Internet bez drátu (retenční nabídka)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod liborpops 21. 5. 2020 09:49

Mám už 4 roky od T-mobilu internet bez drátu (lte modem si mohu přenést na JAKÉKOLI místo). za 399 měsíčně 20 GB a po vyčerpání se mi to UPLNĚ vypne. Takže jsem poslal žádost o ukončení smlouvy a doufám, že mi nabídnou vyšší limit a bez vypnutí.
Mají to na formuláři udělaný moc šikovně:-) : abyste jim pod hlavičkou UKONČENÍ SMLOUVY mohli poslat zprávu, tak nejdříve musíte poslat naskenovanou smlouvu - tím si totiž chtějí ověřit, že OPRAVDU tu smlouvu ukončit chcete a že vám tedy budou muset nabídnout něco lepšího :-) Chytré, že? :-) Tak jsem jim to tam poslal pod hlavičkou Tarify (kdy se zaslání skenu nepožaduje).
Můžete mi prosím dát info, na jak výhodnou nabídku bych se mohl dostat?
Případně: máte nějaké zkušenosti s altenativními operátory?
Díky a zdravím....
Naposledy upravil liborpops dne 21. 5. 2020 19:45, celkově upraveno 1
liborpops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 21. 5. 2020 10:12

Pokud je to internet ,který není vázaný na 1 místo a můžeš se s tím pohybovat po celé ČR, tak si nemyslím,že bys mohl dostat někde nějakou o hodně lepší nabídku.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod liborpops 21. 5. 2020 11:38

Díky za odpověd.
Ano, je to ten internet, jak si vezmu LTE modem kam chci.
Doufám, že by mi mohli zvýšit ten limit a že by se to potom jenom po vyčerpání zpomalilo.
Tady jsou nějaké informace o konkurenci...přeci jenom tam ty rozdíly jsou....snad jsem hledal správně a nepletu si to s ničím jiným :-)
https://mobilenet.cz/clanky/recenze-t-mobile-internet-bez-dratu-pro-pocit-svobody-28729
liborpops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod liborpops 21. 5. 2020 19:06

No, tak mi odpověděli, že mi nic lepšího nabídnout nemůžou:
- Standard 20 GB za 399 Kč
- Premium 40 GB za 499 Kč
- Premium Plus 100 GB za 1 199 Kč
Ale, já někde četl, že nabízejí 30GB za stejnou cenu - dojdu se na to zeptat
liborpops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod linein 21. 5. 2020 20:35

Já měl 2 roky internet bez kabelu od Vodafone za 449 Kč. Při ukončení smlouvy nabídli slevu, takže teď mám prodloužené za 277 Kč/měsíc.
Datový limit je 60 GB, rychlost omezená na 8Mbit. Přenosné kamkoliv po ČR. Na chatu stačí, navíc po té slevě zas rozumné peníze...
linein
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod liborpops 21. 5. 2020 20:57

To je dobrý (asi ale až na tu rychlost). Mě bohužel z tmobilu napsali co napsali...viz výše...no uvidíme...
liborpops
Kolemjdoucí