SMS přes data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jari 17. 3. 2014 18:12

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je dnes optimální způsob posílání SMS z androidího telefonu použitím dat. Vyměnil jsem totiž operátora a tarif, kde byly neomezené SMS (na které jsem si docela zvykl) za tarif pouze se 40-ti SMS ale 1,5 GB dat. Představoval bych si to bez opisování kódů, rychlé použití, trocha kontroly nad doručením a vysoká úspěšnost doručení.
Zatím používám službu poslatsms, která se mi docela zamlouvá, ale možná je něco ještě lepšího. Zaslechl jsem o aplikaci oskárek, nebo Free SMS, nevím však, na jaké je to úrovni.
Prostě, co pisálci v této době používají nejvíc, co můžou doporučit a pochválit. Předem děkuji za názory...

EDIT: Zeby vsichni datlovali pres operatora? :-)
Naposledy upravil Fíla dne 19. 3. 2014 15:08, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny; pro doplnění původního příspěvku používej tl. UPRAVIT
Hezký den...
jari
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portartur 19. 3. 2014 14:27

http://sms.488.cz/
sice s reklamou, ale bez kodu a do vsech siti
portartur
Junior

Odeslat příspěvekod Macin333 19. 3. 2014 15:01

Doporucuju oskarka ma primo aplikaci na androjd a umoznuje posilani sms s i bez kodu to jde do vsech siti vcetne virtualu.bez kodu se ale ukazuje jine telefoni cislo,ovsem nikdy se me nestalo ze by sms nedosla....
Macin333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jari 20. 3. 2014 17:08

to Macin: Prosim te, mohl bys mi pomoct s nastavenim? Pri odeslani sms to chce pokazde opsat kod, lze to nekde zakazat? Pri odeslani na cislo, ktere bylo puvodne u Vodafonu a ted je u virtualniho operatora. lepe receno asi sedeho, jako zamestnanecky tarif mi to sms nechce odeslat, chce nejake presmerovani. A za posledni - je potreba nastavovat nejakou branu? Dekuji za pomoc...
jari
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 20. 3. 2014 21:38

ja jsem take oskarka zkousel (java verze) a porad opisovat kod...potrebuji do TM odesilat sms ten link od kolegy super funguje díky za tip
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod jari 21. 3. 2014 14:02

Umoznuje Oskarek posilat zpravy bez opisovani kodu?
jari
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 3. 2014 19:29

Macin333 píše:Doporucuju oskarka ma primo aplikaci na androjd a umoznuje posilani sms s i bez kodu to jde do vsech siti

Pán píše, že bez kódu lze. Pokud jsi jeho tatarskému jazyku neporozuměl, je ti odpuštěno.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jari 21. 3. 2014 20:29

njn, vyjadrovaci zpusob ma kazdy jiny. Mne by vsak vazne zajimalo, jestli to lze bez kodu... :-)
jari
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzdil987 22. 3. 2014 16:26

Poslatsms.cz ti bezi ? Me nedochazi polovina smsek...
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod jari 22. 3. 2014 20:05

Zatím se mi nestalo, že by SMS nedošla, alespoň jsem to ještě neodhalil...
Hezký den...
jari
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků