Nejvýhodnější tarif pro internet v mobilu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zivan 10. 5. 2016 07:52

Vodafone píše:Nejpozději do srpna 2016 nahradíme všechny staré Nabité tarify novým, modernějším řešením.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Martin-P 10. 5. 2016 08:59

Ano, ano už mi ta zpráva přišla včera také také (zúčtovací období).

Ještě že nepíšou výhodnější. Ta nabídka jsou jen současné tarify RED a Smart , tedy žádné nové a modernější. A s VF Red nebo VF Smart opravdu neušetřím a to u VF jsem 9 let a 11 měsíců.
Martin-P
Junior

Odeslat příspěvekod patapuf007 18. 6. 2016 12:26

zivan: Netýká se akce ČD, ověřeno. Pouze staré tarify Nabito.
patapuf007
Junior

Odeslat příspěvekod Vasil 14. 5. 2017 08:51

Po dlouhem posuzovani jsem si nachal prevest na voocal, pro cloveka ktery vola obcas (muj propad) ale chce mit data(300mb-1,5Gb), je to idealne. Snad zvednou ty objemy dat (ale to uz otazka k t-mobilu).
Vasil
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod esquire 10. 3. 2018 02:22

Vyhodne je stale Emtecko. 1,5 GB za 139 Kc, reset za 70 Kc. Viz https://emtecko.cz/trz/
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 10. 3. 2018 07:26

Nedalo mi to a taky se mrkl na ceník Emtéčka a ty větší datové balíčky nevypadají zas tak zle FUP 5GB/275Kč či dokonce FUP 10GB/419Kč s možností mít ještě dvojnásobek dat za poloviční cenu (FUP Reset). Ale nelíbí se mi, že nespotřebovaná data z FUP balíčku se nepřevádějí dál. Data se převádějí pouze při použití FUP Resetu a pouze do následujícího měsíce, ale nepochopil jsem, jestli se převádějí všechna data (nespotřebované FUP + FUP Reset) nebo jen ten FUP Reset.

Momentálně jsem u Kaktusu, kde si kupuji nejvyšší datový balíček s FUP 2,5GB/300 Kč a jelikož dobíjím jen v "Happy hours" tak se dostanu na cenu 2,5 GB/150 Kč což už se podobá tomu 5GB balíčku od Emtéčka. Výhoda oproti Emtéčku ale je, že nespotřebovaná data se automaticky při obnově balíčku převádí trvale dál (nejen do dalšího měsíce). Nevýhody, hlídání "Happy hours" a jelikož má bonusový kredit životnost jen jeden měsíc, tak se jím nelze moc předzásobit (pokud nehrajete se simkami mariáš a furt je nestřídáte) a v případě větší spotřeby dat než 2,5 GB musíte deaktivovat a pak zas aktivovat datový balíček, protože dokup dat tak výhodný není.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 10. 3. 2018 08:36

Převádí se ty data, co nespotřebuješ z FUP resetu. To znamená, že ti dojdou v polovině měsíce data z balíčku 10 GB a uděláš reset, máš dalších 10GB. Do konce měsíce spotřebuješ 5GB a od nového měsíce startuješ s 15 GB. Převod základního nespotřebovaného datového balíčku není možný, tak jako u ostatních operátorů. Bohužel je to virtuál, kterého drží pod krkem O2 jako majitel a pronajímatel sítě.
Kde jinde dostaneš 5GB za 275 kč + dalších 5GB za 138 kč. Vlastně ještě 4 kč měsíční paušál. Na hlídání happy hours jsem už starej a línej, to si raději zaplatím jasnou cenu.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 3. 2018 16:33

esquire píše:Vyhodne je stale Emtecko. 1,5 GB za 139 Kc, reset za 70 Kc. Viz https://emtecko.cz/trz/

To jste teda plati?
Lze to pouzivat teda, ze jako budu mit pouze SIM klidne jen datovou na ten LTE internet?
Ja hledam neco optimalne tak 1,5GB LTE do 150kc klidne mesicni pausal.
Vsude mi nabizeni normal operatori za 199kc nejlevnejsi LTE... nejlepe asi od Vodafone 1,5GB + 1GB po dobu 6ti mesicu.
a levne modem za 477kc flaska a nebo za 77kc pokud bude nahodou dostupny.

Jenze mel jsem za to, ze Emtecko uz tento tarif 1,5GB za 139kc nedava.

-- 12. 3. 2018 16:34 --

btw ja driv platil u Vodafone 260kc za 4GB dat, ale vetsina me stejne propadala.
Vyhoda teda bylo, ze jsem dostal druhou SIM zdarma jako rozpulenou do tabletu na sdileni dat.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 12. 3. 2018 16:51

Samozrejme ze dava. Pausal mini za 3.63 kc a internet v mobilu M za 139 kc.
https://www.emtecko.cz/trz/cenik-zame.html#
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 3. 2018 16:58

A bude to koncova opravdu cena 139kc? Nebo ten pausal mini ma nejake male mesicni plneni na vic (pokud tam je ale nepouziva se)? Aby tam clovek nebyl nakonec u toho jako u bezneho operatora typu Vodafone.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 12. 3. 2018 17:02

Zadne plneni, nic. Mam tyto tarify dva , s pritelkyni jako druhou kartu v mobilu a volame a sms kujeme si neomezene za 4 kc mesicne. Teda ne neomezene, ale jen 10 000 minut a 10 000 sms mesicne.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 3. 2018 17:52

Pausal mini by me teda klidne stacil, volani ja mam od O2 na kredit za 2,5kc vsude a za 2kc v ramci site O2 jako zamestnanec. Kdysi se daval zamestnancum a ta karta mela tarif Felicia.
Felicia slo ziskat ruzne bokem po netu i jako nezamestnanec.

Jo uz to vidim, jsem porad hledam na webu kde jako to mam objednat? Ci kde je ten balicek?
https://emtecko.cz/trz/objednavka-zame.html
az niz vidim, koupim teda sim, tu me daj, budu platil za mini 3,63kc pausal :)
Naledne pak aktivuju balicek internetu.
Uz jsem to pochopil, snad nyni dobre :D

Smlouva, je tam nejaky zavazek neco jako 24 mesicu a nebo tam zavazek nemam na toto co pozaduju? :) To jediny jsem ted nenasel.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 12. 3. 2018 18:07

Smlouva je na neurcito, vypovedni doba 30 dnu. Zadne skryte poplatky, zadne plneni, nic. V samoobsluze si pak nastavis co potrebujes, aktivujes internet. Deaktivovat se da pouze telefonicky na infolince. Pokud si ho aktivujes v polovine mesice, platis pouze pomernou cast. Jinak, v tarifu mini je volani vsude za 1.80 , to je min jak 2.50.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 3. 2018 18:12

hmm to zni hezky...
prosimte jako zkuseny kdyz se tak vyznas, kolik by stalo v takovem pripadne zavolani na Slovensko z CR na mobilni cislo? Treba volani stare mamince? :)

Bez toho uvazku to je hodne plus, sice to preziju, ale na to ze jinde davaj ty operatori uvazek a nic moc k tomu to je hodne slabota a meli by nabizet trochu to lepsi.
ripper6
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků