Jakou SIM pouze pro mobilní internet?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod tomd 2. 7. 2013 00:05

Ke služební SIM, která data neumí sháním nějakou SIMku jen na data. Hovory ani SMS nepotřebuji.
Nechci za to dávat víc jak 100 Kč za měsíc. Je to jen pro to, aby v terénu chodily běžné aplikace (mail, počasí, www, případně Skype atp.). Žádné velké objemy dat.
Co je na trhu v současné době k mání? O2 3 měs.zdarma, nebo něco od virtuálů?
Jedinou další službu kterou bych občas využil jsou Premium SMS, to služební také neumí.
Lístek na tramvaj se občes hodí.
Používáno by to bylo v Dual SIMu Android.
Dík za tipy.
Tomas
tomd
Junior

Odeslat příspěvekod Atomz 2. 7. 2013 00:10

Nez ti nekdo znalejsi poradi, tak zatim mrkni sem.

http://www.datovasimkarta.cz/
Atomz
Junior

Odeslat příspěvekod polda 2. 7. 2013 01:49

Mi rychle napadl BleskMobil. Net za 100Kč, net 150MB pak 200kbps, vše v síti O2,premium SMS umí. Volat a psat sms nemusíš. Nebo TESCO, kde dobiješ 200(předplatiš 2 mesice), s bonusem za dobiti ti to měsíc netu + 50kč na útratu taky hodí za požadovaných max. 100 kc/měsíc.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 2. 7. 2013 09:04

Pro mobilni internet jednoznačně buď:

T-mobile - internet na 3 měsíce, FUP 500MB/měsíc, cena aukru velmi dobrá, například 4 kusy, tedy na 12 měsíců - 520 korun i s poštou.
Stačí napsat "mobilní internet" do vyhledávání.

O2 - podobné, jen trochu dražší, 100MB/den FUP, na aukru cca 250 korun, ve větších množstvích sleva.... Taky napsat do hledání "mobilní internet"

Vodafone - http://www.expert.cz - mají simku na 12 měsíců, myslím za cca 1300 korun (nechce se mi to hledat). Je to i s modemem, ale jde i v mobilu. Je tam psán FUP 500MB na měsíc, ale skutečně je t teď 1,5GB/měsíc.

Vše máš do stovky a FUPy jsou na to, že jsou vše předplacenky bez závazků a bez nutnosti dobíjet, perfektní,

-- 2. 7. 2013 09:08 --

Pokud chceš Premium SMS, tak ty Tmobile a O2 sim se dají dobíjet, lze z nich pak i volat a využít Premium SMS. O2 má na víc 100 kč technického kreditu, který lze použít po dobití na cokoli.
Vodafone má 200 kč kredit, ale nevím, zda se dá použít na premium SMS a dobíjet. Myslím, že jo, ale nevím.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 7. 2013 09:11

Potom je tu varianta s Mobil.cz, pokud by byla větší potřeba útraty kreditu za Premium SMS a podobné služby. Po dobití 200 Kč je internet na 30 dní zdarma s FUP 200 MB, tzn. těch dobitých 200 Kč ti zůstane právě na ty Premium SMS apod.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod akburt 2. 7. 2013 22:28

Doporucuji se podivat na tarify Mobilnirevoluce. Maji i ciste datove tarify a pokud jim zadas dotaz,nakontaktuji te a predaji cenik sluzeb.Sice pouzivaji FUP, ale i v prubehu mesice ti FUP zdarma obnovi. Takovou informaci mam primo od nich v odpovednim mailu, takze to vypada dost dobre. Jen doufam,zevto jako spravni cesi sami nezruinujem, cili si objename tarif nejnizsi/ nejlevnejsi a pak si ho dokola zadarmo nechame obnovovat.....
Vlada
akburt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 2. 7. 2013 22:49

A co http://www.relaxmobil.cz/ 50 haléřů za MB (účtováno po 0,1MB) maximálně 150,-/ měsíc. Nevím ale jak je to s rychlostí po vyčerpání 300MB :-]
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor view 20
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 7. 2013 07:45

Vzhledem k tomu, že Relax mobil jede přes GTS v T-Mobile, tak se zázrak s daty těžko může konat, leda by je dotovali, resp. někde udělali chybu.
GTS zrovna levně data nenechává.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomd 3. 7. 2013 23:37

Díky za podněty.
Jaké jsou rychlosti po překročení FUP u jednotlivých operátorů?
U levného internetu se FUP člověk těžko vyhne, takže je docela důežité, zda je to pak alespoň nouzově použitelné.
U O2 jsem někde četl, že mají 200kbit, to se mi zdá dost dobré.
Váhám mezi t-mobile z Aukra s FUP 500 MB/měsíc, nebo O2 100MB/den.
To O2 mi přijde výhodnější. Na běžnou synchronizaci a web by 100MB mohlo denně stačit.
Bohužel, všechny ty nabídky alá Aukro jsou tak trochu "šedé". Ofic.nabídka operátorů je v tomto segmentu stále dost tristní.
Tomas
tomd
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 4. 7. 2013 06:58

martinsip píše:A co http://www.relaxmobil.cz/ 50 haléřů za MB (účtováno po 0,1MB) maximálně 150,-/ měsíc. Nevím ale jak je to s rychlostí po vyčerpání 300MB :-]
Tak po spotřebování 300 MB za 150,- spadne rychlost na nepoužitelnost :oops:

-- 4. 7. 2013 06:59 --

tomd píše:Ofic.nabídka operátorů je v tomto segmentu stále dost tristní.
To je pravda a tragédie zároveň :-|
Honor view 20
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MobiLLion 4. 7. 2013 08:45

Na lince relaxmobilu se mi snažili namluvit, že rychlost po vyčerpání 300 MB klesne na polovinu... Nikde na webu jsem info nenašel, zajímalo by mě, jaká je praxe.
MobiLLion
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 4. 7. 2013 20:13

Na polovinu by bylo super. Já to vidím na 16 kb :oops:
Honor view 20
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod A310 12. 7. 2013 07:08

Mám stejný požadavek, jen nepotřebuji premium SMS. Jsou ještě jiné možnosti než výše uvedené ( aukro ) ? Ideální cena 50-60 Kč za měsíc.
A310
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 12. 7. 2013 07:19

Zkus se podívat na výše uvedený odkaz.
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Spaidy96 12. 7. 2013 07:46

Pokud máš smlouvu o nějakého operátora tak ti určitě něco najdou.Pokud budeš prodlužovat smlouvu tak ti můžou dát ještě něco lepšího.
Spaidy96
Junior

Další stránka