Vánoční nabídka Vodafonu (hádky)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 11. 2015 18:59

Postaci mu anonymni predplacena platebni karta Blesk penezenka.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 29. 11. 2015 19:04

Ano, takže ty sis aktivoval jen Hbo, jsi ten hodný, někdo si aktivuje 100GB a je ten špatný?
Tuším, že z nás dvou vypadáš jako blbec ty.

A to, že jsi uvedl smyšlenou adresu nehraje roli. Aktivovals kartu, jsi zákazník, tak jako každý jiný. Jestli má vf tvoje údaje nebo ne je věc druhá. Od toho jsou predplacenky anonymní. Nicméně zákazník jsi TEČKA
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 29. 11. 2015 19:09

dwxx > Ty o koze, já o voze...

Nick_Cave > s bankou komunikuji vyloženě elektronicky, případně osobně na přepážce, to za prvé.... za druhé není problém si účelově označit (druhou) schránku jen k danému úkonu... Notabene svůj primární účet v české bance nemám :-)

Opakuji dotaz.... řešili jste takto každého jednoho z desítek uživatelů slovenských O2 karet, jejíchž užívání v ČR je na smyšlenosti založeno?
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 11. 2015 19:51

Celkem nechapu debatu,vodafon neco dobrovolne nabizi.Ja dobrovolne beru a vyuziji.Az moje banka bude mit akci 1000000 bez nutnosti vracet,rovnez vyuziji :-) Smluvni vztah,nabidka ke ktere nikdo nikoho nenuti,vyuziti nabidky - na kazdem jestli ano nebo ne.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod paty07 29. 11. 2015 22:52

hotovyrado píše:dwxx > Ty o koze, já o voze...

Nick_Cave > s bankou komunikuji vyloženě elektronicky, případně osobně na přepážce, to za prvé.... za druhé není problém si účelově označit (druhou) schránku jen k danému úkonu... Notabene svůj primární účet v české bance nemám :-)

Opakuji dotaz.... řešili jste takto každého jednoho z desítek uživatelů slovenských O2 karet, jejíchž užívání v ČR je na smyšlenosti založeno?

Světe div se, na uvedené zasílací adrese skuteně bydlím, nejsem tak paranoidní, abych si ještě musel komolit jméno...
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sonix 29. 11. 2015 23:32

Tenhle dárek je sice pro zákazníky Vodafonu, ale potíž je v tom, že není pro všechny. Já například nemám chytrý mobil a tak nemám přístup k dárkům a kupovat si takový mobil zatím neplánuji.
Takže ačkoli jsem již dlouho zákazníkem VODAFONE, paradoxně si místo mě může dárek rozbalit ten, kdo je nový zákazník, který po ukončení akce zákazníkem být přestane.
Ale já se nezlobím, neboť vím, že kdyby VODAFONE neudělal tuto akci, tak by vánoční nabídky operátorů byly k pláči
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 30. 11. 2015 09:13

Dobrý den,

jestli nemáte chytrý telefon, můžete si dárky aktivovat v aplikaci Můj Vodafone u někoho ze známých nebo z rodiny. Stačí se jen přihlásit v jiném zařízení a dárky rozbalit :-) Tomáš
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod AleshM 30. 11. 2015 11:01

Vodafone těmito dárky samozřejmě podpoří prodej chytrých zařízení těm, kteří ty dárky chtějí využít a chytré zařízení nemají; a to zejména tabletů ze své nabídky. Když si někdo pořídí HBO Go a 100 GB dat, tak aby to měl na čem sledovat. Zároveň si Vodafone tímto otestuje kapacitu, latenci a propustnost své sítě, protože očekává, že zákazníci síť zatíží hodně i televizním provizem.
AleshM
Junior

Předchozí stránka