Je možný kabelový net přes PC do mobilu?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 29. 3. 2017 15:36

Prosím o radu, zda bude běžně funkční výlučně kabelové netové propojení smartmobilu přes USB do PC a LAN net. Bude to fungovat u všech typů smart mobilů i levnějších a jen před USB kabel? Nechci Wi-fi ani jiné bezdrátové řešení. Děkuji.
neosobně
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 29. 3. 2017 17:08

Nebude
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod powlcz 29. 3. 2017 17:24

Ne.
powlcz
BAN

Odeslat příspěvekod neosobně 29. 3. 2017 18:51

To neexistuje žádný mobil, který jde přes kabel(USB) propojit s PC a připojit se takto na net?
neosobně
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 3. 2017 19:28

existuje pouze sdilene datove pripojeni pomoci usb, coz je opak toho co chces.Ostatni varianty v obracenem smeru jsou urceny pro lidi co v tomto ohledu to maji v hlave v poradku.
Conectify atd..No od doby co router stoji mene nez navsteva restaurace nema vyznam conectify,ad hoc,obzvlaste kdyz tyto varianty vyzaduji aby pc bezelo.A to se fakt vyplati.Lanka aby nemala dostatecnou rychlost, propustnost vzduchem - no ten kdo nastavoval by musel byt extra neschopnej.Potom moc duvodu proc ne vzduch uz nezbyva..
Hlavne vis o tom ze popis mas blbe - takze uz otazka neni komplet ?
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 29. 3. 2017 20:27

Jsem odpůrcem křehkých, věčně s prázdnou baterií velkých smartmobilů a odmítám platit předražená mobil data. Bohužel budu nucen k aplikaci, která je dosažitelná SW pouze mobilně. Mám LAN napojený na klienské Wi-fi, tudíž zaheslované poskytovatelem a do další Wi-fi, router atd. krabice nechci strkat peníze. Nu ale asi mi nic jiného nezbyde, než zkusit oživit staré Wi-fi, router krabici, které se mě někde válí.
neosobně
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 3. 2017 20:59

ten mobil na kablu by mu bylo ukradeny jak je na tom s baterii..zvlada prenos i nabijeni.jedna technicka..
druha nechcete strkat penize do dalsiho routeru ..no existuje neco jako pomer,500 korun za svuj, vs silene pitome reseni ktere jste hodlal provozovat nastalo..hlasuji pro 500 k.pochopitelne mate li starej router neni uz rec vubec o nicem
Bluetooth nonstop, wifi nonstop, wifi mouse, yatse ovladac atd atd, smart vydrzi dva dny..to neni zly na to ze dela dalsich 1000 veci ktery pixla co vydrzi tyden neumi vubec.Nicmene zit v lese v zemljance by mne vydrz dva dny znepokojovala
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků