Neomezený internet za 399,-

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Smells 26. 10. 2020 00:48

Ahoj, máte někdo víc info k surfujhned.cz kde nabízí neomezený mobilní net za 399,- ?? Rychlost by měla být 20 Mbit. Od koho to je a jak to že je to tak "levný"??? Levný jsem schválně dal do uvozovek, protože co je běžný jinde je u nás bohužel levný. WEB je registrovanej na nějakou paní nebo slečnu. Dík
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5005 26. 10. 2020 05:12

Neumíš vložit odkaz?
https://www.surfujhned.cz/

Zprostředkovatelka je tedy 2 měsíce OSVČ:
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=ZVWSBJVYP&OKRES=&CASTOBCE=&OBEC=&ULICE=&CDOM=&COR=&COZ=&ICO=09444041&OBCHJM=&OBCHJMATD=0&ROLES=P&JMENO=&PRIJMENI=&NAROZENI=&ROLE=&VYPIS=2&PODLE=subjekt&IDICO=6ea93cae9fe40fa52d80&HISTORIE=1

Objednat to jde jen tak, že jim zájemce zanechá tel.č., ale ta neomezena mobilní data za 399 nejsou špatna pro ty, co nemajî SIM 100 GB za 300 z datamanie.
5005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 26. 10. 2020 10:10

Je to skrz síť O2. Jen info pro ty, co by chtěli rychle vědět.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5005 26. 10. 2020 14:14

A je to šedivý operátor? Nebo na koho bude vedena SIM?
5005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Teofan 26. 10. 2020 15:32

Vypadá to, že na webu nemají obchodní podmínky, takže tam zkus zavolat?! Každopádně tato jedno-stránka bez obchodních podmínek nevzbuzuje příliš důvery.
Teofan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 26. 10. 2020 18:01

Jen pro pořádek, než objednáte: https://mobile.twitter.com/operatorivcr ... 7809099776
peta809
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.elznic 25. 11. 2020 10:15

Dnes jsem narazil na jejich reklamní kampaň na Facebooku. Prošel jsem si jejich web i Facebook stránku a zjistil jsem:

 • Na jejich webu ani na Facebooku nelze dohledat, kdo za službou stojí - neexistuje žádná právní subjektivita (obchodní společnost nebo soukromá osoba)
 • Na webu nelze dohledat žádné podrobnosti k tarifům, ani podmínky služby, včetně chybějících všeobecných podmínek povinných uvádět ze zákona
 • Společnost „SurfujHned“ ani neexistuje.
  • Není dohledatelná v živnostenském ani obchodním rejstříku
  • Nemá evidovanou žádnou platnou licenci dle zákona od ČTÚ v jeho databázích
  • Doména je registrována na soukromou osobu - Šárka Horneková, ani ta není nikde z výše jmenovaných míst také dohledatelná.
  • Nikde není uváděna ani žádná adresa, či další konkrétní dohledatelný údaj (pouze běžné telefonní číslo, což může být klidně anonymní předplacenka).
  •  Na facebookové stránce mají raději vypnuté hodnocení.
 • Položil jsem jim na Facebooku dotaz, kdo za službou reálně stojí. Můj příspěvek byl místo odpovědi smazán a profil zablokován. To mluví samo za sebe:
  Obrázek
  (konec odpovědi byl „...Na základě jaké právní subjektivity poskytujete služby?“)

:!: Tedy vypadá to dost „nedůvěryhodně“. Sám bych jejich služby nezvolil.

Edit: Před chvílí mi volal od nich pán, který se mi představil jménem, ale nepřál si jej nikde zveřejnit (takže to budu respektovat). Zajímavé je, že jsem na sebe nikde nenechával kontakt, takže pravděpodobně musel narazit na tento post nebo si můj telefon najít jinde (telefonní číslo mám snadno veřejně dohledatelné). Prý jde o skupinu lidí, kteří každý podnikají na své vlastní IČ. Údajně mají i potřebná povolení od ČTÚ. Pod jeho jménem jsem ale nenašel nikde žádné údaje (RŽP ani ČTÚ). Hovor ve mně nevzbudil příliš o moc větší důvěru. Jde tedy nejspíše o drobné přeprodejce snažící se tvářit, že jsou virtuální operátor. Firmu s potřebnými náležitostmi prý zrovna zakládají. Snad to někomu pomůže.
jan.elznic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 25. 11. 2020 18:03

Dnes se se mnou, co by, mimo jiné, zprostředkovatelem přetahovacích a retenčních cen českých mobilních operátorů a prodejcem zlatých čísel, spojili rovněž, načež jsem se dozvěděl, že údajně přímo spolupracují s jednotlivými českými mobilními operátory, od kterých mají i provize. Dle dostupných informací na webu a toho, co zde bylo řečeno a což potvrzuji, však neumí zajistit slevu vyšší než 25 % z běžných ceníkových cen. Co také nabízejí, což jsem se dozvěděl dnes, jsou k jejich tarifům "hezčí" telefonní čísla. Toto je však podmíněno právě zřízením tarifu a jeho provozem po určitou dobu. Kontaktovali mě dnes patrně z důvodu zájmu o navázání se mnou možné spolupráce, na čemž jsme se nakonec nedomluvili. Tolik nově k věci za mě. Osobně bych vzhledem ke zde uvedeným informacím nic od nich do nápravy nezakoupil. Nepůsobí to na mne důvěryhodně. Uvidíme, co a zda se eventuálně změní v budoucnu.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků