Vodafone - datová SIM s FUP 150 MB zdarma

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 15. 11. 2015 18:06

Opravdu vam to funguje? Zrovna jsem mel tuto sim kartu pred 10 dny aktivovanou, tak jsem se chtel prihlasit a psalo mi to spatne heslo, rano po telefonu na infolinku vygenerovano nove heslo a stale se nemuzu prihlasit, opet chyba, ze spatne heslo

Nyni jsem aktivoval jinou tuto sim kartu a zase chyba se spatnym heslem, pritom mi pred par minutama prislo smskou a urcite ho pisu spravne
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 15. 11. 2015 18:10

Tak jsem si taky dneska zkusil aktivovat SIM s 150 MB balíčkem zdarma. Vše proběhlo v pořádku. Rozbalil jsem si balíček internetu a HBO. Nicméně se mi telefon nechce připojit do LTE - a to i přesto, že je tato síť v místě dostupná a s tím samým telefonem jsem se do LTE připojoval se SIM Vodafonu ještě před 2 týdny (byla to klasická předplacenka se 100 korunovým kreditem, ale taky z akce, dostal jsem ji za nákup v Globusu před rokem a půl). Jsem sám, nebo někdo má podobný problém?

3G bohužel v těchto místech není.

martinza1: Tak podle http://pece.vodafone.cz/app/answers/list/c/311,467/a_id/2243/ to chápu tak, že tam ani žádná změna nebude, respektive se tam nezobrazí, že máš limit 100 GB. Já jsem ten balíček aktivoval a hlásí se mi, že je aktivní. SMS mi taky (zatím) nepřišla.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 11. 2015 18:47

Zadna sms neprijde. Me taky neprisla a uz jsem dnes na 3GB prenesenych. :) Zkontrolovat to jde v Muj vodafone aplikaci, kde je u darku napsane, ze je aktivovan.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 15. 11. 2015 18:54

SMS přišla, ale je to znění:
Dobry den, na telefonnim cisle 420XXXXXXXXX jsme aktualizovali nastaveni vasich sluzeb. Detailni nastaveni najdete na strance http://tam.je/objednavky , kde zaroven najdete i aktualni podminky sluzeb. Hezky den.
strzm.zahalka
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 15. 11. 2015 19:07

Ředitel ČTÚ: A podle tvých předchozích příspěvků předpokládám, že ti LTE funguje bez problémů, že? Ještě jsem se díval do mapy výpadků na stránkách Vodafonu, no a píše mi to, že žádný hlášený výpadek není. Tak maximálně nehlášený. Nebo je problém jinde.

strzm.zahalka: Fungovaly ti předtím všechny služby? Tak nějak doufám, že všechny změny neprobublaly ještě v systémech Vodafonu.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 15. 11. 2015 19:12

Ja tu SIM kartu pouzivam pouze na data v USB modemu, ale nevsiml jsem si, ze by neco nefungovalo.
strzm.zahalka
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 11. 2015 19:41

Pro Letadlo : Jo LTE slape na pohodu, mereni speedmetrem ukazuje 20 Mbps upload i download a samozrejme se meni podle mista. Dopoledne jsem byl o 60 km nez jsem ted a vsude jde na pohodu sledovat HBO GO. Pouzivam Samsung wifi router modem LTE tu bilou krabicku.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xondrax 15. 11. 2015 19:55

Zrovna par dni zpatky mi tahle testovaci datova simka vyprsela-asi to nejde bez nabiti kreditem dal pouzivat,ze?
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 11. 2015 20:06

Tak jestli uz sis nechal poslat na sebe, tak jeste ti snad poslou i na nekoho z rodiny ne tu sim kartu.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 15. 11. 2015 20:31

Myslím, že Vodafone jako duplikaci pro ty rúzné akce "zdarma"při objednávání hlídá číslo popisné. Takže v paneláku se chytá jen ten nejrychlejší :-)
Ale možná si to pletu s týmobajlem.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 15. 11. 2015 21:01

strzm.zahalka, Ředitel ČTÚ: Díky za informace.

Tak už se mi to podařilo vyřešit. Stačilo nechat telefon delší dobu vypnutý (tak půl hodiny - hodinu). Zkoušel jsem dneska vícero restartů, nicméně to k ničemu nebylo. Asi musel proběhnout nějaký reset u Vodafonu a ten chvilkový výpadek při restartu telefonu nestačil.

BeznyFrantaUzivatel: Pleteš si to s TýDebilem, konkrétně značkou Kaktus. TýDebajl ti pošle SIMek, kolik máš telefonních čísel pro ověření.
Naposledy upravil Letadlo dne 15. 11. 2015 22:30, celkově upraveno 1
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 15. 11. 2015 21:55

A jak je to u Vodafone? Kolik SIMek posle na stejnou adresu?
strzm.zahalka
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 15. 11. 2015 22:39

strzm.zahalka: Tak to ti nepovím, neb já jsem zastáncem přístupu, že "stačí, že kape, pršet nemusí." Tak jsem nikdy nezkoušel vyčerpat tak, aby to zablokovali. Taky by se mohlo stát, že danou adresu zablokují napořád. Tak dvě až tři SIM měsíčně zatím nebyl problém. S tím, že každý měsíc neobjednávám. Naštěstí mám adres víc a chci zůstat "pod radarem."

Taky těžko říct, jak by se tvářili, pokud by se jim hlásili aktivace těchto SIM z jednoho IMEI v krátkém časovém intervalu. (I.e. že by někdo spotřebovával jednu SIM za den.) Já je v mobilu nechávám ten měsíc (i s projetým FUPem) a zatím sem neměl problém.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abes1 16. 11. 2015 00:47

Ty balíčky se dají kombinovat např. HBO + data 100GB nebo lze aktivovat pouze na jeden balíček na jedné sim kartě?
Abes1
Junior

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 16. 11. 2015 05:33

Klidně všechny najednou.
strzm.zahalka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků