Vodafone Připojení bez kabelu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vpe 8. 4. 2017 14:57

mikemiky píše:Zkusit to muzu, ale v noci se určitě u nás nic nestahuje, používáme ho jako pracovní, ale vyzkousim.



Asi mi nerozumíš, odkdy odkdy mas zúčtovací období resp. FUP období?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikemiky 8. 4. 2017 18:37

od 10. do 10. :)
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 9. 4. 2017 08:53

Tedy od 10. do 9.

Takže dnes (9.) rychle postihuj 30 GB a uvidis zda se ti to navečer stihne ještě zpomalit... a kolik ti ukazuje VF Samoobsluha, případně chytrá app?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikemiky 9. 4. 2017 19:43

Již někde v předešlém příspěvku jsem zmiňoval, ze používám toto připojení pouze v práci a dnes je neděle.....
Nicméně v pátek jsem se díval na spotřebu a bylo to necelých 19giga.
Ano zúčtovací mám od 10. do 9. půlnoci, napsal jsem to orientačně, mně na nějaké minutě nezáleží, já tu budu stejně nejdéle do smrti :-D
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod TragyPokyX 11. 6. 2017 19:17

Tak dnes se mi navýšila u tarifu PŘIPOJENÍ BEZ KABELU+ FUPka z 30GB na 60GB, wow.....

Avšak:
Po vyčerpání FUP se automaticky dokoupí dalších 5GB za 49 Kč, maximálně však 10x, poté se internet zcela zastaví!

Od září půjde aktivovat neomezený internet za 999 Kč!
Xiaomi Redmi 3S, 3/32 EU LTE B20
XIAOMI.EU MULTI DEV ROM 7.1.20
TWRP 3.0.2-0 SuperSU 2.79
MicroSD Kingston 64GB class 10
CZECH
TragyPokyX
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 11. 6. 2017 19:41

To T Mobile ho má podstatně levnější. Nebo tady to bude přenosné?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TragyPokyX 11. 6. 2017 19:55

Akce Letní surfování: Data nad rámec tarifu zdarma

Do konce srpna vám po vyčerpání měsíčního datového objemu omezíme přenosovou rychlost pro stahování i nahrávání na 256 kbit/s, a to navíc jen u některých činností, ostatní služby poběží plnou rychlostí i nadále. Za data nad rámec 60 GB vám nic účtovat nebudeme.


Mohu mít u Připojení bez kabelu Naplno i neomezený internet?

Můžete. Za měsíční příplatek 999 Kč vám nabízíme unikátní řešení neomezeného připojení, které si s sebou můžete vzít kamkoliv. Neomezené navýšení dat si budete moci od září aktivovat v samoobsluze Můj Vodafone.
Xiaomi Redmi 3S, 3/32 EU LTE B20
XIAOMI.EU MULTI DEV ROM 7.1.20
TWRP 3.0.2-0 SuperSU 2.79
MicroSD Kingston 64GB class 10
CZECH
TragyPokyX
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 11. 6. 2017 21:08

Muzu potvrdit, mam take navyseno, o tom neomezenem od zari teda nevim, ale verit by se tomu dalo.
Tak tohle je dobrej prvni krok, ted jeste navysit rychlost a jsem spokojenej...
Edit: ted jsem procetl stranky vodafonu a opravdu to tam je vse do pismene, jak to tu napsal nade mnou TragyPokyX.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 6. 2017 22:04

Jen je blbý, že těch 999 je příplatek, tj. mít neomezený net je pak za cca 1 500, sim je tuším vázaná na ten wifi modem, a maximálka rychlost 8 mega.
Ale zní to i tak zajímavě, aspoň je tu první vlaštovka.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 12. 6. 2017 14:32

Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 13. 6. 2017 11:23

Chci se jen tak pro představu, jak ta služba funguje v praxi zeptat, kolik se vám na tom podařilo protočit nejvíc dat za měsíc? I když se služba zpomalí, měla by fungovat například internetová rádia nebo videa v nejnižším rozlišení, to by mohly ty poFUPové data celkem hezky naskakovat. Jede to alespoň těch 256kb/s nebo to je maximum na které to vůbec nedosáhne?
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Colomboa 13. 6. 2017 13:00

To je hrůza, co? Franta Nejedlý se snad úplně zbláznil. Dostal, minimálně, na dva měsíce dvojnásobek kapacity a ještě remcá... Takové chytrolíny pohledat... :)
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 13. 6. 2017 16:26

Takže k novému tarifu Připojení bez kabelu Naplno, kterej mě docela zajímá. Do limitu 60 GB se bude účtovat úplně všechno, včetně těch několika málo výjimek, které byly v Připojení bez kabelu (+). Počet dokupů, podle jejich vyjádření na FB nebude nijak limitovaný, můžete si tedy dokoupit data třeba za 5000Kč. :D A opravdu výpočtem se dá celkem lehce spočítat, že pokud měsíčně nespotřebujete minimálně přes 160GB, neoplatí se vám připlácet za neomezený net. (449Kč za FUP 60GB + [999Kč/49Kč za 5GB] = 1448Kč za cca 160GB) Nevím kolik se na tom dá běžně protočit měsíčně dat, ovšem připadá mi to celkem hodně, jedině pro vícečlennou domácnost. Ale zas net s 8Mb/s třeba pro 4 lidi mi příjde už na hranici použitelnosti. A provozovat na tom TV mi přijde jako masochismus. 8-)

Škoda že to takhle Vodafone podělal, kdyby byla nižší cena nebo poFUPová rychlost, nebo aspoň 100GB FUP vzal bych si to. Ale zajímá mě jak to nakonec bude fungovat, hlodá to ve mně.

edit: Na jejich webu u služby někam zmizela informace o neomezeném internetu za příplatek 999, buď tuhle možnost úplně zruší, nebo ji jen zatím ukryly jako překvapení. Nebo bude cena za neomezený net ještě více prozákaznická (rozuměj vyšší) ? :D
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 14. 6. 2017 10:46

Hezký den,
rád bych upřesnil, že u Připojení bez kabelu Naplno bude počet dokoupených dat v základním nastavení omezený na 10 dokoupení. To samozřejmě půjde změnit. Dostupnost dalších doplňkových služeb potvrdíme, jakmile to bude aktuální.
Stávající zákazníci s Připojením bez kabelu+ budou na nové Připojení bez kabelu Naplno během září převedeni, vše píšeme na https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... ez-kabelu/. O změně je budeme informovat, a pokud by někomu změna nevyhovovala, bude mít právo od smlouvy odstoupit bez sankce.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 14. 6. 2017 10:57

Colomboa: Jako spravny zakaznik ceskych operatoru v tom cuchal nejaky podraz...treba to, ze v minule fakture na seste strance vypisu hned pod reklamou na vlozky z kridylky Vodafone prehlednul drobnou veticku, ze se dvojnasobuje FUP i cena, ale na prvni 2 mesice je sleva 50% (aby si toho zakaznik nevsimnul) :)

No a tak mimo zas nebyl, jen to bude zmena az v zari:
"Během září 2017 změníme zákazníkům, kteří používají tarif Připojení bez kabelu+, tarif na nové Připojení bez kabelu Naplno."
https://www.cnews.cz/vodafone-zabije-sv ... za-vyhodu/

Edit:
Vodafone me predbehnul...
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků