Duplikát SIM pro internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Michall001 27. 2. 2012 15:45

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je možné si u operátora O2 nechat vydat duplikát stávající SIM pouze pro užití v notebooku? Pořídil jsem si počítač s 3G a na současné SIM mám již internet, který jsem používal na PC přes mobilní přístupový bod. Mít ale jednu SIM neustále v PC a šetřit baterku na telefonu by bylo příjemnější.

Děkuji Vám
Michall001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 3. 2012 00:22

to jsem nekde nasel na webu O2 po googlovani

Dobrý den,

ano, druhou SIM kartu si můžete nechat vystavit na naší značkové prodejně - tzv. služba DUO SIM. Za druhou SIM kartu se platí měsíčně 114 Kč vč. DPH. Služba funguje tak, že nesmíte mít obě SIM karty v zapnutém zařízení se zadaným PIN kódem. Ve Vašem případě byste měl jednu SIM kartu v pracovním mobilu, druhou v soukromém - a ten, který byste zrovna nepoužíval, byste měl vypnutý. Děkuji.

takze kdybys mel druhou sim v usb modemu tak bys musel prepnout na tlf sim do modu letadlo - aby nebyla prihlasena k siti .
funguje to na principu 1 telef.cislo MSISDN je na 2 SIMkach ale na siti - btskach se muze prihlasit jen jednou to MSISDN cislo
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý