Vodafone Připojení bez kabelu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 10. 1. 2018 12:39

rmnv2 píše:Objednal jsem si v eshopu internet bez kabelu (450 Kc plus 60 Kc splatka modem), ted mi prislo po mesici pouzivani internetu vyuctovani jen na 410 Kc (navic se nemuzu dostat k detailu vyctovani, neposlali mi heslo do muj vodafone). Jen jestli se to nekomu taky nestalo (jestli treba nedavaji slevu :) Je mi jasne, ze stejne musim na prodejnu :)


Hezký den,
pokud jste si službu aktivoval v průběhu měsíce, naúčtovali jsme vám jen poměrnou část paušálu, proto je první Vyúčtování obvykle nižší :) Kvůli získání hesla určitě do prodejny nemusíte - přehled všech možností, jak lze získat nové administrátorské heslo, najdete na https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... ste-heslo/.
Martina
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmnv2 11. 1. 2018 13:06

Jak jsem psal, pri objednani internet bez kabelu mi neprisla sms s heslem do muj vodafone. Dnes jsem byl na prodejne, po ukazani obcanky mi bylo receno, ze mi prijde SMS s heslem na muj kontaktni telefon. Uz je to nekolik hodin a zase nic :(((. Kontaktni cislo je spravne (vyzkouseno na prodejne), ostatni SMS mi chodi, uz fakt nevim :(( Aspon by mi stacilo, kdyby fungovalo jednorazove prihlaseni do muj vodafone, ale zjistil jsem, ze na modem (b310) nechodi pro zmenu vubec zadne SMS. Jeste zkusim asi infolinku, ale zatim tedy dost spatna zkusenost s Vodafone !
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 11. 1. 2018 16:59

@rmnv2 Dobrý den,
nedokážu říct, proč vám SMSka s heslem stále nepřišla, ale rádi vám s nastavením hesla pomůžeme. Napište nám prosím přes http://tam.je/formular kontakt na vás a číslo, u kterého máte Připojení bez kabelu Naplno. Nebo nám tam rovnou naskenujte žádost o sdělení hesla - najdete ji na odkazu, který vám posílala Martina v předchozí odpovědi. Použijte nefiremní formulář, jestli máte číslo vedené na RČ, nebo firemní formulář, pokud máte účet na IČO. Katka
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmnv2 11. 1. 2018 17:43

Psal jsem jeste do prodejny, mam se stavit, pry vygenerujeme pisemnou smlouvu na miste. Napisu sem pak jak to dopadlo a zda se to vyresilo.
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 11. 1. 2018 20:04

@rmnv2 Určitě dejte vědět, ať to můžeme případně dořešit. Katka
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod rmnv2 22. 1. 2018 11:48

problem s heslem do muj vodafone vyresen, napotreti SMS prisla :)
rmnv2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 6. 2018 13:54

Nemá někdo tip jak tohle pořídit s nějakou slevou ve variantě bez závazku a bez nutnosti kupovat modem (Huawei B 310 už mám)?
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod hanspunk 17. 7. 2018 15:38

Bez závazku nevím, ale na 1shopu jsem to teď pořídil cca za litr předplacené na 3 měsíce kvůli létu na chatě.
Modem jsem neměl, tak jsem vzal z druhé ruky B3000, ale s B310 od Vodafonu by to mělo taky chodit. Od jiných operátorů se obávám, že ne.
hanspunk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nagant 5. 7. 2020 20:18

Funguje někomu, prosím, Internet bez kabelu Naplno s modemem Huawei B315s-22?
Podle tohoto https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... ez-modemu/ by to mělo být kompatibilní, ale mně to nejede.
Huawei B315s-22 je od O2 s FW 21.316.01.01.445.
(Nevím, zda by se do toho nemusel nahrát jiný FW - ?)

Standardně používám Vodafone B3000, ale jelikož to připojení poslední dobou nějak "drhne", chtěl jsem zkusit alternativní modem.
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 6. 7. 2020 08:28

To ti nepůjde, jestli není od vdf, oni tu funkčnost vážou na imei modemu, jakmile budeš mít jiný, ale od vdf, tak to půjde.
Teď koukám na ten odkaz, co jsi dal, tak v něm to vlastně máš zodpovězeno.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 6. 7. 2020 08:58

Já sem loni měl Internet bez kabelu (ten s 60 GB co se dá přenášet) a mám modem B310s od T-Mobile a fungovalo to, IMEI prefix modemu je mezi těmi uvedenými na odkazované stránce Vodafonu.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 6. 7. 2020 09:38

Tak pak nevím proč mu to nejde, jestli má to imeiko v seznamu, mělo by..
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 6. 7. 2020 10:28

Muze mit modem zamknuty na operatora (MCC MNC kod), pak potrebuje odblok HW :-)

Ten seznam Imei na odkazu, to je blokace vodafounu na to, aby tu simku lidi nemohli strkat do libovolneho mobilu a moc s tim necestovali (kanibalizovalo by to jejich draha mobilni data), ale aby to jelo jenom ve velkem nemobilnim modemu :-)
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků