Jakou předplacenku pro data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 11. 12. 2019 16:43

T-Mobile připravil pro své zákazníky s předplacenou kartou novou odměnu za dobití. Dosavadní bonus, plyšové mazlíčky, vystřídá od 1. prosince 25 % kreditu navíc zdarma. Podmínky pro získání odměny zůstávají stejné – je třeba dobít částkou 500 Kč a vyšší, u věrných zákazníků, kteří Twist kartu používají pět a více let, nebo při dobití přes aplikaci Můj T-Mobile pak stačí 300 Kč a více. Odměnu je možné získat při dobíjení přes mobilní aplikaci Můj T-Mobile, na Značkové či Partnerské prodejně, na webu T-Mobile nebo z Vyúčtování. Bonusový kredit platí 30 dní a lze ho získat za první dobití provedené do 31. 12. 2017.

Operátor majitelům předplacených karet Twist i nadále nabízí denní balíček s neomezenými daty za zvýhodněnou cenu 99 Kč (platí do konce ledna 2018, poté bude balíček dostupný za 149 Kč) a také do konce prosince měsíční datový balíček Twist se 4 GB dat za 399 Kč/měsíc.

Možnost získat za dobití plyšového mazlíčka je momentálně dostupná už jen na několika málo prodejnách. Přestože bylo připraveno dvakrát více plyšáků než vloni, zájem zákazníků byl natolik velký, že zásoby jsou již téměř vyčerpány.

Kompletní informace o nové nabídce pro Twist najdete na www.t-mobile.cz/twistvanoce.

https://www.t-press.cz/cs/novinky/twist ... navic.html

Nedopatrenim jsem si tam pres Sazka dobil kredit 520 (planovany na net), dostal bonus a z nej pak zaplatil net, a jeste mi zbylo na volaní...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 11. 12. 2019 16:44

Izibia píše:
opasino píše:Ták, skromný dotaz. Co že je teď výhodné? Potřeboval bych něco na data, něco doplňkového k základnímu tarifu. Doteď jsem na to využíval SIM karty od T-Mobile, kde bylo 500 Mb dat a po vyčerpání se SIM vyhodila a dala nová. To měnění však už nevyhovuje. V nabídce operátorů i virtuálních, nemám přehled.


Víš, že se ta SIMkarta Twist Online s 500 MB dá místo za 200 Kč koupit za 25-35 Kč (podle množství)? Nabízí to pár e-shopů, nejlevnější je asi eet-nejlevneji.

Ano, problém je v tom, že nechci SIM stále měnit.

-- 11. 12. 2019 16:49 --

DrumSession, co to tam máš za datumy?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zivan 11. 12. 2019 17:21

Rad007: Zkus si u nich přečíst popis :)
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 12. 2019 17:31

Akorát na tý kartě Twist online je účtování po celých MB takže to zmizí asi rychleji. Již dříve cca před rokem jsem řešil vzhledem k tomu že je tam účtování 0,4kč/MB se nevyplatí Twist online dobíjet ale po vyčerpání letí do koše. Jediná výhoda podle mě je že ty data lze čerpat 12 měsíců od aktivace sim.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rad007 11. 12. 2019 19:51

zivan: Kdybych nenarazil na prodejce, který to výslovně zmiňuje, spolehl by jsem se na to co tam mají v popisu.
Rad007
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 12. 12. 2019 07:23

Ten Twist online jsem bez problémů používal v EU.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rad007 14. 12. 2019 15:16

Tak zrada. U těch datových simek Twist, které se dají koupit za 35Kč s kreditem 200Kč, není v nabídce možnost měsíčních balíčků. Tedy nelze použít na roční balíček 12GB za 500Kč.
Rad007
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 12. 2019 21:35

Lidi psali že ten Twist online si převedli na normální hlasový Twist s námi přes infolinku kvůli tomu internetu zdarma v létě. Někomu se podařilo někomu ne asi záleží na koho člověk narazí. Nebo už to třeba stopli jestli to používalo hodně lidí čert ví. Zkusil bych ještě zajít na značkovou prodejnu jako poslední řešení. Mě na infolince taky tvrdili že na již aktivní SIM Twist nelze přenést číslo od jiného operátora a na značkovce to šlo.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rad007 15. 12. 2019 22:18

Díky za radu, zkusím.
Rad007
Junior

Odeslat příspěvekod BariTom 16. 12. 2019 09:13

Netušíte jestli nám operátoři nadělí nějakou nabídku na data? Končí mi datová sim a budu aktivovat tu roční od T-mobile, ale ještě vyčkávám jetli bude něco zajímavějšího.
BariTom
Junior

Odeslat příspěvekod radim 16. 12. 2019 10:28

To netušíme a taky netušíme, jaké máš datové potřeby. Dobrá je teď akce Vodafonu 50 neomezených dvouhodinovek nebo 5GB za 100 Kč u Blesku, ale to jsou jen jednorázové akce. Dále pak Vodafone - Karta 26, 3,2 GB/100 Kč, všechno už se tu probíralo.
Co zajímavějšího než 1 GB měsíčně za 25 Kč by sis představoval? Jako více dat? Nebo za méně peněz? (To už asi levněji sehnat nepůjde.) Navíc pokud by ti nevadilo měnit simky, tak ty twisty můžeš mít třeba 3. 3 GB za 75 Kč měsíčně? Kde jinde to seženeš?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BariTom 16. 12. 2019 11:49

Jj to vše vím a sleduji zde. Jen mě napadlo jestli se něco nechystá na vánoce. Bude mi asi stačit roční twist popř. vodafon karta 26.
Twist 3ks za 75měsíčně? vždyt stojí jedna 500kč na rok
BariTom
Junior

Odeslat příspěvekod radim 16. 12. 2019 14:40

To už se tu taky probíralo. Dobiješ 400, dostaneš 600, stovku můžeš libovolně utratit, reálná cena internetu 300 na rok. Zatím by to tak mělo stále jít.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 12. 2019 15:06

JJ dual tlf. a TM předplacenka nebo pro studenty
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rad007 16. 12. 2019 15:08

Twist za 25 Kč? To máte na mysli Twist online? Tam nejde přidat balíček 12GB na rok.
Rad007
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků