Duplikát SIM pro internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Michall001 27. 2. 2012 15:45

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je možné si u operátora O2 nechat vydat duplikát stávající SIM pouze pro užití v notebooku? Pořídil jsem si počítač s 3G a na současné SIM mám již internet, který jsem používal na PC přes mobilní přístupový bod. Mít ale jednu SIM neustále v PC a šetřit baterku na telefonu by bylo příjemnější.

Děkuji Vám
Michall001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 3. 2012 00:22

to jsem nekde nasel na webu O2 po googlovani

Dobrý den,

ano, druhou SIM kartu si můžete nechat vystavit na naší značkové prodejně - tzv. služba DUO SIM. Za druhou SIM kartu se platí měsíčně 114 Kč vč. DPH. Služba funguje tak, že nesmíte mít obě SIM karty v zapnutém zařízení se zadaným PIN kódem. Ve Vašem případě byste měl jednu SIM kartu v pracovním mobilu, druhou v soukromém - a ten, který byste zrovna nepoužíval, byste měl vypnutý. Děkuji.


takze kdybys mel druhou sim v usb modemu tak bys musel prepnout na tlf sim do modu letadlo - aby nebyla prihlasena k siti .
funguje to na principu 1 telef.cislo MSISDN je na 2 SIMkach ale na siti - btskach se muze prihlasit jen jednou to MSISDN cislo
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků