Internet do mobilu ve Španělsku

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod roy1 12. 3. 2015 08:05

Zdravím, v dubnu budu týden ve Španělsku, máte někdo zkušenost, co se vyplatí pořídit do dualsimu na data za místní cenu? Jakého opa nebo virtuála, popřípadě kde koupit?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lumcak02 24. 3. 2015 21:07

Já využíval Tuenti a nebyl žádnej problém, v té době to ještě posílali poštou, ale jak teď koukám, tak se asi spojili s Movistárem a jejich tarif jde aktivovat i tam :) 1 GB dat za 7 eur :) https://www.movistar.es/particulares/movil/tarifas-tarjeta/ficha/tarifa-7-tuenti
A vypadá to, že funguje i na Kanárech :)
Jo a ve Španělsku není karta na dobíjení anonymní, stále je na jméno, adresu i občanku (pas).
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior

Odeslat příspěvekod dk1844 20. 9. 2015 21:19

Takze jsem presne toto ve Spanelsku ted na dovolene chtel poridit (Tuenti za 7 EUR) a pani v Movistaru mi rekla, ze za 7 EUR je to jen pro Spanele. Na pas muzu dostat to same, ale za 30 EUR. :shock:
dk1844
Junior

Odeslat příspěvekod Lumcak02 20. 9. 2015 22:42

To je divný, urcite jsem do online formulare pro zaslani tuenti vyplňoval pas.. No každopádně ted už se ceny temer srovnaly a temer v každé trafice prodávají bud Yoigo (8,24€ - 1 Gb + 20 min voláni) a nebo cokoliv jiného, nabídky jsou dost podobne :) zkusím se podívat poradne a napsat sem dve, tri nejvýhodnější nabídky a kde to koupit :)
Lumcak02
Junior