Akce T-Mobile 12GB /499 kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod felipe25 F1 1. 3. 2020 17:02

peta809:

odkial si?
Dalsi vikend som v Prahe, ak mas zaujem, jednu O2 sim kartu Ti viem vyriesit.
Aj kod na 5GB zadarmo.. :))
felipe25 F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 3. 2020 17:15

Kaktus za 50 jeden měsíc 1,5GB nebo 2 měsíce 500+250. Pokud člověku vydrží ten Twist online na delší dobu tak je levnější kdo potřebuje víc dat tak Kaktus mi přijde lepší.
Pro Peta809 je to edice Twist online za 30 se dá sehnat a je tam kredit 200kč pouze na internet 0,4kč/MB je to bez hlasových služeb. Hledej vlákno Twist online.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 1. 3. 2020 17:21

felipe25 F1 píše:peta809:

odkial si?
Dalsi vikend som v Prahe, ak mas zaujem, jednu O2 sim kartu Ti viem vyriesit.
Aj kod na 5GB zadarmo.. :))

Jsem od Jihlavy. Pokud je to možné, nebránil bych se třeba zasláním poštou formou obyčejného psaní, peníze předem na poštovné bych pochopitelně zaslal ;)

-- 1. 3. 2020 16:36 --

hauzz píše:Kaktus za 50 jeden měsíc 1,5GB nebo 2 měsíce 500+250. Pokud člověku vydrží ten Twist online na delší dobu tak je levnější kdo potřebuje víc dat tak Kaktus mi přijde lepší.
Pro Peta809 je to edice Twist online za 30 se dá sehnat a je tam kredit 200kč pouze na internet 0,4kč/MB je to bez hlasových služeb. Hledej vlákno Twist online.

Cena dobrá, ale se svou spotřebou bych musel tu kartu měnit cca 4x do měsíce. To by ty kontakty na SIMku byly v telefonu asi hodně brzy odepsané. Ale díky za tip.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod rssreader 1. 3. 2020 17:44

peta809 píše:Jak dosahuješ ceny 30 Kč za 500 MB na předplacence TWIST?

Naposledy jsem kupoval na Aukru balík asi 10 nebo 11 ks... musíš hlídat Aukro nebo Bazoš, občas tam někdo dá za levno. Mě už to ale právě přestává bavit furt to hlídat, tak se poohlížím po nějakém trvalejším řešení těch dat...
rssreader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 1. 3. 2020 18:09

Viz můj příspěvek výše. Jinak i na běžných e-shopech se dají sehnat doslova za hubičku. Viz například srovnávač cen Zboží.cz

Cena dobrá, ale se svou spotřebou bych musel tu kartu měnit cca 4x do měsíce. To by ty kontakty na SIMku byly v telefonu asi hodně brzy odepsané. Ale díky za tip.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 3. 2020 10:03

Blesk má teď za 150 možnost 5GB dat pro nové aktivace.
hauzz
Junior

Předchozí stránka