. 2005 17:04

Railbot píše:
Mik3 píše:
Railbot píše:Tak jak vam to dnes komu jede? U me zmizela FUP na HTTP a jedu neomezene uz nekoliko hodin...
hmm no u mě omezeno naprosto vše (mam staženo 270GB za 68 dní - to jde ne? /quote]

Mno, pochybuju, ze kdyz jsou na tobe uplatovany vsechny FUP tak bys dokazal tolik stahnout. Ne vazne by me zejimalo co proboha stahujes za blbosti?? Ale stejne pochybuju, ze by si s CDMA stahnul 270GB za dva mesice, to je hodne velka kravina :pozor2:


Aha tak že jsem si to vymyslel jo?
Obrázek
beru to i s uploadem ale download taky neni špatné........... :D
je to opravdu 4 měsíce[edit:Mik3_25.6.05] - modem valí neustále(samozřejmě s reconecty kvůli FUP).Kdyby nebyl ET sh*t firma tak je to dnes i 280GB.Ale ted se musim spokojit s max. 50kB/s z http a 5 z ftp. :cry:
Naposledy upravil Mik3 dne 25. 6. 2005 22:31, celkově upraveno 2
CDMA - Méně ze života!!!
Mik3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZ_Darklord 31. 5. 2005 17:13

hmm, a proc jsi si CDMA porizoval 2 mesice zpatky? To uz bylo CDMA na nic a vedelo se to...

btw - napsal bych v ty tvy hlasce carku za "CO"
CZ_Darklord
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cinique 31. 5. 2005 17:14

Nechci vypadat jako nejaka zvedavka, ale... Ceho jsi prosimte stahl 260GB z http? To si delas mirror celyho .cz internetu bo co? :-D
..................> líp už bylo <...................
cinique
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mik3 31. 5. 2005 17:20

cinique píše:Nechci vypadat jako nejaka zvedavka, ale... Ceho jsi prosimte stahl 260GB z http? To si delas mirror celyho .cz internetu bo co? :-D
Znáš www war forum . biz ? (spoj si to dohromady :-) - no a tam se podívej co je na netu ke stánhutí :-)
CDMA - Méně ze života!!!
Mik3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mik3 31. 5. 2005 17:24

CZ_Darklord píše:hmm, a proc jsi si CDMA porizoval 2 mesice zpatky? To uz bylo CDMA na nic a vedelo se to...

btw - napsal bych v ty tvy hlasce carku za "CO"
Protože nemám jinou možnost (neboj od září (2004) sem bedlivě sledoval fora a o problémech věděl, ale byly takového rázu že se to dalo přežít - což se dnes říct nedá :x )
CDMA - Méně ze života!!!
Mik3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Railbot 31. 5. 2005 19:56

Mik3 píše:
cinique píše:Nechci vypadat jako nejaka zvedavka, ale... Ceho jsi prosimte stahl 260GB z http? To si delas mirror celyho .cz internetu bo co? :-D
Znáš www war forum . biz ? (spoj si to dohromady :-) - no a tam se podívej co je na netu ke stánhutí :-))/quote]


Vitej v klubu...W.A.R. forum forever :tleskani
CDMA - více ze života! :D
Railbot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laznik 1. 6. 2005 16:37

tak nevim nevim co si mam myslet. dnes jsem se podival na tu vasi war stranku a nasel jsem par peknych kousku, stahnul jsem asi 100MB a ted kdyz uz nic nestahuji tak mi seka radio, a www se zda pomalejsi. na cdma jsem cet neco jako ze po stazeni nejakeho objemu dat vas skrouhnou jeste na mensi rychlost... skousel jsem restart a nic. na dsl. rychlost 500kbs. jinak skousel jsem tahat i z ftp a tam se mi to celkem rozjelo ale po nejake dobe to bylo max 5kbs ale muze to byt zdrojem... z webu to stahuje docela dobre ale clovek musi pouzivat dowload managery, jinak za fup3 normalni stahovani bezelo mnohem rychlejc. tak doufam ze jsem pomoh do diskuze :mrgreen:
laznik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laznik 2. 6. 2005 13:29

zajimava diskuse na cdma http://www.cdma.cz/diskuze.php?vlakno=61700

ale mozna uz toto forum nikto nesleduje protoze uz doma nema internet od et :)))
laznik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CZ_Darklord 2. 6. 2005 14:40

Ale sleduje, smlouvy konci az v srpnu... A nekomu i dyl :-(
CZ_Darklord
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků