Pevný internet vzduchem T-Mobile

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vpe 29. 2. 2020 22:42

Adapter ma 56V a myslim, ze to prochazi primo do Poe. Tusim ze jsem zkousel 24V z RB MKT a venkovni jednotka nenabehla. Vnitrni myslim ano, tam bude usmernovac.

Teoreticky by to mohlo fungovat - pasivnim splitterem napajet, pokud sezenes nestandardni napeti okolo 50V, ale nepujde asi ovladat a cist z ni udaje - tu venkovni jednotku... Vnitrni jednotka z ni cte udaje a umi ji restartovat...
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mira77 24. 3. 2020 16:28

Chtěl bych poprosit o info, zda-li na tomto připojení od TM někdo používáte herní konzoli PS4, popřípadě jak Vám funguje na 4G? Osobně mám právě s hraním na PS4 s tímto připojením problém s neplynulostí her, lagy, sekání, prostě se to v multiplayeru nedá hrát. Zkusil jsem veškerá nastavení, upnp, portforward, dmz, mtu, dns, firewall, dokonce i připlatit veřejnou IP adresu, ale nic nepomáhá. I několik jiných modemů jsem zkusil. Rychlost i pingy mám stabilní bez výpadků a i na technické podpoře mi řekli, že údajně na lince žádný problém. Samozřejmě i na Sony podpoře žádný problém. Prostě už si nevím rady a byl bych vděčný za jakoukoliv radu, díky.
Mira77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 24. 3. 2020 16:50

My bez problémů. Rychlost 50Mb. Hrajeme 2PC, 1PS4, 1-2 Tv ....ano je nás doma hodně. Pokud vám fungují hry na PC bez problémů, máte smůlu na vytížený server u PS ,o Vánocích to také zlobilo. Dnes korona situace....všichni doma,všichni hrají, ani Sony nemá objemy na to aby hrál najednou celý svět a ČR není vůbec prioritní trh. Pokud zlobí i PC,telefon ......ale to píšete, že ne. Zkuste jinou hru třeba Rocket League co se stane.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petar99 27. 3. 2020 18:25

Zdravím jak jste spokojeni s internetem vzduchem u T-Mobile.Hraju PS4 momentálně FIFA 20.a mam internet od moderní komikace platím 600 Kč Rychlost stahování 20 Mb/s
Rychlost odesílaní7 Mb/s.Tam kde bydlím moc možností není na připojení kabelem či přes telefonní linkou.Ale nevím zda je dobré nápad přejít k T-Mobile jaké jsou vaše zkušenosti? Předem dik
petar99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 27. 3. 2020 19:53

Bych na ne zatlačil, že chceš odejít ať zlevní na 399,- to bude normální cena.
U TMO bude záležet jaká kapacita bude . Jestli taky 20Mb nebo aspoň 50Mb . Na hraní co máš teď stačí. Pokud ti to zlobí, problém bude i na straně Sony ,přetížené servery playstation.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 28. 3. 2020 11:39

Tmobile ted nabizi internet za 299,- (nevim zda jen xdsl nebo i vzduchem a do zasuvky?)

Ten pevny internet vzduchem na hry nebyl vhodny, protoze rychllost je limitovana poctem uzivatelu v oblasti a jak to preskakuje mezi pasmy (v urcitych oblastech - band 3 a band 20), tak hernimprotokol vytuhne. Nektere hry vas vykopnou kdyz se na chvilicku odpojite (ochrana proti cheatum). Voip se jen na dve vteriny prerusi a u videi to poznat nebylo, ale psko napsalo obcas, ze nema pripojeni, to samy youtube. Na normalni surfovani to vliv nema.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 3. 2020 22:56

Za 299,- jen na 6 měsíců.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 29. 3. 2020 02:09

ale bez zavazku.

I ten vzduchem? Link?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 3. 2020 10:54

Ano dnes se tomu závazek (časově) neříká ,bude tam něco o závazném plnění.

Tmobile stránky.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 29. 3. 2020 16:26

Tam to prave neni
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 3. 2020 18:39

polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 29. 3. 2020 18:59

Coz je prave a jen xDsl, dle textumpod cenikem a tvrzeni cloveka na lince
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 29. 3. 2020 19:08

Za 299Kč to bude i vzduchem, protože mi nabízí 20Mb. Zde je dostupný jen ADSL s rychlostí 2Mb.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 29. 3. 2020 21:40

v podmínkác slevy se píše xDSL, takže na vzduch to asi nepůjde, ale třeba to někomu dají taky
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 29. 3. 2020 23:16

Si myslím.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků