Problem s pripojenim 4G

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bender(smazano) 16. 11. 2005 18:37

Cus, tak sem si v sobotu zaridil 4G a do dneska mi nejde. Kdyz se chci pripojit pres USB pise mi to chybu 678. Kdyz modem zapojim do sitovky pise to chybu 772.
Nevite nekdo co s tim? :oops:
Bender(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XXTeens 16. 11. 2005 18:49

A vyzkoušel sis to před koupí? Máš tam signál? Jinak samozřejmě infolinka..
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bender(smazano) 16. 11. 2005 22:10

nevyzkousel, protoze kamos co bydli kousek odemne to ma a jede mu dobre. Signal mam plnej a dneska sem jeste vyskemral externi antenu.Na infolinku sem uz volal pred 4 dnema....rekli ze se ozvou :D No nezbejva nez je uhanet
Bender(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aisicek 22. 11. 2005 10:31

Rovnaky problem. Zmenil som si sim kartu na Twin (dve simky s rovnakym cislom). Cez USB hlasilo chybu 678. Vcera som pol hodinu telefonoval s infolinkou a mam oficialne podanu staznost. A ako vidim nie som sam. Podla infolinky su dve moznosti: zle SIM karty alebo nejaky interny problem u nich.
So starou SIMkou to fungovalo perfektne
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aisicek 22. 11. 2005 22:21

Tak som na prasky.Vcera ked som telefonoval na datovu linku tak zenska slubila ze dnes daju vediet. Samozrejme ze sa nikto z T-Mobilu neozval. Ked som dnes to urgoval tak mi povedali ze moja staznost je zaregistrovana a ze sa na to technici pozru. Maju na to 14 dni!!! To znamena ze 14 dni mi 4G nepojde. A ak vraj chcem peniaze naspat tak mam poslat staznost. Ak to takto dalej pojde tak skoncim v Bohniciach. Dnes ma totiz extremne vytocili.
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aisicek 24. 11. 2005 14:53

Tak ani dnes 4G nefunguje. Furt mam hlasku; Error 678: The remote computer didn't respond. Na infolinke pomaly mozu zalozit moj fanklub pretoze im tam volam 2x denne a bez uspechu. Dnes rano mi zenska tvrdila ze sa ani nemoze pozriet na moj problem pretoze im spadla databaza.
Mimochodom vcera som to testoval v inej casti prahy.Slo to. Ten isty modem, ta ista sim karta. Tak to vyzera ze problemy maju konkretne BTS
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svetluska 25. 11. 2005 09:18

Doporučuji napsat do diskuze přesně lokalitu, protože se třeba na to podívá přímo nějaký technik. Již několikrát to mnoha lidem pomohlo při řešení problémů s normálním GSM... To víš, než se to dostane k těm správným lidem, můžete to trvat i těch jejich 14dní...
svetluska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod csu 25. 11. 2005 09:29

Pokud ti to v jiné lokalitě fachá, tak je jasný kde je problém. Jenom pro jistotu bych odeslal SMS ve tvaru : internet na cislo 4616 a timpadem zjistis na tuty, jestli u tve BTS je signal Interntu 4G nebo není.
csu
Junior

Odeslat příspěvekod aisicek 25. 11. 2005 17:05

Signal tam je pretoze mi to pred tym fungovalo. Takze BTS ma 100% signal. Sila je -67db co je skoro plny signal. Inac lokalita je to Praha 2 - Vyton. Aj podla SMS je v mojej lokalite dostupne 4G. Takze problem bude v BTS. V mojom PC urcite nie, pretoze som to skusal aj na notebooku a nic.
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aisicek 25. 11. 2005 18:00

Tak sa mi zoval t-mobile na mail. Fakt sa snazia cloveka cim viac *****:

Vami hlasene omezeni je v tuto chvili v reseni. Vyckejte prosim na odpoved, ktera Vam prijde v nejblizsim moznem terminu.

Dekujeme za pochopeni a prejeme prijemny den.


Podotykam ze uz cakam takmer druhy tyzden
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans 20 26. 11. 2005 01:08

Hm,to se to t-debile vys..lo hodne brzo :tleskani :tleskani ,zlaty cdma :lol: :lol: to aspon chodi :lol: .
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod aisicek 29. 11. 2005 08:23

Tak im to trvalo presne 7 dni kym sa rozhybali a opravili chybu. Podotykam ze na infolinke ma ubezpecovali ze sa mi niekto ozve ked to pojde.Neozval sa nikto.Ale na to som si uz od T-mobilu zvykol. Tak som zvedavy ako dlho to teraz pojde. Zatial to slape ako pred tym super.
aisicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 12. 2005 12:19

csu píše:Jenom pro jistotu bych odeslal SMS ve tvaru : internet na cislo 4616 a timpadem zjistis na tuty, jestli u tve BTS je signal Interntu 4G nebo není../quote]

Tak tohle moc jistota není. Podle mapy pokrytí tady 4G mám, podle SMSky ne. Ve skutečnosti někde v budově není vůbec a o pár metrů dál je signál perfektní...
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beník 31. 12. 2005 11:52

Plný souhlas, podle SMS je u mne G4 nedostupné,přesto jsem v listopadu si půjčil modem a pohoda.Od té doby zatím žádný větší problém. :tleskani Perlička:Přesto že mám uzavřenou smlouvu na 4G modem má na vnitřním štítku označení 3G :lol:
Beník
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 1. 1. 2006 00:55

Ja sice pouzivam TM-EDGE,ale pred porizenim simky,jsem si na webu t-mobile,zobrazil mapku pokryti,pote poslal Informacni sms-ku typu "Internet odesla na 4616",prijde odpoved sms,zda je pokryti GSM,GPRS/EDGE a 4G a jeste jsem se pro jistotu zeptal primo na prodejne,vsechny dotazy dobaly pozitivne,a edge slape jak po masle.
Martas06
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků