Mobilní internet na měsíc se zpomalením po FUPu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kozuch82 6. 9. 2017 10:23

Ahojte,

hledám co nejlevnější tarif intenetu na měsíc, který se pouze zpomaluje po vyčerpání FUP. Chci to na sledování polohy přes GPS, takže snad i 16 kbps by mohlo stačit. Chci předplacenku bez úvazku.

Zatím jsem našel toto:

Sazkamobil: 100 MB za 60 Kč - zpomalení na 32 kbps

Ví někdo o dalších tarifech?
kozuch82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 6. 9. 2017 10:35

kaktus 50kč za 80MB, při dobíjení alespoň 200 mají 1-2x za měsíc na akci 2x tolik kreditu, ale platí měsíc, takže to pro tebe vyjde max na měsíc internetu zadara, ale pozor při použití karty za stovku s dárkem 500MB na měsíc (balíček možno zrušit) a pokud do doby happy day nevyčerpáš úvodní kredit (100) tak jelikož to je také bonusový kredit přebere vlastnosti i kredit bonusový získaný při happy day a platí pak bonus rok (od aktivace karty - nikoliv od dobití) takže se to pak dá udělat že za 350 máš net na 13 měsíců (1.měsíc máš net zadarmo jako úvodní dárek-potřeba do konce měsíce balíček zrušit aby nedošlo k obnovení za 100 a pak aktivovat jednorázový balíček za 50 a to je potřeba hlídat a obnovovat ručně vždy nejdéle 30den platnosti (jinak se přejde na účtování 1Kč/1MB) to je jediná nevýhoda a samozřejmě druhá nevyýhoda je během prvních dvou měsíců chytit happy day aby si získal bonus ideálnější je to např až druhý měsíc platnosti sim, tím za 350 dostaneš 13měsíců internetu (100kč nákup sim a 250 dobít při happy day), akorát po vyčerpání dat je potřeba zvolit přímo z té simkarty jak pokračovat dále (zda pomalu, po 1kč/1mb či aktivovat balíček znovu) takže to není do bezosblužných zařízení vhodné, aktivace balíčku lze provádět i dálkově přes samoobsluhu, ale poFUP nevím jak jinak než z té sim
EDIT druhá možná varianta je pak mít 500MB za o něco málo více, ale pokud by 500 stačilo s přehledem tak se to také dá udělat (aktivovat kartu a do měsíce dobít při happyday 500 - celkový kredit by byla pak 1100 což stačí na 11 obnovení a první měsíc je zadarmo, takže rok internetu 500MB v přepočtu za 50kč měsíčně bez starání se o účet balíčky se v tomto případě obnovují automaticky, ale v případě vyčerpání nejde po FUP, lze buď dokoupit data, nebo balíček aktivovat znovu a platí zase 30dní (oboje cenově vyjde nastejno ale dokup platí jen do původního data balíčku a pak se balíček zase obnoví, ale všechna jak dokoupená tak nevyčerpaná data se převádí donekočna)
Naposledy upravil JayDeeSq dne 6. 9. 2017 10:59, celkově upraveno 1
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kozuch82 6. 9. 2017 10:41

Tak jsem našel toto vlakno: Čím nahradit mobil.cz
kozuch82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozuch82 28. 9. 2017 11:52

kozuch82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod live5 8. 7. 2018 14:24

Nemate tip na mobilni pripojeni (ne vazane na lokalitu) ktere ma i po prekroceni dat rychlost 64kbit nebo vice? Nemusi to ani byt LTE a objem dat plnou rychlosti muze byt maly. Nyni jsem zvykly byt 25dni v mesici na 32kbit a nasel jsem, ze kaktus ma u nekterych balicku 64kbit po prekroceni, ale nic lepsiho se mi nepodarilo najit.
live5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 8. 7. 2018 15:07

live5
kaktus má asi nejvíc, sazka i mobil.cz mají myslím 32, u mobil.cz to je za dobití. Ale není lepší si v dnešní době zaplatit nějaký rozumný balíček a mít plnourychlost než 64kbps, který jsou skoro nepoužitelný? Předpokládám, že když stačí taková rychlost, tak to nebudou bůhví kolika gigový přenosy dat, tak proč si nedat něco rozumného? Dyť gigo už se dneska sežene pod stovku měsíčně a i ty balíčky "k ničemu" taky něco stojí, takže se reálně ušetří možná pár desetikorun...
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod live5 8. 7. 2018 17:55

JayDeeSq
ja musim rict, ze tech 32 je celkem pouzitelnych na whatsup a web s operou mini, klidne i pro vice zarizeni, napr. kdyz pustim hotspot na chate.. je to hlavne o zpusobu pouzivani.. kdyz bych mel rychle giga, tak pustim hotspot a vsem na chate se vyupdatuji aplikace, mama zjisti, ze ji funguje youtube a je po datech:) a budu treba na tech 16kbps pripadne uplne bez netu.. dokazu si predstavit, ze 128kbps by mi naprosto stacilo, ale to jsem videl jen u lte vazane na lokalitu.
live5
Kolemjdoucí



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků