Částečně fungující internet v mobilu - pomoc

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod singlikesinatra 13. 9. 2016 19:07

Dobry den,

zaridil jsem si mobilni internet u Vodafonu, ktery bohuzel nejdrive vubec nefungoval. Volal jsem tedy operatorovi a ten mi krok po kroku rekl, jak si nastavit "Nazvy pristupovych bodu (APN)". Udelal jsem jak rekl a internet fungoval, ovsem ne tak uplne. Funguji mi pouze nektere aplikace (co zatim vim tak je to facebook, messenger a ruzne hry vyzadujici pripojeni). Naopak mi nefunguje klasicky prohlizec, nedostanu se na zadny WWW, dale je to treba aplikace Youtube nebo jsem zkousel i Instagram, ktery tez nejde. Pise mi to, ze nejsem pripojeny k siti. Signal mam dostatecny - 3G. Muj dotaz tedy zni - nevi nekdo, co bych mel udelat? Bojim se resetovat vychozi nastaveni tech bodu, abych to nahodou nerozprasil, protoze je tam nejake heslo, ktere si nevim, jake je. Mohu poskytnout screeny nastaveni daneho pristupoveho bodu, ktery jsem nastavoval tak jak mi rekl pan z Vodafonu.

Muj telefon: Asus Zenfone 5
Verze Androidu: 4.4.2

Diky za vas cas.
singlikesinatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2016 19:19

A to ti neposlali MMS s nastavením? Ta vše nastaví automaticky
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod singlikesinatra 13. 9. 2016 19:22

Nic takoveho mi neposlali.. ani nic nezminili.
singlikesinatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod singlikesinatra 13. 9. 2016 19:40

Nastavil jsem to rucne podle nich a vypada to, ze to funguje. Diky moc. :)
singlikesinatra
Kolemjdoucí