"Časově neomezný" internet v mobilu zdarma

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod I3anan 18. 9. 2015 20:07

Čau lidi,

myslím, že tohle je atraktivní téma pro většinu z vás. Dobrou zprávou pro ty, kteří neví , že taková možnost existuje, je, že skutečně existuje a to velice použitelným způsobem.
Mobil.cz nabízí předplacenku, se kterou získáte internet (200 MB FUP/měsíc) po každém dobití kreditu zdarma. Po vyčerpání FUP limitu nebo po 30 dnech klesne rychlost na 16 Kb/s. To je celkem bída, ale i s takovou rychlostí můžete používat Messenger, Jizdní řády, Oskárka,... a dokonce i Google navigaci. Jelikož volám a píšu sms jen výjimečně, kredit dobíjím až po několika měsících.
To mi bohatě stačilo ke štěstí, než jsem přišel na chuť internetovým rádiím. A to je hlavní důvod, proč jsem založil tohle téma. K poslechu internetových rádií totiž stačí rychlost 24 Kb/s, což je jen o 8 kb/s víc, než jaká je rychlost po přečerpání FUP u Mobil.cz. I s rychlostí 16 Kb/s se rádio spustí, ale chvíli hraje a chvíli ne.
Nemáte někdo zkušenost nebo nevíte, zda nějaký další virtuál/operátor nabízí předplacenku, kde by běžel internet i po 30 dnech s rychlostí alespoň 24 Kb/s *? Co třeba nějaká pouze datová sim kirta **?

* - internet v mobilu
** - mobilní internet
I3anan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 9. 2015 20:13

Zkus nainstalovat PC Radio, to jede v podstatě dobře na Mobil.cz i bez FUP
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod I3anan 19. 9. 2015 07:35

Mám ho nainstalované, ale občas se sekne i při low kvalitě..
I3anan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2015 08:02

Low kvalitu je nutné zakoupit, zdarma je pouze Mid. Jinak po vyčerpání FUP jede/jela dostatečně rychle předplacenka O2, Tesco mobil, Blesk mobil, nevím, jak je to teď
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod I3anan 20. 9. 2015 02:42

Jak jsem psal, seká se i při low kvalitě, ale stejně díky zad tip ;-) . O ty internetová rádia zase nestojím tolik, abych jen kvůli nim platil každý měsíc za data. Hádám tedy, že zbývá jen doufat v navýšení rychlosti u Mobil.cz..
I3anan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 9. 2015 07:37

Mobil.cz po vyčerpání FUP rychlost internetu těžko zvýší, neboť je v síti T-mobile. Navíc ta rychlost internetu kolísá, není vždy stejná.. PCRadio mi v MID levelu funguje dobře, s LTE i bez FUP
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků