Kde najít výhodná data?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Fastmancz 18. 6. 2019 14:59

Zdravím,

používám notebook a jako hotspot mám mobil s daty od Kaktusu. Chtěl jsem se zeptat, jestli byste mi prosím nedoporučuli nějakýho operátora, který nabízí výhodná data pro tento typ použití.

Chtěl jsem si koupit zahraniční sim kartu (např. Orange z Polska), jenže to nemá smysl, když na EU je nastavený FUP. Škoda, že taková data nemáme u nás. O2 nabízí 60 Gb za krásných 2 500,-Kč :).

Děkuji Vám za doporučení.
Fastmancz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miela 18. 6. 2019 15:22

T-Mobile - 100 GB - 1199 CZK - https://www.t-mobile.cz/internet-na-doma

Nejlepší nabídka a nyní je v každém hlasovém tarifu promo akce (od čtvrtka do konce letních prázdnin) s neomezeným datovým balíčkem.

https://www.t-mobile.cz/microsites/neom ... mezeneleto
Miela
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 18. 6. 2019 18:10

To záleží kolik giga. Než kaktus bude asi výhodnější emtéčko. Kde je 5GB za 275 a pak každých dalších 5GB za 138,-Kč. A nebo při větším objemu pak ten 100GB tarif od TM.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 18. 6. 2019 21:21

A takuy to zalezi na tom, jak dlouho to potrebuje. Ted o prazdninach budou vyhodnejsi nabidky.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 6. 2019 16:46

Tak právě jsem spočítal že na větší objemy neni k zahození Tesco pokud se bude nabíjet na pokladně. Za 4x220 kč je za to kredit 1200 Kč za to se dá udělat 45GB. Na občasné větší objemy dat to není k zahození vzhledem k tomu že je to předplacenka a u starší edice 2xkredit by šel z bonusu ještě 9GB.
hauzz
Junior