Dual SIM - Datová + Na volání

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Al_Capone 25. 9. 2017 09:37

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně Dual SIM.

Lze využívat v telefonu 2 SIM, kde bych měl jednu POUZE na volání a SMS, a druhou POUZE na DATA?

V současné době DATA nevyužívám, ale rád bych, ale na současnou SIM je přidat nemůžu/nechci (dlouhý příběh - ultra výhodný tarif, který měl už skončit, ale operátor na to zapomněl a už 3 roky běží dál, nerad bych operátora zbytečně upozorňoval :D), zároveň bych kupoval telefon, co má Dual SIM, ale nevím, jaké jsou důležité specifikace (2 antény atd..???)
Al_Capone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 9. 2017 09:50

na jedné Sim můžeš mít data, na druhé volání a sms, nastavíš ve správě Sim. Pokud je interní paměť nižší, tak je lepší koupit nehybridní duslsim, tzn. 2x Sim + microSD
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gheneral 26. 9. 2017 22:02

Jasně, jde to bez problémů.
Ještě taková drobnost, ale stojí za zmínku: na té kartě, co budeš mít jen na volání, nebudeš moct příjímat MMS (poněvadž pro jejich příjem je potřeba aspoň dočasně aktivovat data na té dotyčné hlasové SIM)
Gheneral
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků