Udělej si výlet po ČR - po magentové

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod riki 27. 6. 2020 00:03

Tak toto je opravdu zoufalost tazatele...tarif díky chybě a ještě chce ušetřit...no karma je zdarma :D
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior

Odeslat příspěvekod suram 27. 6. 2020 06:50

Kdo chce, ať jim platí. Mě se zdá i 340 Kč za neomezená mobilní data moc.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod suram 27. 6. 2020 07:07

Vilem96 píše:Ahoj,

zakaznicka linka T-Mobile je ve vsedni dny do 21:00.

Tarifni prazdniny mozne jsou, na 6 tydnu. Rovnez po tuto dobu se prodlouzi smluvni zavazek (resp. dotace na zarizeni) a pausal je po celou dobu nulovy. Sluzba je zdarma.

Kamen urazu je, ze simkarta - telefonni cislo, po danou dobu neni funkcni.

Fajn vikend. :-)

Díky moc.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 6. 2020 20:10

Omyl, soudruzi, zkuste si stáhnout ceník T-mobile. Neomezená data SD jsou dle cenikové ceny "pro ofce" za 675 bez volných minut/SMS. Od jisté doby nabízí Téčko individuálně sestavitelmé tarify a na webu je jen zlomek toho co nabízí.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod suram 30. 6. 2020 08:41

Ředitel ČTÚ píše:Obrázek
...
https://www.t-mobile.cz/pomagentove
...

Nějak jim to padlo, hází to eror.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 30. 6. 2020 10:00

Kdyby měli výpadek jen u "Vydejte se po magentové", ale vypadá to, že mají blackout celého systému.
Schválně jsem si u T-Mobile dobíjel kredit, že si dneska, v poslední den akce, aktivuju internet v mobilu na rok za 12x1GB za 499Kč a nic, aplikace ani sms :roll:
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 6. 2020 10:05

Zavolej na infolinku
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 30. 6. 2020 10:13

Zkusil jsem a infolinka také nefunguje, prý to mám zkusit později. Tak snad to během dneška rozjedou, zkusím to zas odpoledne.
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod MIL88 30. 6. 2020 10:45

Ono jde ještě aktivovat internet na rok za 499? Přišla mi sim zdarma s 10Kč. ještě je zabalená.Kolik je třeba bobít(byla nějaká odměna za dobití) a jak tarif aktivovat? Snad to do večera rozjedou.Díky.
MIL88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 30. 6. 2020 10:50

No tyv'e fakt, to sou kre*éni, bohužel jim to spadlo celé, ani web nejede, taky chci dneska aktivovat 12x1 GB...
"Vážený zákazníku, omlouváme se za nedostupnost našich služeb. Intenzivně pracujeme na opravě."
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 6. 2020 11:21

Nejedou ani webovky ani widget potažmo apka moc pěkný. A na prodejně máme taky smolíka podle apky (screenshot). Píšou že během odpoledne to rozchodí tak uvidíme.
Přílohy
Screenshot_2020-06-30-11-22-32-673_cz.tmobile.oneapp.jpg
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod avalonboy 3. 7. 2020 11:51

Mate uz niekto nejaky kod? V jednom hoteli v Prahe mi necceli kod dat pokial sa tam neubytujem aspon na 3 noci. Tak to mi pride ako vydieranie.
avalonboy
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 3. 7. 2020 12:17

A není to chování hotelu proti pravidlům? Já nevím, neznám je.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 7. 2020 12:27

U nás jeden kod je v plavecký hale :D a druhý v botanické zahradě...
Byl jsem ráno tam i tam a ho.no jsem našel :D :D :hm
Tak nevím kde je ten zakopanej pes eh kod..
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod avalonboy 3. 7. 2020 14:09

V bistru v Praze jsem kod taky nenasel a ked som sa pytal tak rekli ze to nie je pre Slovaky. Pak mi rekli ze musim udelat utratu aspon 100kč a kod dostanu. Tak fakt diky za takovu akci...
avalonboy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka